0

Jacy kubice tacy moderatorzy :]

0

Jak wyglądasz tak jak na fotce to tez będziesz mial z tym problem.

0

To zapraszam i poczytaj co piszą. Bo tylko 1 na 10 go broni.

0

Jak tto tam bylo z tum karnym dla Realu?

0

MESSI plakal :D

0

Trzba bylo nie pisac ze wasi nie nurkuja.

0

Tak jak tutaj po meczu Realu czy bardziej?

0

Tak bardzo boli?

0

Gdzie tam beka? Bo wchodzę ,szukam i nie ma:(

0

Stres? To nie jest normalne taka reakcja..

0

Przeciez strzela matole:D

0

Nurkujecie? Z karnego sie nie liczy :]

0

Suarez kogoś zje

0

Tak bo cos się działo.

0

Ale on nie mówil o barcy..a Teoi koledzy nizej tak zrozumieli..

0

Suarez na pusta nie trafia z 3 metrów..

0

Gdyby nie Messi to kaszanka.

0

Dalej Cie boli diamenciku? Ze stwierdzasz ze to kibic RM? Nie w tym miejscu:D

0

Jak to jest możliwe ze na stronie RM nie ma tylko momentów o Realu co tutaj?

0

Tez tak pisales ze samobója strzeliliśmy?

0

Dobra Real dal dupala ale widac Atletico nie popuści wiec nie rajcujcie ze barca na bank wygra.

0

A pelno tu wpisów " bralbym" xD wiec chyba bralbys:D

0

Lekcje odrobione?

2

Według mediów to i Pogba jest.

0

Wrócimy dzieci z korepetycji i ot wpis:D

0

Juz gdzies pisali zza w na 100& w letnim przyjdzie.

0

Jestes taki pewny ze wygracie z Atletico?

1

Tyle gimbazy dali ci pochwalke ohoho

0

CR chcial żeby Irina wprowadzila sie na stale i byla bliżej niego i synka. A ona ma dom w NY i tam stala prace. Stad te zgrzyty. Ten ma karierę tutaj a ona tam. O ile te rozstanie to prawda.

1

Boli nadal? A w avku masz Coste..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?