2

Ale przeklęty mecz. Frajer z gwizdkiem gra dla srealu, a my nie mamy szczęścia.

8

Oby Runi się ewakuował jak Dro. Chłop sobie zniszczy tutaj karierę.
Niech jeszcze ktoś zaszczeka na łysego z reprezentacji, że tyra jamala. Żeby nie skończyło się tak jak z pedrim.

12

Niesamowity zamordyzm


1

Rasiści z Madrytu tylko na czarnych gwiżdżą. Tylko na belingama i wicnicjusza.

1

Przecież w PSG też nie będzie grał. Lepiej iść na wypożyczenie do jakiegoś średniaka i mieć pewność grania niż iść do giganta bez możliwości grania.

1

@BonusKiller szkoda, że ci koledzy podawać nie potrafią

3

Gdybyśmy się pozbyli połamanego Olmo to by było miejsce.
Mogli już go od dawna urabiać, że go wyślą gdzies na wypożyczenie, a tak tracimy dobrego grajka.

0

Trzeba go zatrzymać i dać na wypożyczenie. Olmo może zaraz się połamać i nic nie będzie

1

@bary wtedy wroci do nas i będzie się chciał u nas bronić xD znów będzie ferment siać.

3

"Girona pokryje nieco ponad 0,5 miliona euro pensji Marca-André ter Stegena."
XD oddajemy bramkarza rywalom z ligi za pensje dzieciaka z akademii xD
Już lepiej pogonić go na trybuny i niech tam gnije do końca kontraktu.

2

To prawdziwe? xD


0

Spokojny haaland nie nadaje się do tej stajni augiasza.
On jest spokojnym miłym bogiem z północy i powinien u nas grać.

15

4

Jamal jak podał xD

0

@MirusAmisz to wiele mówi o pozostałych

1

Jajogłowy jezu xD Jeden dobry mecz, a potem pokazuje na co go stać xD

0

Gdyby real na nich trafił to oni by przejbali z 5:0 xDDDDDD

1

45 minuta Ferran 3/4 celne podania.
7 kontaktów z piłka.

0

Jamal to podawać nie potrafi

0

Brakuje bobusia, bo ferran 0 aury i nie przyciąga obrońców.

0

U Casado i Bernala wychodzi brak grania. Ich trzeba wypożyczć i pedriego/digidonga rotować z eryczkiem.

4

Nie wiem co się dzieje w głowie laporty, że on tak pcha temu flickowi jamala w każdym meczu. Mamy jakościowych zamienników a on nawet na 5 ligowca by go wystawił byle by tamten G/A szlifował.

0

Nawet jak to są bzdury wyssane z palca to nawet nikt z la bambli by nie budował defensywy na nim ani na kristensenie.

0

O jezu trzeba znów zwołać konferencje prasową. Wiecznie pokrzywodzony jest tylko jeden w lidze.

4

Klopp po tym meczu to własnie zablokował numer dziadzi Pereza xD

1

Ten trzeci gol dla FC Albatros to jest przepiękny xD takie upokorzenie madrycioków xD

3

Ciekawe co teraz powiedzą, że PK to też kubek myszki miki? xD

18

To ten nowy murinio?
Ciekawe jak tam jutro będą szczekać. Pewnie neggreira neggreira auu auu

2

Dobrze, że poszedłem do pralki po pranie xDDDDDD
Białasy do nory!! xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?