Rudix102
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/aktualnosci/ktory-mecz-lm-chcesz-zobaczyc-glosuj/9168642 Głosujcie. :)
0
0
Nie, to nie mój profil.
0
no tak...
0
O jaaa..finał 27 maja a ja mam 28 maja mature ustna z j ang..hehe ale co tam w takim momencie mam w du.ie mature:D:D
0
a dla mnie najlepszy w tym meczu byl Valdes..Świetne te interwencje..A przy puszczonej bramce??Hmmm moze i faktycznie troszke sie spoznil ale strzal byl kapitalny, mocny i precyzyjny.
0
hahaha teraz dales do pieca z ta lekcja informatyki:D
a skoro mowa o odwolywaniu..hmmm z tego co wiem to nie mozna..przynajmniej pare lat temu gdy byla taska sytuacja z nedvedem to nie mozna bylo..chociaz moze cos sie zmienilo:)
0
rayan giggs
wyzalic z rana??hahaha to chyba jakies kompleksy masz...ale ja juz ci mowilem, wlacz fife i tam wyladuj swoja frustracje
bo w finale ta wasza peda.ska druzyna zostanie zmieciona!!
Vamos Barca!!
0
w faulach 16-17..Wiec prawie rowno..
w zoltych kartkach 4-1..
w czerwonych 0-1 ale chyba kazdy wie ze nie powinno jej byc..
wiec nie pisze ze to barca byla druzyna ktoraz tylko i tlyko faulowala bo zaraz nam napiszesz ze probowalismy wam nogi polamac..
tak jak zreszta kilka sezonow temu probowal zrobic messiemu bodajze asiel del horno..
Vamos Barca!!
0
rayan giggs
Nawet mi,antyfanowi manu wstyd pisac imie gracza z bledami..wiec to juz pierwszy zal..
Po drugie:ty wiesz w ogole co to jest pilka nozna??czy wlaczasz sobie fife 09 i grasz na poziomie amateur przeciwko portsmouth wygrywajac 1:0 po bramce w doliczonym czasie gry??
Po trzecie:wytrzyj mleko spod oosa bo powoli ci juz kapie..
a po czwarte:pozdrow krystyne i przekaz zeby po finale znowu nie plakal. bo zerwia z nia kontrakty wszystkie firmy produkujace zel do wlosow..a taka chodzaca reklama opakowania zelu sie rzadko zdarza:)
Pozdrawiam wszystkich fanow Barcy i wszystkich antyfanów angielskiego stylu gry:)
Vamos Barca!!
0
Błągam...Niech zejdzie Busquets albo Keita i wejdzie Krkic..Może to coś da..
0
Panowie spokojnie..Bodajże dwukrotnie zauważyłem ze składy podany tutaj był troszkę inny niż ten rzeczywisty,tak więc może się coś jeszcze zmieni:)
Vamos Barca!!
0
O jaaa..śnił mi sie ostatniej ncy sen-35 pierwszej polowy meczu Chelsea-Barca. Wygrywalismy 1:0 po bramce głowka(!)Messiego w 14 min po malym zamieszaniu w polu karnym.
Oby to byla prawda:)
0
christo stoiczk
zgadzam sie z toba.on w meczach zawsze haruje jak wol.jednak napastnik jest rozliczany z goli i stad tez nizsze oceny za ostatnie wystepy.
Pozdrawiam:)
0
Zaraz po meczu na fali euforii pisałem, żeby każdemu dać 10:)
Teraz, gdy już trochę się uspokoiłem i patrzę na te oceny, uważam, że nie są złe:) Chociaż według mnie Abidal, Valdes i Henry powinni dostać ocenę oczko wyżej. Reszta jest ok:)
Pozdro 4 all.
0
el-chico
Szacunek dla Ciebie za takie słowa.3maj sie,pewnie jeszcze nieraz bedziesz miec okazje do swietowania takich chwil jak my teraz:)Pozdrawiam
VAMOS BARCA!!Pokazalas kto rzadzi w tym sezonie:)
0
Możemy być dumni, że kibicujemy takiemu klubowi!
Vamos Barca!!Po potrójną koronę!!:)
0
A Pique w tym roku dwie brameczki na SB:)
0
Hmmm...Od prawej: Alves, Busquets, Pique, Abidal. W razie potrzeby zagęszczenia środka pola lub zaatakowania większą liczbą graczy Busquets przechodzi nieco do przodu i sprawa załatwiona:)
0
Szkoda..
0
Szkoda..
0
Prosiłbym bardzo o jakis link dzialajacy:) 909133
pozdro
0
Bramka!!:D
Pięknie:)
0
Heheh tak z innej beczki: widzieliscie zdjecie tygodnia?? nawet mu ta kuszlka Barcy pasuje:)
0
Ktoś z okolic Poznania??:)
0
sedziowanie=kaszanka..a Real wciaz 1:0..
0
Ładnie to zrobił:)
0
ważne 3 punkty nie dyskutujmy o niczym innym..:)
0
chyba nikt w to nie wierzyl:p jest 4:0 powinno byc 6:0 a tu jeszcze 45minut:):)
0
chyba nikt w to nie wierzyl:p jest 4:0 powinno byc 6:0 a tu jeszcze 45minut:):)