Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XDDDDDD
Dopiero co dziś pisałem, żeby mu płacić za minuty spędzone na boisku, bo więcej jest na L4 niż gotowy do gry.
24/25 218 dni w łóżku, mecze opuszczone 51
25/26 21 dni w łóżku, mecze opuszczone 5, ale tylko dlatego bo nie gra.
W tym roku zagrał tylko 3 mecze od pierwszej do ostatniej minuty, reszta to gra ogony.
1
Lepiej, żeby wrócił już po espaniolu. Na niego trzeba dmuchać.
33
10 latek powinien opiekować się hustle hard 304, bo ma więcej oleju w głowie niż ten patus
0
Po co tracić kasę na kogoś kto więcej leży w domu niż gra. Dać mu płacone za minuty grania a nie za fakt chceci to może będzie grał wszystkie mecze po 90 minut i nie będzie łapał konzuji.
3
Fawelarze grają na zwolnienie xabiego. Tzn jeden gra w drugi dłubie w nosie
https://x.com/i/status/2002037087609266399
0
Szczęsnego słuchają, bo on coś tam mówi językiem prawdziwych potomków Jezusa, a oni wpatrzeni w niego jak w mesjasza go oklaskują.
1
@Safrani dzięki, trzeba czekać aż chińczyki wyprodukują je w milionie egzemplarzy to może starczy dla każdego.
1
@kulek22 dzięki, trzeba czekać aż chińczyki wyprodukują je w milionie egzemplarzy to może starczy dla każdego
0
Miały dziś wrócić maskotki kota na sklep barcy, ale wygląda jakby nie wróciły i w ogóle je usunęli ze strony, albo ja nie mogę ich znaleźć.
Ktoś coś wie?
1
Messi ma ciągle bół dupy o głosowanie, a wiadomo, że on mowi kogo mogą a kogo nie mogą sprowadzić.
0
@Coveta ciągle dużo lepsza niż amerykańskie kartofliska czy arabskie pustynie
14
Lepiej do milanu grać z dziadkami niż tłuc się po amerykańskich kartofliskach.
0
@Hasszz slązakom bliżej do niemiec niż hiszpanom do maroka
0
Tak samo jak farbowane lisy u nas.
Myślę, że Ślązacy bardziej kochają Podolskiego niż Hiszpanie Jamala.
0
@Eklerek ciekawe co się z nim stabło. Portugalia to takie ogóry czy granie w arsenalu mu nie leży.
3
Gdyby nie samobój i karny podarowane przez pereza to xabi właśnie byłby w samolocie do niemiec xD
2
Ta mina xabiego na koniec xDDD
Gdyby nie karny z dupy to by była niezła kompromitacja xDDDD
5
Perez ładnie tam karmi swojego żółwia karnymi xD
1
Jak pisałem, że jamala schowali do kieszeni i to, że jak nie ma miejsca to nic nie potrafi ugrać to się rzucili na mnie na la bambli.
0
Messi jest pamiętliwy. Bobuś kiedyś też jakoś zagłosował nie na messiego i tamten miał ból dupy przez kilka lat.
6
Pan arab musiał zobaczyć jak jego nowy ogier galopuje na trawie.
0
Cikago fajer to idealny kierunek. Cikago to mekka Polaków w USA, grałby dla swoich.
Gdyby zainwestowali w graczy w następnym sezonie tak jak Inter Miami to bez problemu mogłliby się bić o mistrza.
1
Jamal schowany do kieszeni. Jak nie ma miejsca to nic nie daje.
0
Jamal to już dawno powinien zejść, albo zamienić się z koszulkami z drugą drużyną.
0
@karci0 masz na mysli tego opalonego z jajkiem zamiast głowy?
0
Brakuje takiego małego Messiego, który poradziłby sobie z takimi tytanami.
Jamalowi coś nie idzie.
4
Ter statua już gacie pełne xD
7
Ten mały kurnik jest głośniejszy niż Camp nou w lidze mistrzów xD
8
Mecz na pokazanie arabom, ze nie ma nóg połamanych.
Konie też tak kupują.
1
Jamal to sobie nie radzi z 4 ligowcami. Przegrywa dryblingi, wrzutki do nikogo i jeszcze podaje do przeciwników.