1

Już widze jak realczyk, który zachowuje się jak - każdy wie jak - będzie słuchał katalończyka.

0

Serio, ale jak Robert vel Drewno miał cokolwiek zrobić jak oni przez 70 minut to z własnej połowy nie mogli wyjść?
Tam nikt oprócz bramkarza i Araujo nie powinien dostać więcej niz 3.
Jeżeli średnia piłkarzy w środku to 5, to za co dostał 3 nasz pinokio z drewnianymi nóżkami?
Środek pola to powinien dostać po ocenie 1 i batem po plecach. Obudzili sie w 89 minucie i nagle oceny po 5-6.

9

ManCity albo Bajern robi takie filmy? Ktoś coś wie?

7

Bajern był idealnym miejscem dla naszego drewienka, ale ance zachciało się ciabatty.

2

@cyron1 nie wiem jak ty, ale ja bym takiego bellinghama przyjąć z otwartymi ramionami.
Jak on robi mizerną grę to co robi barcelona?

2

Real nie zasłużył na zwycięstwo w klasyku według Czawiego. To czy teraz my zasłużyliśmy i czy powie na konferencji, że nie zasłużyliśmy?

1

Trzeba powiedzieć wprost, oni wygrali mecz, my mieliśmy farta.

0

Mordo, ale fart. He he he.
Można przegrywać 92 minuty i strzelić gola w ostatniej. Wystarczy być odpowiedzialnym i zacząć grać w odpowiednim momencie.

2

Jeżeli DNA Barcelony to 1 oddany strzał na bramkę do 6 przeciwnika, to może czas zmienić DNA?

0

@sorantor pruchłem ze śmiechu pod nosem

2

Nie ma lepszego trenera do wyciągniecia, któryi nie będzie nonstop powtarzał "DNA Barcelony"?

4

Jak będzie remis to Czawi powinien iść na klęczkach do szatni i dziękować opaczności.

0

@michasfcb89 w sercu powrut

0

@Arka1985 będzie baciata, ale najpierw bigos.

7

Jak można zawsze szkalować Roberta i jego drewniane nogi to w tym meczu nie miał nic do powiedzenia. Tutaj nie ma środka, to czego czawi oczekuje? Sam powtarza, że Robert ma grać jako 9 i nie bawić się w żadne rozgrywanie piłki.

2

Dobra niech Czawi da Pedriemu APAP i niech wypuści krakena. Tego nie da się oglądać.

2

Gramy na farcie, ale kiedyś musi się skończyć.

2

Mam nadzieję, że mają siły na 15-20 max jak Polska reprezentacja, a potem zacznie się człapanie.

1

Bez Pedriego i Frankiego to my nawet piłki nie potrafimy wyprowadzić.

2

Początek tragedia. Jak strzelą to zgaśniemy jak pety.

0

Jezu jak on jęczy. Jakby chciał to by tu przyszedł grać za 100$ rocznie, ale najwidoczniej jeszcze ma za mało kasy.

0

Wszystko fajnie jak gra. Jak na razie to on jest wiecznie połamany.

1

Żeby ktoś z Barcelony mógł zdobyć złotego balona to najpierw drużyna musi zacząć dobrze grać. Jak będziemy odpadać na etapie grupy LM i kręcić się 1-3 miejsce w lidze to nikt niczego nie dostanie.

0

Czyli mentalnośc młodej legii. Nażelowane chłopaczki z wysoką pensją i 0 ambicji.

7

Słuchajcie kupiliśmy za 5 sprzedamy za 1, tak po katalońsku. Deal?

10

XD chory świat. Drugi Grzegorz Floryda, męczennik.

1

Zobaczcie jak gra Haaland, jak Robercik kiedyś, tylko noge dostawia. Teraz Robercikowi coś się przestawiło i chce być rozgrywającym, tylko on nie potrafi dobrze piłki przyjąć.

0

@DaPidejpi żółw lepszy, bo gra w lidze farmerskiej? To nie wina Halanda, że urodził się w Norwegii.
Złota piłka nie powinna być przyznawana na podstawie miejsca urodzenia.

10

Sam prowokuje, a potem płaczę. Jak w tym memie co rowerzysta sam sobie wkłada kij w szprychy.

0

gundogan gra wyżej od robercika...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?