Rozumiem
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jacy kubice tacy moderatorzy :]
0
Jak wyglądasz tak jak na fotce to tez będziesz mial z tym problem.
0
To zapraszam i poczytaj co piszą. Bo tylko 1 na 10 go broni.
0
Jak tto tam bylo z tum karnym dla Realu?
0
MESSI plakal :D
0
Trzba bylo nie pisac ze wasi nie nurkuja.
0
Tak jak tutaj po meczu Realu czy bardziej?
0
Tak bardzo boli?
0
Gdzie tam beka? Bo wchodzę ,szukam i nie ma:(
0
Stres? To nie jest normalne taka reakcja..
0
Przeciez strzela matole:D
0
Nurkujecie? Z karnego sie nie liczy :]
0
Suarez kogoś zje
0
Tak bo cos się działo.
0
Ale on nie mówil o barcy..a Teoi koledzy nizej tak zrozumieli..
0
Suarez na pusta nie trafia z 3 metrów..
0
Gdyby nie Messi to kaszanka.
0
Dalej Cie boli diamenciku? Ze stwierdzasz ze to kibic RM? Nie w tym miejscu:D
0
Jak to jest możliwe ze na stronie RM nie ma tylko momentów o Realu co tutaj?
0
Tez tak pisales ze samobója strzeliliśmy?
0
Dobra Real dal dupala ale widac Atletico nie popuści wiec nie rajcujcie ze barca na bank wygra.
0
A pelno tu wpisów " bralbym" xD wiec chyba bralbys:D
0
Lekcje odrobione?
2
Według mediów to i Pogba jest.
0
Wrócimy dzieci z korepetycji i ot wpis:D
0
Juz gdzies pisali zza w na 100& w letnim przyjdzie.
0
Jestes taki pewny ze wygracie z Atletico?
1
Tyle gimbazy dali ci pochwalke ohoho
0
CR chcial żeby Irina wprowadzila sie na stale i byla bliżej niego i synka. A ona ma dom w NY i tam stala prace. Stad te zgrzyty. Ten ma karierę tutaj a ona tam. O ile te rozstanie to prawda.
1
Boli nadal? A w avku masz Coste..