Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już widze jak realczyk, który zachowuje się jak - każdy wie jak - będzie słuchał katalończyka.
0
Serio, ale jak Robert vel Drewno miał cokolwiek zrobić jak oni przez 70 minut to z własnej połowy nie mogli wyjść?
Tam nikt oprócz bramkarza i Araujo nie powinien dostać więcej niz 3.
Jeżeli średnia piłkarzy w środku to 5, to za co dostał 3 nasz pinokio z drewnianymi nóżkami?
Środek pola to powinien dostać po ocenie 1 i batem po plecach. Obudzili sie w 89 minucie i nagle oceny po 5-6.
9
ManCity albo Bajern robi takie filmy? Ktoś coś wie?
7
Bajern był idealnym miejscem dla naszego drewienka, ale ance zachciało się ciabatty.
2
@cyron1 nie wiem jak ty, ale ja bym takiego bellinghama przyjąć z otwartymi ramionami.
Jak on robi mizerną grę to co robi barcelona?
2
Real nie zasłużył na zwycięstwo w klasyku według Czawiego. To czy teraz my zasłużyliśmy i czy powie na konferencji, że nie zasłużyliśmy?
1
Trzeba powiedzieć wprost, oni wygrali mecz, my mieliśmy farta.
0
Mordo, ale fart. He he he.
Można przegrywać 92 minuty i strzelić gola w ostatniej. Wystarczy być odpowiedzialnym i zacząć grać w odpowiednim momencie.
2
Jeżeli DNA Barcelony to 1 oddany strzał na bramkę do 6 przeciwnika, to może czas zmienić DNA?
0
@sorantor pruchłem ze śmiechu pod nosem
2
Nie ma lepszego trenera do wyciągniecia, któryi nie będzie nonstop powtarzał "DNA Barcelony"?
4
Jak będzie remis to Czawi powinien iść na klęczkach do szatni i dziękować opaczności.
0
@michasfcb89 w sercu powrut
0
@Arka1985 będzie baciata, ale najpierw bigos.
7
Jak można zawsze szkalować Roberta i jego drewniane nogi to w tym meczu nie miał nic do powiedzenia. Tutaj nie ma środka, to czego czawi oczekuje? Sam powtarza, że Robert ma grać jako 9 i nie bawić się w żadne rozgrywanie piłki.
2
Dobra niech Czawi da Pedriemu APAP i niech wypuści krakena. Tego nie da się oglądać.
2
Gramy na farcie, ale kiedyś musi się skończyć.
2
Mam nadzieję, że mają siły na 15-20 max jak Polska reprezentacja, a potem zacznie się człapanie.
1
Bez Pedriego i Frankiego to my nawet piłki nie potrafimy wyprowadzić.
2
Początek tragedia. Jak strzelą to zgaśniemy jak pety.
0
Jezu jak on jęczy. Jakby chciał to by tu przyszedł grać za 100$ rocznie, ale najwidoczniej jeszcze ma za mało kasy.
0
Wszystko fajnie jak gra. Jak na razie to on jest wiecznie połamany.
1
Żeby ktoś z Barcelony mógł zdobyć złotego balona to najpierw drużyna musi zacząć dobrze grać. Jak będziemy odpadać na etapie grupy LM i kręcić się 1-3 miejsce w lidze to nikt niczego nie dostanie.
0
Czyli mentalnośc młodej legii. Nażelowane chłopaczki z wysoką pensją i 0 ambicji.
7
Słuchajcie kupiliśmy za 5 sprzedamy za 1, tak po katalońsku. Deal?
10
XD chory świat. Drugi Grzegorz Floryda, męczennik.
1
Zobaczcie jak gra Haaland, jak Robercik kiedyś, tylko noge dostawia. Teraz Robercikowi coś się przestawiło i chce być rozgrywającym, tylko on nie potrafi dobrze piłki przyjąć.
0
@DaPidejpi żółw lepszy, bo gra w lidze farmerskiej? To nie wina Halanda, że urodził się w Norwegii.
Złota piłka nie powinna być przyznawana na podstawie miejsca urodzenia.
10
Sam prowokuje, a potem płaczę. Jak w tym memie co rowerzysta sam sobie wkłada kij w szprychy.
0
gundogan gra wyżej od robercika...