Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hansi widzi już '39
0
@Szymemdymek ferrana sprzedasz za 30 kogo za tyle kupisz?
0
Czemu oni nawet siły nie mają na kontrę. Girona już to szybciej robi
0
Zaraz kontrę nam zrobią i będzie płacz.
0
Lewy dostanie niższa ocenę od jamala. Nic nie gra odcięty od gry, a Jamal jedno ciasteczko dał niewykorzystane przez rafinie. Reszta zostanie przemilczana
1
@Arden ferran i runi na bokach lewy na środek
1
Zostaje najgorszy zawodnik na boisku xD
Gówniarz nietykalny.
0
Na miejscu Runiego pytałbym się Dro czy fajnie w PSG, bo u nas to on nie pogra.
0
Stoją jak pachoły w polu karnym xD
0
3 na 1 i tak tego nie wykorzystujemy.
0
0 zmian czyli flickowi podoba się gra.
2
XD i tak dostanie 7.5 od redakcji bo nie można o jamalu pisać źle. Złe rzeczy trzeba przemilczeć.
0
Karny dla bobusia. Oddajcie mu gole
0
Jeżeli ktoś wyśle ofertę za ferrana w lato to od razu powinniśmy go pożegnać.
0
Jeszcze niżej niż te spodnie sobie opuści.
1
Jak flick nie ściągnie jamala tzn, że jest na smyczy laporty i gówniarza.
0
@Dieselzor lewy do obrony wraca i coś w niej robi
0
@Filipem w ogóle.
2
Nasi biegają jak kurczaki z obciętymi głowami. Nie wiedzą co się dzieje.
0
Medale rozdają można się przełączyć
0
Co to za kamerą na dupę sędziego?
0
Niech oni się cofnął i niech grają z kontry może wtedy coś ustrzelą
3
Oni nasza pomoc i obronę przechodzą 2 podaniami xD
0
Jamal to dziś na piechotę powinien wracać.
0
Całą akcję rozwala nam jamal i jeszcze kontra leci że strzałem.
Brawo dalej runiego trzymaj na ławce
0
Wszyscy grają na jamala dlatego w meczu wyczaruje 1 czy 2 okazję. Większość meczu to u niego jest tak jak teraz.
1
W ocenach i tak Jamal dostanie 7.5 xD
0
Co ten gówniarz zrobił xD dajcie tego runiego
2
Jamal to chyba w halówkach gra albo w jakiś krótkich korkach.
0
@Seledynowy sygnalizator