Ruchatek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gadacie pierdoły!! A kto widział Caceresa wczoraj w akcji , ładnie krył Robena moze nie było szału ale radził sobie;D szybki ,silny a przede wszystkim młody
0
nie kosztem Toure , za żadne skarby
0
no na pewno przydałby się ale lepiej gdyby starali sie o torresa kasa z wygranych jest to powinni mądrze zainwestować jak eto pojedzie na PNA
0
abidal nie nadaje się do barcy widać to już od dawna
0
tak tak tak dopiero była by paka, henryczek z eto na szpicy i gitara jeszcze lewego obrońce i skład kosmiczny
za pare lat fabregas wróci i będzie zastępował xaviego :)
0
coraz cześciej słyszę o transferze obrońcy lewego maxwella z interu kto to wogóle ??
0
a tam zlatan, etoo jest bojan henry moim zdaniem trzeba powalczyć o lewą stronę ribery albo nani i gitara :)
0
a tam zlatan, etoo jest bojan henry moim zdaniem trzeba powalczyć o lewą stronę ribery albo nani i gitara :)
0
Ale to nie jest tak ze obaj obrońcy muszą się zapędzać do przodu ale mielibyśmy większe pole manewru nieprawa to lewa strona ciągnęła by akcje, no ribery nie źle mieszał w meczu to jest zawodnik który jest nam potrzebny i do wyciągnięcia. A wracając do rozgrywającego sensowna rotacja i wszyscy by sobie pograli i niebyli przemęczenie bo widać zmęczenie po xavim i messim brak świeżości a o henrym już nie wspomnę
0
Miom zdaniem barca powinna się postarać o dobrego rozgrywającego coś jak alonso albo fabregas i oczywiście lewego skrzydłowego i lewego obrońce widać ze lewa strona gorzej sobie radzi jak henry nie jest w formie i brakuje abidala ,takie jest moje zdanie.
ja próbowałbym bym wyciągnąć lahma albo evre do obrony no i oczywiście riberego który już myślał o przejściu do barcelony
Gadajcie jak chce ale walka na trzech frontach potrzebuje kadry.
trzeba odciążyć messiego bo wykończymy naszą gwiazdę
0
moim skromnym zdaniem powinni szukać utalentowanego bramkarza i zmienic valdesa co z tego że wychowanego to nie znaczy ze na siłe go trzeba trzymac np młody segrio z valladoid ma dobre perspektywy