Rp3

0

Brawo!

Rp3

0

dziś Barcelona poprostu niema dnia , odrobi się wszystko u siebie!

Rp3

0

mi się wydaje poprostu że Keita jest w lepszej formie od Touré i dlatego nie gra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?