Gadacie pierdoły!! A kto widział Caceresa wczoraj w akcji , ładnie krył Robena moze nie było szału ale radził sobie;D szybki ,silny a przede wszystkim młody
Gadacie pierdoły!! A kto widział Caceresa wczoraj w akcji , ładnie krył Robena moze nie było szału ale radził sobie;D szybki ,silny a przede wszystkim młody
Miom zdaniem barca powinna się postarać o dobrego rozgrywającego coś jak alonso albo fabregas i oczywiście lewego skrzydłowego i lewego obrońce widać ze lewa strona gorzej sobie radzi jak henry nie jest w formie i brakuje abidala ,takie jest moje zdanie.
ja próbowałbym bym wyciągnąć lahma albo evre do obrony no i oczywiście riberego który już myślał o przejściu do barcelony
Gadajcie jak chce ale walka na trzech frontach potrzebuje kadry.
trzeba odciążyć messiego bo wykończymy naszą gwiazdę
Ale to nie jest tak ze obaj obrońcy muszą się zapędzać do przodu ale mielibyśmy większe pole manewru nieprawa to lewa strona ciągnęła by akcje, no ribery nie źle mieszał w meczu to jest zawodnik który jest nam potrzebny i do wyciągnięcia. A wracając do rozgrywającego sensowna rotacja i wszyscy by sobie pograli i niebyli przemęczenie bo widać zmęczenie po xavim i messim brak świeżości a o henrym już nie wspomnę
Komentarze
0
Gadacie pierdoły!! A kto widział Caceresa wczoraj w akcji , ładnie krył Robena moze nie było szału ale radził sobie;D szybki ,silny a przede wszystkim młody
0
nie kosztem Toure , za żadne skarby
0
no na pewno przydałby się ale lepiej gdyby starali sie o torresa kasa z wygranych jest to powinni mądrze zainwestować jak eto pojedzie na PNA
0
abidal nie nadaje się do barcy widać to już od dawna
0
tak tak tak dopiero była by paka, henryczek z eto na szpicy i gitara jeszcze lewego obrońce i skład kosmiczny
za pare lat fabregas wróci i będzie zastępował xaviego :)
0
Gadacie pierdoły!! A kto widział Caceresa wczoraj w akcji , ładnie krył Robena moze nie było szału ale radził sobie;D szybki ,silny a przede wszystkim młody
0
nie kosztem Toure , za żadne skarby
0
Miom zdaniem barca powinna się postarać o dobrego rozgrywającego coś jak alonso albo fabregas i oczywiście lewego skrzydłowego i lewego obrońce widać ze lewa strona gorzej sobie radzi jak henry nie jest w formie i brakuje abidala ,takie jest moje zdanie.
ja próbowałbym bym wyciągnąć lahma albo evre do obrony no i oczywiście riberego który już myślał o przejściu do barcelony
Gadajcie jak chce ale walka na trzech frontach potrzebuje kadry.
trzeba odciążyć messiego bo wykończymy naszą gwiazdę
0
abidal nie nadaje się do barcy widać to już od dawna
0
Ale to nie jest tak ze obaj obrońcy muszą się zapędzać do przodu ale mielibyśmy większe pole manewru nieprawa to lewa strona ciągnęła by akcje, no ribery nie źle mieszał w meczu to jest zawodnik który jest nam potrzebny i do wyciągnięcia. A wracając do rozgrywającego sensowna rotacja i wszyscy by sobie pograli i niebyli przemęczenie bo widać zmęczenie po xavim i messim brak świeżości a o henrym już nie wspomnę