Rozumiem
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kogo obchodzi bliżej? Nie ma gola i juz.
0
Hahahahahah no no.
0
Lepiej synek ty sobie "wypoRZycz"
0
Ty zle uslyszales, pisali ze jedyny klub który stać na Messiego to ManU albo Real.
0
A Wy dalej swoje. Nawet jakby Messi powiedzial ze pil z CR whisky to i tak napiszecie ze CR gej.
0
A hejterzy i tak zaraz szum.
3
Oszukiwać arbitrów? Mówisz to dwa dni po tym jak Messi zagral reka, przyznal się?
2
Bol dupala macie i tyle:D
2
Ale jak Messi wygral 4 to Ci nie zwisalo?
0
Twoja laska jest u nas:)
0
Tak jak tutaj? Czy bardziej?
2
Polskiego......
0
Ale zdobędzie Neuer.
3
Jakos nie widzę placzu na rm.pl tylko tu, tam obiektywnie Simeone. Prowokatorzy.