0

ojj to bedzie naprawde wielki tydzien:)

0

kolejny mecz gdzie bedzie na boisku w meczu przeciwko Barcelonie osmiu pilkarzy odpowiadajacych za defensywe??i tak nie macie szans:p chociaz fakt ze latwo nie bedzie..

0

na ta bramke Messiego w meczu z Malaga moglbym patrzyc 24/h :)

0

latwo nie bedzie ale damy rade!!:)

0

jak na mnie to on spokojnie prześcignie Vieire..jest znakomity w destrukcji a i bramki potrafi strzelac(vide gol po pieknej akcji w meczu z Mallorca)

0

heheh newsy newsy..a od nowego sezonu w barelonie ma byc i silwa i ribery plus villa moze ibrahimovic i jakis bramkarz a i tak barca pozyska gora polowe z nich..po to sa wlasnie newsy zeby straszyc ciekawic,itp:)

0

no jest jeszcze wyzszy i ciezszy Henry ale on w Barcelonie typowym napastnikiem jak wiemy nie jest..

0

Pep lubi silnych i roslych napastnikow??a ilu takich ma w kadrze??na scislosc znalazloby sie jednego-Eto'o..ale ze swoimi 180 cm i 80 kg to furory w tym zakresie nie robi..

0

Za chwile najwieksi antyfani Valdesa napisza zeby zeslac Victora do druzyny rezerw:P

0

Don Raul proponuje troszke uwazniejsze czytanie artykulow:P

0

Tadeo

zgadzam sie,Hleb gral juz w niemieckiej lidze i swego czasu byl bodaj najlepszym graczem Stuttgartu.

0

Popieram w 100% jego słowa:)

0

ech,w sumie to z tych 8 klubow Manchester ma teoretycznie najlatwiejsza drabinke do finału..no i jest obok Barcy i Liverpoolu głownym faworytem do zdobicia trofeum..

0

zrobil swoje w Barcelonie,ale juz chyba nie ma po co wracac..

0

i niech sie obawia:)bo ma czego.

0

a ja dalej sadze ze i tak wazniejszy jest atak bo w koncu o to chodzi w pilce:)taki problem to np w MU moga miec jak van der Sar kariere zakonczy..i zostana z Kuszczakiem-wpuszczakiem i mlodym Fosterem..

0

niech Espanyol nie spada!!w koncu to zawsze emocjonujace spotkania derbowe:)

0

hmmmm Ribery w Barcelonie to byloby cos...tylko Henry'ego byloby mi zal...bo Franck nie przyszedlby tu zeby siedziec na lawei a wydaje mi sie ze z naszego ofensywnego tria to wlasnie Henry poszedlby "do odstrzalu"..ale moga sie zmieniac:)

0

no to na razie miejsce barazowe jest.

0

I każdy chwali Messiego:0no ale trudno sie dziwic.

0

kryc messiego to tak jakby uciekac przed tornadem-na szybkosc nie masz szans:)a swoja droga ciekawe ile Messi by mial na setke??:P

0

nie pokonal i poki co nie pokona:P

0

hahah Lahm przeciez tobie nasza prawa strona zawsze ucieknie,nie zdazysz wrocic za jedna akcja,a juz nastepna pojdzie:)

0

znaczy sie tam mialo byc napisane ze z Lyonem:P

0

ale mi chodzi o ten sezon:)i nie wydaje mi sie zeby Real czy MU mieli wieksza frekwencje..no a na Borusii to zawsze ok 80 tys jest.a gdyby Barca miala taka srednia jak chociazby na meczu z Valencia to juz w ogole bylaby poza zasiegiem innych druzyn:)no ale najwazniejsze ze jestesmy poza zasiegiem pod wzgledem umiejetnosci pilkarskich:)Vamos Barca!!

0

kto ma taka wysoka srednia w europie??heheh no nikt...moze jeszcze podobna ma Borussia Dortmund:)ma ktos jakies statystyki??

0

wyobrazacie sobiegrac mecz na 2500 m n.p.m.??to tak jakby grac na szczycie Rys:)

0

No to "nasi" graja:)

0

ach ten Messi..Jose Mourinho nie jest Special One,tylko właśnie Argentyńczyk:P

0

eeee mały bład w artykule:Hiszpania owszem prowadzi w grupie 5,ale ma 15 pkt:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?