1

Hansi widzi już '39

0

@Szymemdymek ferrana sprzedasz za 30 kogo za tyle kupisz?

0

Czemu oni nawet siły nie mają na kontrę. Girona już to szybciej robi

0

Zaraz kontrę nam zrobią i będzie płacz.

0

Lewy dostanie niższa ocenę od jamala. Nic nie gra odcięty od gry, a Jamal jedno ciasteczko dał niewykorzystane przez rafinie. Reszta zostanie przemilczana

1

@Arden ferran i runi na bokach lewy na środek

1

Zostaje najgorszy zawodnik na boisku xD
Gówniarz nietykalny.

0

Na miejscu Runiego pytałbym się Dro czy fajnie w PSG, bo u nas to on nie pogra.

0

Stoją jak pachoły w polu karnym xD

0

3 na 1 i tak tego nie wykorzystujemy.

0

0 zmian czyli flickowi podoba się gra.

2

XD i tak dostanie 7.5 od redakcji bo nie można o jamalu pisać źle. Złe rzeczy trzeba przemilczeć.

0

Karny dla bobusia. Oddajcie mu gole

0

Jeżeli ktoś wyśle ofertę za ferrana w lato to od razu powinniśmy go pożegnać.

0

Jeszcze niżej niż te spodnie sobie opuści.

1

Jak flick nie ściągnie jamala tzn, że jest na smyczy laporty i gówniarza.

0

@Dieselzor lewy do obrony wraca i coś w niej robi

0

@Filipem w ogóle.

2

Nasi biegają jak kurczaki z obciętymi głowami. Nie wiedzą co się dzieje.

0

Medale rozdają można się przełączyć

0

Co to za kamerą na dupę sędziego?

0

Niech oni się cofnął i niech grają z kontry może wtedy coś ustrzelą

3

Oni nasza pomoc i obronę przechodzą 2 podaniami xD

0

Jamal to dziś na piechotę powinien wracać.

0

Całą akcję rozwala nam jamal i jeszcze kontra leci że strzałem.
Brawo dalej runiego trzymaj na ławce

0

Wszyscy grają na jamala dlatego w meczu wyczaruje 1 czy 2 okazję. Większość meczu to u niego jest tak jak teraz.

1

W ocenach i tak Jamal dostanie 7.5 xD

0

Co ten gówniarz zrobił xD dajcie tego runiego

2

Jamal to chyba w halówkach gra albo w jakiś krótkich korkach.

0

@Seledynowy sygnalizator

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?