0

Kogo obchodzi bliżej? Nie ma gola i juz.

0

Hahahahahah no no.

0

Lepiej synek ty sobie "wypoRZycz"

0

Ty zle uslyszales, pisali ze jedyny klub który stać na Messiego to ManU albo Real.

0

A Wy dalej swoje. Nawet jakby Messi powiedzial ze pil z CR whisky to i tak napiszecie ze CR gej.

0

A hejterzy i tak zaraz szum.

3

Oszukiwać arbitrów? Mówisz to dwa dni po tym jak Messi zagral reka, przyznal się?

2

Bol dupala macie i tyle:D

2

Ale jak Messi wygral 4 to Ci nie zwisalo?

0

Twoja laska jest u nas:)

0

Tak jak tutaj? Czy bardziej?

2

Polskiego......

0

Ale zdobędzie Neuer.

3

Jakos nie widzę placzu na rm.pl tylko tu, tam obiektywnie Simeone. Prowokatorzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?