Rudix102
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spokojne zwyciestwo,mam nadzieje ze utrzymaja srednia 3 bramek na mecz lub troszke ja podwyzsza:) ale najwazniejsza jest oczywiscie wygrana.
0
moim zdaniem jeszcze rok pogra na najwyzszym poziomie.no chyba ze od nowego sezonu w Barcelonie bedzie Ribery to raczej miejsca dla Henry'ego na boisku raczej nie bedzie..
0
hmmmm eto'o to swietny gracz idelanie pasujacy do taktyki barcy..tylko wielki napastnik moglby godnie zastapic.wymiana eto'o na zlatana??:)