Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@betonito Daję sobie rękę uciąć, że sprawiłby się lepiej od tego wuefisty.
Problemem byłoby zdobycie szacunku i zaufania u piłkarzy.
Xavi przyszedł z wielkim nazwiskiem to i piłkarze siedzą cicho.
2
Powinni ściągnać Xabiego za wszelką cenę. To co chłop robi w b. leverkusen to jest jakiś kosmos.
Xavi out, Xabi in.
0
Jestem ciekaw jaki odklejony inwestor to kupi.
Nie było artykułu kiedyś, że Barca studio przynosi straty?
Każdy normalny wolałbym wsadzić 200mln i kupić 10-20% udziałów w zespole F1 niż studio co robi filmiki na YT.
0
@LukaszFan no tak na złość messiemu. To nie tak. Że ta nagroda zawsze była przyznawana za rok kalendarzowy.
Akurat czy to 19 grudnia czy 1 stycznia to nie robi żadnej różnicy.
3
Według danych trenerzy i dziennikarze wybrali haalanda, piłkarze Messiego. To tylko pokazuje, że piłkarze to po prostu osoby kopiące świński napompowany pęcherz z niskim IQ i nie potrafią przeczytać za jaki okres jest przyznawana nagroda.
3
@zodiak_10 bo piłkarze to idioci, nawet nie wiedzą na co głosują.
15
Dobra ktoś mi wyjaśni co messi zdobył po mundialu?
To jest ewidentne plucie na innych zawodników.
Messi nic nie zdobył, przeszedł do ligi farmerów i zagrał 5 meczy.
Haaland zdobył wszystko i jeszcze 23/24 ciągle jest pierwszy w tabeli strzelców choć ma kontuzje i pauzuje.
Krystyna miał racje w ostatnim twitem.
5
Ja się dziwię kibicom na miejscu, że nie potrafią jakiegoś protestu zrobić. Chłopa powinni na taczkach wywieźć
1
Lewandowski grał dziś niżej niż frenkie i gundogan.
0
Balde na sofascore ma gorsza ocenę niż Araujo z czerwoną.
1
Potężny Victor Vector Fawelarz, który miał wysłać Robercika na emeryturę siedzi sobie na ławce i dłubie w nosie.
6
Sreal gra z nami lepiej niż my graliśmy przeciwko 4 ligowcowi.
K o m p r o m i t a c j a
0
@goma jeszcze możemy skończyć na miejscu w lidze nie gwarantującego grania w pucharach. Szczawi wszystko może.
0
Spokojnie jeszcze 2 mogą wpaść jak nie 3.
Szczawi najlepszy taktyk.
1
W Barcelonie nie ma duetu, który gra do siebie na ślepo. Jak w realu czy jak w bajernie Robert z Tomaszem Młynarzem.
1
16 latka wpuszczają a fawelarz dalej grzeje ławę. Dobrze wydane 40mln
1
3 atakujących srealu 8 broniących Barcelony i Barca już ma mokro.
6
Gdyby zarząd miał jaja to jutro o 9 Szczawi wychodziłby z pudłem swoich gratów ze swojego pokoju.
0
@Pablozeusz klątwa Alvaro
2
Obrona Top dziś.
1
Dzik 9. Fawelarze mogą się schować.
2
2:0 to niebezpieczny winik jak to mówił Michniewicz, zawsze może być 4:0.
2
DNA Szczawiego to wysoko przegrać i podawać do bramkarza.
1
@Allblacks86 Nie znasz się Szczawi zna DNA Barcelony.
2
Oni sobie podają pod własnym polem karnym i ręce rozkładają, bo nie ma do kogo podać.
2
Aniu Lewandowska czy ty na pewno miałaś na myśli 3:1 dla Barcy czy 6:0 dla Realu?
3
Spokojnie Ania Lewandowska powiedziałą, że będzie 3:1 dla Barcy!
2
Komentarz usunięty
8
@Culer9002 Alvaro ma cela
1
@misterio oczywiście, bo ona ciężko pracowała na sukces w kopniakach w powietrzu, a lewemu samo przyszło.