1

Jajogłowy prawie nie trafił. Tak z całej pyty i walnął xD

0

Ferran i jamal jak flip i flap

0

Jamalek traci piłkę w swoim stylu i traci setkę.
Dajcie Runiemu minuty.

3

XDDDDDDDDDDD
Bobuś za takie akcje to byłby ukrzyżowany na pierwszych stronach jutrzejszych gazet xD

2

Jeszcze zapłaczecie za Bobusiem xD
Ferran będzie klepał 4k minut w przyszłym sezonie xD

4

pewnie w dzisiejszym podsumowani nic nie będzie o tych pudłach, ale za to będzie jazda po bobusiu, który grzeje ławę xD

0

XD pewnie w dzisiejszym podsumowani nic nie będzie o tych pudłach, ale za to będzie jazda po bobusiu, który grzeje ławę xD

1

Ferran ma tyle sytuacji w jednym meczu co bobuś przez pół sezonu xD

0

Za rok to będzie nasz podstawowy napastnik xD

1

zabrakło bobusia, żeby od konara odbił

0

@Gacu95 ziomek piszesz znak interpunkcyjny po spacji

0

Znów jamal od pierwszej

7

sędziów też gruby opłacił xD
losowanie w LM też opłaciliśmy

3

Nikt nie bierze na poważnie tego rekordu bitego na pastwiskach xD

33

Takich rzeczy nie powinna mówić żona sportowca, bo może wpłynąć na negocjacje z nowym klubem.
Niektórzy nie grzeszą inteligencja.

7

Jakby nie machał łapami to by nie dostał.

15

Nawet jakbyśmy postawili mur z cegiel na lini bramkowej to by i tak te gole wpadały.
Wojtuś to był tutaj najmniejszym problemem.

2

@directedbyfcb no właśnie on ocenia na chłodno, a nie hurra optymistycznie jak większość, która podchodzi do niego jak do jajka "albo dobrze albo w ogóle".

6

@MirusAmisz Niestety. Jak nie jesteś zakutym łbem kibicem, który ma własne zdanie i krytykuje klub jak mu się nalezy to jesteś tym złym i niedobrym.

1

Tutaj jeszcze Miko by się przydał. Byłoby idealnie

1

@July_6_BcN pracowałem w babilonie przez 4 lata. 33 baby 2 chlopów, nigdy nie byłem w bardziej toksycznym środowisku. Ja tam miałem luz, ale ten drugi (już wtedy dorosły chłop taka tzipa) mial nonstop dupe obrabianą, a baby babom to już w ogóle. Spijanie sobie z dzióbków, a jak drzwi się zamykały to leciało największe szambo xD

2

@Jaan11 ale teraz masz wybór i ciągle daje liczby. Ferran zawsze gra po 2k minut w sezonie, raz zagrał 3k. Może się okazać, że on w lutym/marcy bedzie łapał konzuje, bo nie da rady fizycznie tyle wytrzymać. A na ławce będziemy mieć dzieciaka z barcelońskiego przedszkola, bo przecież nikogo nie sprowadzimy.

6

@torondirn pewnie jakaś rodzina cztery fabregas cztery

18

Czekam na przyszły rok jak ferran będzie grał po 4tys minut jako podstawowy napastnik.
Wtedy będziecie płakać za emerytem z Polski.

1

@July_6_BcN ja miałem, na szczęście już nie mam, bo był pirdolnietym narcyzem

1

@MirusAmisz ja bym go kupił nawet po to żeby po sezonie go sprzedać z zyskiem.

1

Perez sprowadzi murinio, kupi haalanda za 300mln, zmieni znów całą obronę i może wtedy wygra jakiś puchar myszki Miki xD

0

Samaloba23
25 minut temu
Mój 11- letni syn przed snem ze łzami w oczach powiedział mi tylko : "Tato - ja jutro w szkole nie będę miał życia... jeszcze bramkarz nam strzelił gola...."
Szczerze to nie mam też pojecia jak wytlumaczyc Mu jak można było dopuścić to takiego rozpieszczenia tych gwiazdeczek... Masakra co dzieje się w tej drużynie

XDDD

0

Lewy powinien dostać 10.
Podał setkę, zmarnowana przez rafinie
Strzelił gola
Wywalczył karnego, którego po koleżeńsku oddał rafinii.
Prawdziwy kapitan.

9

Nic o straconej setce rafinii z podania bobusia i to że lewy wywalczył karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?