Rudix102
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ojj to bedzie naprawde wielki tydzien:)
0
kolejny mecz gdzie bedzie na boisku w meczu przeciwko Barcelonie osmiu pilkarzy odpowiadajacych za defensywe??i tak nie macie szans:p chociaz fakt ze latwo nie bedzie..
0
na ta bramke Messiego w meczu z Malaga moglbym patrzyc 24/h :)
0
latwo nie bedzie ale damy rade!!:)
0
jak na mnie to on spokojnie prześcignie Vieire..jest znakomity w destrukcji a i bramki potrafi strzelac(vide gol po pieknej akcji w meczu z Mallorca)
0
heheh newsy newsy..a od nowego sezonu w barelonie ma byc i silwa i ribery plus villa moze ibrahimovic i jakis bramkarz a i tak barca pozyska gora polowe z nich..po to sa wlasnie newsy zeby straszyc ciekawic,itp:)
0
no jest jeszcze wyzszy i ciezszy Henry ale on w Barcelonie typowym napastnikiem jak wiemy nie jest..
0
Pep lubi silnych i roslych napastnikow??a ilu takich ma w kadrze??na scislosc znalazloby sie jednego-Eto'o..ale ze swoimi 180 cm i 80 kg to furory w tym zakresie nie robi..
0
Za chwile najwieksi antyfani Valdesa napisza zeby zeslac Victora do druzyny rezerw:P
0
Don Raul proponuje troszke uwazniejsze czytanie artykulow:P
0
Tadeo
zgadzam sie,Hleb gral juz w niemieckiej lidze i swego czasu byl bodaj najlepszym graczem Stuttgartu.
0
Popieram w 100% jego słowa:)
0
ech,w sumie to z tych 8 klubow Manchester ma teoretycznie najlatwiejsza drabinke do finału..no i jest obok Barcy i Liverpoolu głownym faworytem do zdobicia trofeum..
0
zrobil swoje w Barcelonie,ale juz chyba nie ma po co wracac..
0
i niech sie obawia:)bo ma czego.
0
a ja dalej sadze ze i tak wazniejszy jest atak bo w koncu o to chodzi w pilce:)taki problem to np w MU moga miec jak van der Sar kariere zakonczy..i zostana z Kuszczakiem-wpuszczakiem i mlodym Fosterem..
0
niech Espanyol nie spada!!w koncu to zawsze emocjonujace spotkania derbowe:)
0
hmmmm Ribery w Barcelonie to byloby cos...tylko Henry'ego byloby mi zal...bo Franck nie przyszedlby tu zeby siedziec na lawei a wydaje mi sie ze z naszego ofensywnego tria to wlasnie Henry poszedlby "do odstrzalu"..ale moga sie zmieniac:)
0
no to na razie miejsce barazowe jest.
0
I każdy chwali Messiego:0no ale trudno sie dziwic.
0
kryc messiego to tak jakby uciekac przed tornadem-na szybkosc nie masz szans:)a swoja droga ciekawe ile Messi by mial na setke??:P
0
nie pokonal i poki co nie pokona:P
0
hahah Lahm przeciez tobie nasza prawa strona zawsze ucieknie,nie zdazysz wrocic za jedna akcja,a juz nastepna pojdzie:)
0
znaczy sie tam mialo byc napisane ze z Lyonem:P
0
ale mi chodzi o ten sezon:)i nie wydaje mi sie zeby Real czy MU mieli wieksza frekwencje..no a na Borusii to zawsze ok 80 tys jest.a gdyby Barca miala taka srednia jak chociazby na meczu z Valencia to juz w ogole bylaby poza zasiegiem innych druzyn:)no ale najwazniejsze ze jestesmy poza zasiegiem pod wzgledem umiejetnosci pilkarskich:)Vamos Barca!!
0
kto ma taka wysoka srednia w europie??heheh no nikt...moze jeszcze podobna ma Borussia Dortmund:)ma ktos jakies statystyki??
0
wyobrazacie sobiegrac mecz na 2500 m n.p.m.??to tak jakby grac na szczycie Rys:)
0
No to "nasi" graja:)
0
ach ten Messi..Jose Mourinho nie jest Special One,tylko właśnie Argentyńczyk:P
0
eeee mały bład w artykule:Hiszpania owszem prowadzi w grupie 5,ale ma 15 pkt:)