Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krychowiak to maksymalnie się nadaje do pogoni szczecin grać z Turbo De...
7
Nie no nasz defensywny pomocnik z biedronki to ostatnio ma zryw jak Robercik.
Robercik u świętego w wywiadze też się chwalił, że miał top 3 wyniki sprawnościowe w drużynie przed sezonem, a w ogóle tego nie widać na boisku.
3
Lepiej dostać łomot od PSG niż od Kopenhagi.
2
Lepiej, żeby nam oklep sprawiło PSG niż Kopenhaga.
3
W takim klubie to i robercik by strzelal jak w bajernie.
4
Ryba psuje się od głowy.
Czwi powinien polecieć pierwszy, a potem zobaczyć którzy piłkarze są słaby, a którzy przepadli przez Czawiego.
Przychodzi Gundogan i po 3 meczach jest cieniem samego siebie i tak można piłkarzy wymieniać.
Co oni przychodzą do Hiszpani i wszyscy zaczynaja ciabatte tańczyć i potem siły nie mają grać czy co?
10
@heniek1981 Jaki zakręt? Jak my po rondzie jeździmy od kilku miesięcy xD
11
Jeżeli ludzie zaczynają ciepło wspominać Dumbele tzn, że już dawno przebiliśmy dno.
0
Chłop niech spada trenować Inter Miami to jego poziom rozgrywek.
0
@PuszkinFan Anka ciabate tańczy to i Robercik gra
2
Gdyby to był problem tylko z naszym drewnianym Pinokio to by inni strzelali, ale tam nikt nie strzela.
0
@Wilku151 brak gaviego. Było dobrze mieliśmy okazję, musimy popracować nad finalizacja
1
Frajerzy.
Jak dobrze pójdzie to spadną na 6 miejsce i za rok gramy z legią w lidze konferencji.
Robercik będzie mógł tańczyć ciabate z Alvaro na tiktoku
1
@Barca4EverVeB koniec to już był kilka lat temu. Teraz to byśmy się nie utrzymali w takim Premier League.
1
Polecimy do USA zagramy mecz towarzyski z jakimiś czopkami i wygramy.
Czabi będzie chwalony przez swoich kolegów.
Dobry trener dobrze, że mu przedłużyli kontrakt i podwyższyli pensje.
6
Wrócił Pedro i FDJ a u nas dalej grają piach w ataku. Teraz już nie ma wytłumaczenia, że kreatorzy mają kontuzje. Teraz będą zrzucać, że nie ma Gaviego.
1
Czawi to niech wystawi wszystkich ofensywnych zawodników. Remisami to on nie wygra meczu. Lepiej przegrać próbując niż jechać na remisach jak czopek.
1
To będzie kolejny wymęczony mecz jednym golem, jak dobrze pójdzie...
1
@Rivaldinho11 nie jest nudno
2
A co ma powiedzieć? Lepiej chwalić szefa nieudacznika w konkurencyjnej firmie niż doprowadzić do zmiany na kogoś lepszego, kto może ci zaszkodzić.
0
Barcelona powinna iść pod rękę ze srealem do arabów, żeby przepchali ten projekt swoimi petrodolarami. Inaczej Barca w ciągu 5 lat barca przestanie wychodzić z grupy LM, albo w ogóle nie będzie się tam kwalifikowała.
W każdej lidze powstają mocarze (wcześniej słabe średniaki) za petrodolary, jak nie wystawią po nie ręki to polecą na dno i to szybko.
0
Ania o odkryła anie sprzed lat, czyli ciabata z Alvarem i Hugiem.
Ania musi się wyszaleć, bo to ostatni dzwonek.
37
Przypominam, że wczoraj przebimbali 3mln€ za wygraną. I mówią, że wszysgko zgodnie z planem.
W czasie wolnego lecą do USA, żeby zarobić niecałe 1.5mln zamiast dać wolne piłkarzom.
Ktoś tutaj z *ujem na głowy się zamienił.
0
Ręka ręke myje. Jak go zwolnią to pokażą, że podjeli złą decyzję. Będzie się go trzymać aż nie wypadną z pucharów.
4
My z każdym przegramy. Nasza przygoda w tegorocznej edycji LM się zakończyła.
1
wstyd
żenada
kompromitacja
hańba
frajerstwo
0
@noface dlatego tiki sraka
5
Dzięki Czabiemu nie mamy:
Kontrataków, Strzałów za pola karnego.
Za to nauczył piłkarzy tiki sraki i cofania piłki do bramkarza.
5
Czemu Barcelona nie potrafi zrobić takiego kontrataku? Kiedy my ostatni raz zdobyliśmy gola z kontry?
Aż mnie telepie.
3
Oni powinni im jakieś urządzenia montować w tyłku, żeby dawać impuls do kontrataku. Mają szanse na kontre, a ci się zatrzymuja i robią tiki srake.