Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 trzymajcie mnie :-D:-D:-Dtyle to 10 latki umią zrobić... Zrobiłem kloca... Sukces....przepraszam nie ta kategoria. Zagotowałem wodę w czajniku... Sukces
0
@tobiasson92 prawa ręka Donalda niejaki Chuck ala PO ma projekt odbudowy Polski, będziemy potęgą jeszcze...zobaczycie :-D
1
@AV0CAD0 dosłownie tak a w pracy w sumie też... :-)
0
@tobiasson92 pff po co służba zdrowia, covid wszystkich wykończy... A jak już to zrobić tak jak w USA, składki won,wszystko prywatnie
0
@th@les trochę się przytyło ale to zapewnie od tego że ma się wiele na głowie ;-) ew rzucił palenie i poszło w lica:-D
0
Jak oceni że głucho wszędzie to nie będzie żadnego projektu :-D
0
@Quavosk zgadzam się będzie tylko gorzej a Bill już przewiduje co dalej
1
@martin3131 to Cię ma rozproszyć
0
Dziwna sprawa w moim ruterze, bateria
,,napęczniała,, i klapkę tylnią rozdup.yło. Ktoś wie jaki powód tego?
1
@Janiama ja po cichu liczyłem, a jak pierwsza wpadła to już byłem pewny że druga też będzie :-)
0
@barca2004 ja kiedyś też byłem piękny i młody :-)
8
Ale Alba urwał przy tej piątej :-)
4
@FafitFCB zamoczyłes?
0
@WiernyKatalonii duże te kalesony :-)
0
@domin682 kenwood master chef:-)
0
Komentarz usunięty
1
@Mns21 dart, trochę nba...jak się grało u buka to wszystkim :-D
0
@Azi tej Pani kupiłbyś XXL i jest Twoja :-D
0
@Azi nie pierw na ostro, potem gadka;-)
2
@Kgorecki2500 Górnik!!!
0
@LionelM95 niestety tak to wygląda, jaki rejon polski?
0
@NaFazieHitman nie bardzo bo chłopa brakuje ;-)
1
@MarioVeB! Wystarczy to co robię dla bliskich nie afiszując się... Ty masz inne zdanie a ja inne...wyraziłem swoje, nie mogę?
3
@Sztosik jajco na miękko
1
@norbi77 aż z ciekawości u wujka Google poszukałem innych fotek ;-)
1
@MarioVeB! Mnie nic nie zalewa ani nikomu nie zazdroszczę, bezinteresownie tego nie robi... Tylko tyle...
0
@FC1899Barca też petarda!!!
1
@norbi77 petarda!!!
3
@CatalanDream co się dziwisz takie pokolenie rośnie, zamiast się uczyć od mamy (przypuszczam że mama nie lepsza) to pewnie bawi się w słoneczkoz kolegami ;-)
0
@MarioVeB! On sam otacza się marazmem