2

Xavi dziękujemy za piekny mecz 2:3 z wielką Barcelona to nie wstyd! Za rok 3 liga, a potem już prosta droga do La Ligi!
A nie czekaj.

9

Dziękuję Panie Robercie za tego karnego inaczej byłby wstyd.

5

Dobry ten nowy Tygrys, taki bezzębny.

1

LEEEWANGOOOLSKI!!
Teraz do domu i tańczenie ciabatty z Alvaro.

7

Co jak oni grają na zwolenienie trenera, ale oni nie wiedzą, że trenera nie można zwolnić?

0

@noface trygrysem to może i on był grając w farmerskiej lidze. Teraz widzi co to prawdziwa piłka grając z 2 ligowym przeciwnikiem!

1

To wszystko wina lewandowskiego ;)

5

Barcelona to płaci lekarzom za wyleczenie czy leczenie piłkarzy? To dość istotne.

2

Barcelona gra jak równy z równym. Brawo Srawi.

0

Niech oni najpierw zaczną wygrywać mecz, a potem niech myślą o zmiennikach, bo jeszcze wrócą na tarczy.

0

@Greenalley On nie jest tyle wart, do tego nie jest medialny. Dadzą 50 max.

0

Grzegorz Krychowiak! A nie czekaj, wielkiej barcelony nie stac na krychowiaka.

11

Znów fart wuefisty. Tam jest więcej szczęścia niż umiejętności.

2

Robert wskakuj na karnego

1

Fawelarz wchodzi

4

Alvaro i Anka pewnie teraz siedzą wkurzeni w jacuzzi. Jak to wuefista ściągnął Roberta!

2

Dawajcie tego Brazylijczyka. Po co go kupiliście i sprowadziliście? Co on musi najpierw do żłobka pójść?

0

Taktyka Czawiego
Wysoki pressing, Wolny kontratak, Wolny powrót.
Bobert przez pół sezonu czul w sobie Messiego, a teraz przebudził się w nim Cristiano sRonaldo.

0

@Hadim nie zwolnią go, bo wtedy musieliby się przyznać do błędu

0

Teraz już wiecie dlaczego tak Barca forsuje SL?
Z taką grą oni zaraz wypadną z pucharów i będę szorować środek ligi, a w SL kroplówką z kasą będzie podłączona niezależnie od umiejętności i jakości.

1

Dawajcie tego bobka z Brazylii.

2

DNA Barcelony Wuefisty

0

Messiego to do końca kariery będą nominować za 2022.

0

@45 Przecież to jest zakłamywanie rzeczywistości.
Najlepszy piłkarz zeszłego sezonu vs jakiś drugoligowy bambik.

0

Północne dziecie boże nigdy nie przyjdzie do Barcelony. Następny przystanek w jego karierze to sReal. Jeżeli ktoś uważa inaczej to jest bardzo naiwyny.

8

Panie Victorze zostanie Pan zaprezentowany kibicom, jutro albo za miesiąc. Niech się Pan nie martwi, będzie Pan zadowolony! Teraz proszę pójść do Rubercika potańczyć ciabattę, cia cia cia!

0

Skoro stary jest fanem srealu to po co wysyłał dzieciaka do szkółki barcelony?
Jak nie to sprzedać zarobić i zapomieć.

5

Akurat krystyna ma tutaj racje. Top 3 messi za 2023 to jest żart. Co on ugrał w 2023? Chyba, że ciągle wszyscy wspominają mistrzostwa świata, ale to nie ten rok.

1

Wypalony związek to on ma w domu. Jak robcio ma ma myśleć o piłce jak anka w tym czasie ociera się o alvaro na instagramie?

1

No nie dzień wcześniej wrócił. On to nie powinien w ogóle opuszczać ośrodka treningowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?