Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robert by to strzelił xD w ataku mamy karlów zamiast rosłego potężnego polaka.
8
Hahaha. On nie miał być w pełny sprawny na ligę mistrzów w poprzednim roku? Ile razy od tamtej pory leżał w łóżeczku? Tak bardzo chciał grać i wszystkich z bramki wypędzał.
Akurat przed wypożyczeniem się znów połamał tak jak Roland makdonald, który miał iść do Bayernu.
Będziemy im płacić pensje do usranej śmierci. Fati, ter rorysta i Roland makdonald. Trzech królów łóżka szpitalnego.
Hejterzy psioczą na pensje lewego w nie widzą ile kasy jest przepalane na FC Szpital.
Niech wraca do łóżka to nie będzie już wprowadzał toksycznej atmosfery w szatni.
0
@Ronad10 ja nic do tego nie mam, tylko to kolejne sprawy, które są shady i nie są wyjaśniane. Kolejna sprawa, która mogą podgrzewać madrycioki.
0
@4Fabregas4 dla niego mata to spiewak, który był na camp nou bo byl w topce spotify, a izak to człowiek, który kiedyś komentował mecze reprezentacji polski w tvp. Ktoś z agencji mógłby to zablokować jakby wiedziedział co to za osoby, ale tam pewnie tez nie wiedza takich rzeczy.
0
@4Fabregas4 bo to turniej celebrytów, najwidoczniej agencja z polskiej strony wybrała ich. Lewy, jamal i reszta są tylko twarzami i czasami się pojawiają na tych imprezach
0
@4Fabregas4 tak, bo to druzyna polska druzyna i kapitanem jest lewy
1
@ACRAB95 bo tam był jeden benzema, a u nas pół zespołu miało bandaże jakby codziennie walili konia albo mieli wlewy z witamin b12.
Nie zdziwiłbym się, że mają jakieś włewy regeneracyjne czy cos.
0
@4Fabregas4 Pewnie jakaś agencja. Może ta od lewego?
1
@4Fabregas4 jeden zdradzał żone i jest internetowym patusem, a drugi coś tam śpiewał o kaczyńskim i o tusku chyba też.
0
@Roobo bo jechał na garbie lewego, który jeszcze był nafaszerowany niemieckim wurstem.
W drugim sezonie xavi zaczął aplikować xaviniatę dożylnie i wszyscy wiemy jak to się skończyło. Dopiero pan niemiec przyszedł i ich wszystkich do pionu postawił.
Już chyba wszyscy zapomieli jak wyglądały relacje z treningów kiedy lewy przychodził na czas albo wcześniej i już trewnował, a sztab sobie stał z boku, a reszta piłkarzy przychodziła 20 minut spóźniona.
15
Gdybyśmy zostali z xavim, jego sztabem medycznym XD i jego kulturą pracy to byśmy właśnie byli bankrutami w połowie la ligii.
Gudno też chciał dobrze i powiedział co myśli, że po przegranym meczu to powinna być stypa w szatnii a nie feta i zabawa.
Może kiedyś nasi dorosnął do wygrywania masowo prawdziwych trofeów.
1
Jakie są alternatywy?
My to możemy nie chcieć, ale jak mamy wybór między nikim, a Cancelo za miskę ryżu to chyba weźmiemy tego cancelo.
Przecież nas nie stać na nikogo, a jeszcze się okaże, że będziemy mieli problem z rejestracją kogokolwiek.
2
Kibice, a teraz nawet rodzina chce żeby już przestał strzelać na tym pastwisku.
8
jak zwykle kalosz musi się mylić na korzyść białasów
1
Dawaj koziołku strzelaj białasom
0
@Zip najgorzej, że na trzeźwo to napisałem
1
Dziś obsrajtuchy ze stolicy nic nie strzelą. Bez żółwia oni są impotentami w ataku.
Dziś będzie +10 pkt w tabeli i pakowanie xabiego do Chelsea.
3
Ja nie wiem jak po takich meczach ter rorysta może myśleć o ustaniu w bramce xD
Chyba, że ma na myśli stanie na bramce w clubie disco koko maroko xD
1
@kubix05 miałem takie jak byłem mały xD
6
Nowy rok ten sam Bobby
3
Uszaty dziś ma pół oceny wyżej, za obronę ciałem xD
1
@tomasthc bo to jamal
4
Gracjan pokazał co to jaja. Jamalek powinien się od niego uczyć.
Mordę zamykać przeciwnikom na boisku, a nie na instagramie, a potem pełne gacie.
0
Bobuś wątrobą zamyka usta hejterów
0
pokażcie powtórkę pajace
1
Lepiej przegrac mecz niz stracic pedriego
0
Jamala na 10, Runiego na prawą stronę. Bobusia na atak.
1
Dawaj Runniego herr Flick
0
XDDDDDD jak ten jajogłowy dośrodkował xDDDD
0
Bobuś swoją aurą ściąga 2 obrońców na siebie. Ferrana każdy ma gdzieś i może sobie biegać, ale na razie nic z tego nie ma.