27 stycznia 2013, 20:53
0
Brawo!
20 kwietnia 2010, 22:16
dziś Barcelona poprostu niema dnia , odrobi się wszystko u siebie!
20 kwietnia 2010, 20:34
mi się wydaje poprostu że Keita jest w lepszej formie od Touré i dlatego nie gra :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Brawo!
0
dziś Barcelona poprostu niema dnia , odrobi się wszystko u siebie!
0
mi się wydaje poprostu że Keita jest w lepszej formie od Touré i dlatego nie gra :D
0
mi się wydaje poprostu że Keita jest w lepszej formie od Touré i dlatego nie gra :D
0
Brawo!
0
dziś Barcelona poprostu niema dnia , odrobi się wszystko u siebie!