0

@tristan87 trzymajcie mnie :-D:-D:-Dtyle to 10 latki umią zrobić... Zrobiłem kloca... Sukces....przepraszam nie ta kategoria. Zagotowałem wodę w czajniku... Sukces

0

@tobiasson92 prawa ręka Donalda niejaki Chuck ala PO ma projekt odbudowy Polski, będziemy potęgą jeszcze...zobaczycie :-D

1

@AV0CAD0 dosłownie tak a w pracy w sumie też... :-)

0

@tobiasson92 pff po co służba zdrowia, covid wszystkich wykończy... A jak już to zrobić tak jak w USA, składki won,wszystko prywatnie

0

@th@les trochę się przytyło ale to zapewnie od tego że ma się wiele na głowie ;-) ew rzucił palenie i poszło w lica:-D

0

Jak oceni że głucho wszędzie to nie będzie żadnego projektu :-D

0

@Quavosk zgadzam się będzie tylko gorzej a Bill już przewiduje co dalej

1

@martin3131 to Cię ma rozproszyć

0

Dziwna sprawa w moim ruterze, bateria
,,napęczniała,, i klapkę tylnią rozdup.yło. Ktoś wie jaki powód tego?

1

@Janiama ja po cichu liczyłem, a jak pierwsza wpadła to już byłem pewny że druga też będzie :-)

0

@barca2004 ja kiedyś też byłem piękny i młody :-)

8

Ale Alba urwał przy tej piątej :-)

4

@FafitFCB zamoczyłes?

0

@WiernyKatalonii duże te kalesony :-)

0

@domin682 kenwood master chef:-)

0

Komentarz usunięty

1

@Mns21 dart, trochę nba...jak się grało u buka to wszystkim :-D

0

@Azi tej Pani kupiłbyś XXL i jest Twoja :-D

0

@Azi nie pierw na ostro, potem gadka;-)

2

@Kgorecki2500 Górnik!!!

0

@LionelM95 niestety tak to wygląda, jaki rejon polski?

0

@NaFazieHitman nie bardzo bo chłopa brakuje ;-)

1

@MarioVeB! Wystarczy to co robię dla bliskich nie afiszując się... Ty masz inne zdanie a ja inne...wyraziłem swoje, nie mogę?

3

@Sztosik jajco na miękko

1

@norbi77 aż z ciekawości u wujka Google poszukałem innych fotek ;-)

1

@MarioVeB! Mnie nic nie zalewa ani nikomu nie zazdroszczę, bezinteresownie tego nie robi... Tylko tyle...

0

@FC1899Barca też petarda!!!

1

@norbi77 petarda!!!

3

@CatalanDream co się dziwisz takie pokolenie rośnie, zamiast się uczyć od mamy (przypuszczam że mama nie lepsza) to pewnie bawi się w słoneczkoz kolegami ;-)

0

@MarioVeB! On sam otacza się marazmem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?