Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Xavi dziękujemy za piekny mecz 2:3 z wielką Barcelona to nie wstyd! Za rok 3 liga, a potem już prosta droga do La Ligi!
A nie czekaj.
9
Dziękuję Panie Robercie za tego karnego inaczej byłby wstyd.
5
Dobry ten nowy Tygrys, taki bezzębny.
1
LEEEWANGOOOLSKI!!
Teraz do domu i tańczenie ciabatty z Alvaro.
7
Co jak oni grają na zwolenienie trenera, ale oni nie wiedzą, że trenera nie można zwolnić?
0
@noface trygrysem to może i on był grając w farmerskiej lidze. Teraz widzi co to prawdziwa piłka grając z 2 ligowym przeciwnikiem!
1
To wszystko wina lewandowskiego ;)
5
Barcelona to płaci lekarzom za wyleczenie czy leczenie piłkarzy? To dość istotne.
2
Barcelona gra jak równy z równym. Brawo Srawi.
0
Niech oni najpierw zaczną wygrywać mecz, a potem niech myślą o zmiennikach, bo jeszcze wrócą na tarczy.
0
@Greenalley On nie jest tyle wart, do tego nie jest medialny. Dadzą 50 max.
0
Grzegorz Krychowiak! A nie czekaj, wielkiej barcelony nie stac na krychowiaka.
11
Znów fart wuefisty. Tam jest więcej szczęścia niż umiejętności.
2
Robert wskakuj na karnego
1
Fawelarz wchodzi
4
Alvaro i Anka pewnie teraz siedzą wkurzeni w jacuzzi. Jak to wuefista ściągnął Roberta!
2
Dawajcie tego Brazylijczyka. Po co go kupiliście i sprowadziliście? Co on musi najpierw do żłobka pójść?
0
Taktyka Czawiego
Wysoki pressing, Wolny kontratak, Wolny powrót.
Bobert przez pół sezonu czul w sobie Messiego, a teraz przebudził się w nim Cristiano sRonaldo.
0
@Hadim nie zwolnią go, bo wtedy musieliby się przyznać do błędu
0
Teraz już wiecie dlaczego tak Barca forsuje SL?
Z taką grą oni zaraz wypadną z pucharów i będę szorować środek ligi, a w SL kroplówką z kasą będzie podłączona niezależnie od umiejętności i jakości.
1
Dawajcie tego bobka z Brazylii.
2
DNA Barcelony Wuefisty
0
Messiego to do końca kariery będą nominować za 2022.
0
@45 Przecież to jest zakłamywanie rzeczywistości.
Najlepszy piłkarz zeszłego sezonu vs jakiś drugoligowy bambik.
0
Północne dziecie boże nigdy nie przyjdzie do Barcelony. Następny przystanek w jego karierze to sReal. Jeżeli ktoś uważa inaczej to jest bardzo naiwyny.
8
Panie Victorze zostanie Pan zaprezentowany kibicom, jutro albo za miesiąc. Niech się Pan nie martwi, będzie Pan zadowolony! Teraz proszę pójść do Rubercika potańczyć ciabattę, cia cia cia!
0
Skoro stary jest fanem srealu to po co wysyłał dzieciaka do szkółki barcelony?
Jak nie to sprzedać zarobić i zapomieć.
5
Akurat krystyna ma tutaj racje. Top 3 messi za 2023 to jest żart. Co on ugrał w 2023? Chyba, że ciągle wszyscy wspominają mistrzostwa świata, ale to nie ten rok.
1
Wypalony związek to on ma w domu. Jak robcio ma ma myśleć o piłce jak anka w tym czasie ociera się o alvaro na instagramie?
1
No nie dzień wcześniej wrócił. On to nie powinien w ogóle opuszczać ośrodka treningowego.