0

Krychowiak to maksymalnie się nadaje do pogoni szczecin grać z Turbo De...

7

Nie no nasz defensywny pomocnik z biedronki to ostatnio ma zryw jak Robercik.
Robercik u świętego w wywiadze też się chwalił, że miał top 3 wyniki sprawnościowe w drużynie przed sezonem, a w ogóle tego nie widać na boisku.

3

Lepiej dostać łomot od PSG niż od Kopenhagi.

2

Lepiej, żeby nam oklep sprawiło PSG niż Kopenhaga.

3

W takim klubie to i robercik by strzelal jak w bajernie.

4

Ryba psuje się od głowy.
Czwi powinien polecieć pierwszy, a potem zobaczyć którzy piłkarze są słaby, a którzy przepadli przez Czawiego.
Przychodzi Gundogan i po 3 meczach jest cieniem samego siebie i tak można piłkarzy wymieniać.
Co oni przychodzą do Hiszpani i wszyscy zaczynaja ciabatte tańczyć i potem siły nie mają grać czy co?

10

@heniek1981 Jaki zakręt? Jak my po rondzie jeździmy od kilku miesięcy xD

11

Jeżeli ludzie zaczynają ciepło wspominać Dumbele tzn, że już dawno przebiliśmy dno.

0

Chłop niech spada trenować Inter Miami to jego poziom rozgrywek.

0

@PuszkinFan Anka ciabate tańczy to i Robercik gra

2

Gdyby to był problem tylko z naszym drewnianym Pinokio to by inni strzelali, ale tam nikt nie strzela.

0

@Wilku151 brak gaviego. Było dobrze mieliśmy okazję, musimy popracować nad finalizacja

1

Frajerzy.
Jak dobrze pójdzie to spadną na 6 miejsce i za rok gramy z legią w lidze konferencji.
Robercik będzie mógł tańczyć ciabate z Alvaro na tiktoku

1

@Barca4EverVeB koniec to już był kilka lat temu. Teraz to byśmy się nie utrzymali w takim Premier League.

1

Polecimy do USA zagramy mecz towarzyski z jakimiś czopkami i wygramy.
Czabi będzie chwalony przez swoich kolegów.
Dobry trener dobrze, że mu przedłużyli kontrakt i podwyższyli pensje.

6

Wrócił Pedro i FDJ a u nas dalej grają piach w ataku. Teraz już nie ma wytłumaczenia, że kreatorzy mają kontuzje. Teraz będą zrzucać, że nie ma Gaviego.

1

Czawi to niech wystawi wszystkich ofensywnych zawodników. Remisami to on nie wygra meczu. Lepiej przegrać próbując niż jechać na remisach jak czopek.

1

To będzie kolejny wymęczony mecz jednym golem, jak dobrze pójdzie...

1

@Rivaldinho11 nie jest nudno

2

A co ma powiedzieć? Lepiej chwalić szefa nieudacznika w konkurencyjnej firmie niż doprowadzić do zmiany na kogoś lepszego, kto może ci zaszkodzić.

0

Barcelona powinna iść pod rękę ze srealem do arabów, żeby przepchali ten projekt swoimi petrodolarami. Inaczej Barca w ciągu 5 lat barca przestanie wychodzić z grupy LM, albo w ogóle nie będzie się tam kwalifikowała.
W każdej lidze powstają mocarze (wcześniej słabe średniaki) za petrodolary, jak nie wystawią po nie ręki to polecą na dno i to szybko.

0

Ania o odkryła anie sprzed lat, czyli ciabata z Alvarem i Hugiem.
Ania musi się wyszaleć, bo to ostatni dzwonek.

37

Przypominam, że wczoraj przebimbali 3mln€ za wygraną. I mówią, że wszysgko zgodnie z planem.
W czasie wolnego lecą do USA, żeby zarobić niecałe 1.5mln zamiast dać wolne piłkarzom.
Ktoś tutaj z *ujem na głowy się zamienił.

0

Ręka ręke myje. Jak go zwolnią to pokażą, że podjeli złą decyzję. Będzie się go trzymać aż nie wypadną z pucharów.

4

My z każdym przegramy. Nasza przygoda w tegorocznej edycji LM się zakończyła.

1

wstyd
żenada
kompromitacja
hańba
frajerstwo

0

@noface dlatego tiki sraka

5

Dzięki Czabiemu nie mamy:
Kontrataków, Strzałów za pola karnego.
Za to nauczył piłkarzy tiki sraki i cofania piłki do bramkarza.

5

Czemu Barcelona nie potrafi zrobić takiego kontrataku? Kiedy my ostatni raz zdobyliśmy gola z kontry?
Aż mnie telepie.

3

Oni powinni im jakieś urządzenia montować w tyłku, żeby dawać impuls do kontrataku. Mają szanse na kontre, a ci się zatrzymuja i robią tiki srake.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?