Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale przeklęty mecz. Frajer z gwizdkiem gra dla srealu, a my nie mamy szczęścia.
8
Oby Runi się ewakuował jak Dro. Chłop sobie zniszczy tutaj karierę.
Niech jeszcze ktoś zaszczeka na łysego z reprezentacji, że tyra jamala. Żeby nie skończyło się tak jak z pedrim.
12
Niesamowity zamordyzm
1
Rasiści z Madrytu tylko na czarnych gwiżdżą. Tylko na belingama i wicnicjusza.
1
Przecież w PSG też nie będzie grał. Lepiej iść na wypożyczenie do jakiegoś średniaka i mieć pewność grania niż iść do giganta bez możliwości grania.
1
@BonusKiller szkoda, że ci koledzy podawać nie potrafią
3
Gdybyśmy się pozbyli połamanego Olmo to by było miejsce.
Mogli już go od dawna urabiać, że go wyślą gdzies na wypożyczenie, a tak tracimy dobrego grajka.
0
Trzeba go zatrzymać i dać na wypożyczenie. Olmo może zaraz się połamać i nic nie będzie
1
@bary wtedy wroci do nas i będzie się chciał u nas bronić xD znów będzie ferment siać.
3
"Girona pokryje nieco ponad 0,5 miliona euro pensji Marca-André ter Stegena."
XD oddajemy bramkarza rywalom z ligi za pensje dzieciaka z akademii xD
Już lepiej pogonić go na trybuny i niech tam gnije do końca kontraktu.
2
To prawdziwe? xD
0
Spokojny haaland nie nadaje się do tej stajni augiasza.
On jest spokojnym miłym bogiem z północy i powinien u nas grać.
15
4
Jamal jak podał xD
0
@MirusAmisz to wiele mówi o pozostałych
1
Jajogłowy jezu xD Jeden dobry mecz, a potem pokazuje na co go stać xD
0
Gdyby real na nich trafił to oni by przejbali z 5:0 xDDDDDD
1
45 minuta Ferran 3/4 celne podania.
7 kontaktów z piłka.
0
Jamal to podawać nie potrafi
0
Brakuje bobusia, bo ferran 0 aury i nie przyciąga obrońców.
0
U Casado i Bernala wychodzi brak grania. Ich trzeba wypożyczć i pedriego/digidonga rotować z eryczkiem.
4
Nie wiem co się dzieje w głowie laporty, że on tak pcha temu flickowi jamala w każdym meczu. Mamy jakościowych zamienników a on nawet na 5 ligowca by go wystawił byle by tamten G/A szlifował.
0
Nawet jak to są bzdury wyssane z palca to nawet nikt z la bambli by nie budował defensywy na nim ani na kristensenie.
0
O jezu trzeba znów zwołać konferencje prasową. Wiecznie pokrzywodzony jest tylko jeden w lidze.
4
Klopp po tym meczu to własnie zablokował numer dziadzi Pereza xD
6
Ja teraz
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Ob3NFRWdAoybOc5bAEecRg9mNDuKDnY1.jpg
1
Ten trzeci gol dla FC Albatros to jest przepiękny xD takie upokorzenie madrycioków xD
3
Ciekawe co teraz powiedzą, że PK to też kubek myszki miki? xD
18
To ten nowy murinio?
Ciekawe jak tam jutro będą szczekać. Pewnie neggreira neggreira auu auu
2
Dobrze, że poszedłem do pralki po pranie xDDDDDD
Białasy do nory!! xD