0

0

Nie, to nie mój profil.

0

no tak...

0

O jaaa..finał 27 maja a ja mam 28 maja mature ustna z j ang..hehe ale co tam w takim momencie mam w du.ie mature:D:D

0

a dla mnie najlepszy w tym meczu byl Valdes..Świetne te interwencje..A przy puszczonej bramce??Hmmm moze i faktycznie troszke sie spoznil ale strzal byl kapitalny, mocny i precyzyjny.

0

hahaha teraz dales do pieca z ta lekcja informatyki:D

a skoro mowa o odwolywaniu..hmmm z tego co wiem to nie mozna..przynajmniej pare lat temu gdy byla taska sytuacja z nedvedem to nie mozna bylo..chociaz moze cos sie zmienilo:)

0

rayan giggs

wyzalic z rana??hahaha to chyba jakies kompleksy masz...ale ja juz ci mowilem, wlacz fife i tam wyladuj swoja frustracje

bo w finale ta wasza peda.ska druzyna zostanie zmieciona!!

Vamos Barca!!

0

w faulach 16-17..Wiec prawie rowno..

w zoltych kartkach 4-1..

w czerwonych 0-1 ale chyba kazdy wie ze nie powinno jej byc..

wiec nie pisze ze to barca byla druzyna ktoraz tylko i tlyko faulowala bo zaraz nam napiszesz ze probowalismy wam nogi polamac..

tak jak zreszta kilka sezonow temu probowal zrobic messiemu bodajze asiel del horno..

Vamos Barca!!

0

rayan giggs

Nawet mi,antyfanowi manu wstyd pisac imie gracza z bledami..wiec to juz pierwszy zal..

Po drugie:ty wiesz w ogole co to jest pilka nozna??czy wlaczasz sobie fife 09 i grasz na poziomie amateur przeciwko portsmouth wygrywajac 1:0 po bramce w doliczonym czasie gry??

Po trzecie:wytrzyj mleko spod oosa bo powoli ci juz kapie..

a po czwarte:pozdrow krystyne i przekaz zeby po finale znowu nie plakal. bo zerwia z nia kontrakty wszystkie firmy produkujace zel do wlosow..a taka chodzaca reklama opakowania zelu sie rzadko zdarza:)

Pozdrawiam wszystkich fanow Barcy i wszystkich antyfanów angielskiego stylu gry:)

Vamos Barca!!

0

Błągam...Niech zejdzie Busquets albo Keita i wejdzie Krkic..Może to coś da..

0

Panowie spokojnie..Bodajże dwukrotnie zauważyłem ze składy podany tutaj był troszkę inny niż ten rzeczywisty,tak więc może się coś jeszcze zmieni:)

Vamos Barca!!

0

O jaaa..śnił mi sie ostatniej ncy sen-35 pierwszej polowy meczu Chelsea-Barca. Wygrywalismy 1:0 po bramce głowka(!)Messiego w 14 min po malym zamieszaniu w polu karnym.

Oby to byla prawda:)

0

christo stoiczk

zgadzam sie z toba.on w meczach zawsze haruje jak wol.jednak napastnik jest rozliczany z goli i stad tez nizsze oceny za ostatnie wystepy.

Pozdrawiam:)

0

Zaraz po meczu na fali euforii pisałem, żeby każdemu dać 10:)

Teraz, gdy już trochę się uspokoiłem i patrzę na te oceny, uważam, że nie są złe:) Chociaż według mnie Abidal, Valdes i Henry powinni dostać ocenę oczko wyżej. Reszta jest ok:)

Pozdro 4 all.

0

el-chico

Szacunek dla Ciebie za takie słowa.3maj sie,pewnie jeszcze nieraz bedziesz miec okazje do swietowania takich chwil jak my teraz:)Pozdrawiam

VAMOS BARCA!!Pokazalas kto rzadzi w tym sezonie:)

0

Możemy być dumni, że kibicujemy takiemu klubowi!

Vamos Barca!!Po potrójną koronę!!:)

0

A Pique w tym roku dwie brameczki na SB:)

0

Hmmm...Od prawej: Alves, Busquets, Pique, Abidal. W razie potrzeby zagęszczenia środka pola lub zaatakowania większą liczbą graczy Busquets przechodzi nieco do przodu i sprawa załatwiona:)

0

Szkoda..

0

Szkoda..

0

Prosiłbym bardzo o jakis link dzialajacy:) 909133

pozdro

0

Bramka!!:D

Pięknie:)

0

Heheh tak z innej beczki: widzieliscie zdjecie tygodnia?? nawet mu ta kuszlka Barcy pasuje:)

0

Ktoś z okolic Poznania??:)

0

sedziowanie=kaszanka..a Real wciaz 1:0..

0

Ładnie to zrobił:)

0

ważne 3 punkty nie dyskutujmy o niczym innym..:)

0

chyba nikt w to nie wierzyl:p jest 4:0 powinno byc 6:0 a tu jeszcze 45minut:):)

0

chyba nikt w to nie wierzyl:p jest 4:0 powinno byc 6:0 a tu jeszcze 45minut:):)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?