Rudix102
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawo.liczymy na powtorke w Gran Derbi:)
0
To fakt nie mozna na niego narzekać.Mysle ze jeszcze sezon spokojnie zagra na wysokim poziomie.
0
Koszulka nie gra,gra Messi:P
0
tak,nie chodzi mi o gwiazde medialna ale o gwiazde pilki noznej:)
0
Bartas
no cos ty oczywiscie ze jest!!na 98 miejscu:P heheh:P
0
Popieram zdanie szwaba..chociaz majac takie przody to Valdes moze puscic nawet i 5 bramek a my i tak strzelimy przynajmniej o jedna wiecej:)
0
no fakt,racja.ale przeciez historia nie musi sie powtarzac.a za duzo gwiazd w zespole=Real Madryt 2-4 lat temu...jesli juz transfer to jakis bramkarz plus np Ribery:)
0
oczywscie jesli eto'o by zostal sprzedany juz teraz to bojan powinien zostac w klubie:)
0
Pracuja nad nastepnym sezonem??czyli moze jakies ruchy transferowe??chociaz skoro jest tak dobrze to po co cos zmieniac.chociaz ja kupilbym jednego napastnika wypozyczyl bojana zeby sie gdzies regularnie ogrywal,bo trzeba sie liczyc z tym ze eto'o moze odejsc,jesli nie teraz,to za rok...
0
podejrzewam ze bojan rok temu gral lepiej niz on...chociaz to sa skroty,a nie widzimy jak sie ustawia w meczu,jak szuka pozycji...chyba ze ktos oglada lige brazylijska??
0
barceloniarz
popieram Towje zdanie,uwazam ze sa na podobnym poziomie moze nawet troszke lepszy Boruc.ale gdyby byla taka rowna rywalizacja ro Valdes gralby jeszcze lepiej.No chyba ze Boruc osiagnal by szczyt formy.Wiek ma idealny,29 lat:)
0
jorquera to raczej nie chociaz moze kiedys:)
0
adammo13
nie na niby...
0
Laporta to dobry przes mam nadzieje ze jego ewentualny nastepca rowniez bedzie prowadzil madra polityke klubu.
0
no to wyrosna nam kolejni Messi Iniesta Puyol Xavi:)
0
Rijkaard w Milanie to temat o ktorym mowi sie od kilku miesiecy..a co do Valdesa:zostawilbym go w Barcelonie ale sciagnal jakiego dobrego konkurenta o miejsce w skladzie bo tak naprawde nie wiemy jak broni Pinto..moze Leo Franco z Atletico??jest rowno grajacym bramkarzem a jego wystep w rewanzowym meczu z Porto w 1/8 LM to byla klasa swiatowa.
0
Pyrzo_Barca
człowieku skoro chcesz robic rotacje z 6 zawodnikami w srodku pola na 3 miejsca to z prostu wyliczen wyniksa ze kazdy pilkarz zagra srednio polowe meczy w sezonie..a nie wydaje mi sie zeby to bylo ich celem...
0
Marco8 niechcacy to zrobilem:P
0
ciekawa opcja Fabregas w Barcelonie...ale ktos z trójki toure iniesta xavi musialby stracic miejsce w perwszym skladzie.a kazdy z nich to wazny element w ukladance...
0
ciekawa opcja Fabregas w Barcelonie...ale ktos z trójki toure iniesta xavi musialby stracic miejsce w perwszym skladzie.a kazdy z nich to wazny element w ukladance...
0
ciekawa opcja Fabregas w Barcelonie...ale ktos z trójki toure iniesta xavi musialby stracic miejsce w perwszym skladzie.a kazdy z nich to wazny element w ukladance...
0
pawel5181
podzielam zdanie w koncu juz dwa sezony bez pierwszego miejsca w La Liga..
0
tak w sumie to cala ta dyskusja jest niepotrzebna...w pilce chodzi o strzelanie bramek no a w przodzie to my mamy aktualnie najlepsze trio na swiecie:):)
0
jak dla mnie to Messi razem z Riberym to bylyby najlepsze skrzydla jakie mozna sobie zazyczyc:)
0
trzeba przyznac ze Brazylia ma dwoch swiatowej klasy prawych obroncow:Alves i Maicon.Osobiscie wole Alvesa z wiadomych ale Maicon tez moze byc.a co do LM:oczywiscie ze w tym sezonie jest nasza:)
0
hanc
owszem zgadzam die.jednak mi dokladnie chodzilo o to ze valdes podnioslby swoje umiejetnosci gdyby mial silna konkurencje w zespole.bo na razie van der sar cech czy chyba nawet boruc(ktory jednak tez ma juz kilka wpadek w tym sezonie)sa od niego zwyczajnie lepsi.
pozdrawiam:)
0
nie wiem co ludzie maja z tym silva..przeciez w tym sezonie nie jest w za wysokiej formie...no i ribery jest jednak od niego lepszy..
0
moim zdaniem jest tylko jedna teza tlumaczaca jego wahania formy:w Barcelonie ma po prostu pewne miejsce w składzie i "moze sobie pozwolic na kilka slabszych wystepow"wiedzac ze i tak nie stracic miejsce w podstawowej jedenastce.uwazam ze gdyby Barca sciagnela bramkarza pokroju Valdesa lub nawet troche lepszego to juz za rok Valdes bylby w trojce najlepszych bramkarzy na swiecie.
0
Ronaldinho w Barcelonie w latach 2004-2006 byl najlepszym piłkarzem swiata byc moze dawal nawet wiec naszej druzynie niz messi teraz(wczesniej wszystko krecilo sie wokol niego a dzisiaj ciezar odpowiedzialnosci za gre spadl rowniez m.in. na xaviego inieste czy eto'o.mam nadzieje ze ronni powroci do swojej szczytowej formy choc teraz bedzie o to bardzo trudno..
0
niech wraca tylko czy znajdzie sie dla niego miejsce na boisku..??