0

spokojne zwyciestwo,mam nadzieje ze utrzymaja srednia 3 bramek na mecz lub troszke ja podwyzsza:) ale najwazniejsza jest oczywiscie wygrana.

0

moim zdaniem jeszcze rok pogra na najwyzszym poziomie.no chyba ze od nowego sezonu w Barcelonie bedzie Ribery to raczej miejsca dla Henry'ego na boisku raczej nie bedzie..

0

hmmmm eto'o to swietny gracz idelanie pasujacy do taktyki barcy..tylko wielki napastnik moglby godnie zastapic.wymiana eto'o na zlatana??:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?