21 listopada 2012, 21:42
0
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/aktualnosci/ktory-mecz-lm-chcesz-zobaczyc-glosuj/9168642 Głosujcie. :)
16 kwietnia 2012, 05:01
23 stycznia 2012, 22:07
Nie, to nie mój profil.
16 stycznia 2012, 03:56
no tak...
7 maja 2009, 10:10
O jaaa..finał 27 maja a ja mam 28 maja mature ustna z j ang..hehe ale co tam w takim momencie mam w du.ie mature:D:D
2 maja 2009, 21:44
A Pique w tym roku dwie brameczki na SB:)
28 kwietnia 2009, 20:11
Prosiłbym bardzo o jakis link dzialajacy:) 909133 pozdro
2 kwietnia 2009, 16:01
Za chwile najwieksi antyfani Valdesa napisza zeby zeslac Victora do druzyny rezerw:P
2 kwietnia 2009, 16:04
Pep lubi silnych i roslych napastnikow??a ilu takich ma w kadrze??na scislosc znalazloby sie jednego-Eto'o..ale ze swoimi 180 cm i 80 kg to furory w tym zakresie nie robi..
2 kwietnia 2009, 16:05
no jest jeszcze wyzszy i ciezszy Henry ale on w Barcelonie typowym napastnikiem jak wiemy nie jest..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/aktualnosci/ktory-mecz-lm-chcesz-zobaczyc-glosuj/9168642 Głosujcie. :)
0
0
Nie, to nie mój profil.
0
no tak...
0
O jaaa..finał 27 maja a ja mam 28 maja mature ustna z j ang..hehe ale co tam w takim momencie mam w du.ie mature:D:D
0
A Pique w tym roku dwie brameczki na SB:)
0
Prosiłbym bardzo o jakis link dzialajacy:) 909133
pozdro
0
Za chwile najwieksi antyfani Valdesa napisza zeby zeslac Victora do druzyny rezerw:P
0
Pep lubi silnych i roslych napastnikow??a ilu takich ma w kadrze??na scislosc znalazloby sie jednego-Eto'o..ale ze swoimi 180 cm i 80 kg to furory w tym zakresie nie robi..
0
no jest jeszcze wyzszy i ciezszy Henry ale on w Barcelonie typowym napastnikiem jak wiemy nie jest..