Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Nic dziwnego, bo eta jonga wyciągniesz za 15-20mln, a nie za 150-200 xD
4
Tak bez rocznych dram? Eryczek trzeba się szanować i to klub ma za tobą latać z workiem kasiorki.
To ty jesteś panną na wydaniu, to powinni o ciebie zabiegać xD
0
@CPuyol Rashford ma 28 lat i gra w barcelonie. Jamal w tym wieku może skończyć na jachcie nejmara jak nie zmieni otoczenia.
0
@Soetie
W tym sezonie
Jamalek 1237 minut
Rashford 1248 minut
Próbuj dalej soetie z aliexpress
3
@Maker0 to dach zrobią za 5 lat, ale do skończenia stadionu turcy nam płacą 1mln€ odszkodowania dziennie, to jak skończą dach będziemy na plusie ;)
3
@Matheu12 raszford niby skończony i nie chciemy go wykupić za 25-35mln, a liczby takie jak największy talent la masii.
9
Kiedy oni mają zamiar zrobić te góre trybuny jak co chwile jest jakis mecz i trzeba robote przerywać na 2 dni, żeby na kogos cegłówka nie spadła.
6
Chłop gra dosłownie wszystko 90 minut, a nosi młodzi zdrowi obrońcy grają wtedy jak sraczki nie maja albo jak im się humor poprawi.
40
Prawdziwy bohater nie nosi peleryny, tylko 9
1
@WojtekCh10 tylko oni go mają za "darmo" i ich stać na takich olmo, a nas nie xD
16
Ten Trent to im się udał. Przyszedł i co chwile szpital.
1
Balde to dobrze pracował w obronie. Najbardziej wtedy kiedy nie trafił bramki i zamiast sie cofać bo leciał kontratak to przeżywał pudło w polu karnym przeciwnika.
1
Madrycioki jak zwykle płaczą, że materace rozłozyli nogi, a z nimi grają mecz życia XD
Może, dlatego bo madrycioki przed nimi nogi rozkładają xD
0
Flicku nie płacz, wszystko jest dobrze.
0
Czemu jajogłowy nie podał do płotki
0
Ale jamal dziś padake klepie. Dużo wiatru z któego nic nie ma.
0
Taki mecz i Dro dostaje minuty, a nie dawał mu minut w poprzednich meczach ze słabszymi druzynami kiedy wynik był przesądzony wtf
0
Olmo znów połamany. Ja pienie.
0
Karnego trafił w trybuny a taką główkę by miał.
1
O kurva co on odwalił. Jezu trzeba bylo zatanczyc ciabate jak zawsze.
0
Czy lewego nakarmia karnym? Jemu też się należy, a nie tylko żółw wszystko je
0
@RobsonPL zeby widzieli drugą strone boiska xD
0
Ci kibice pod daszkiem to coś widzą czy mecz ogolądaja na monitorze?
0
Co ten balde robi. Uposledzony jakis czy co
5
Oczywiście balde zamiast wracać to przeżywa ostatnią akcja w polu karnym przeciwnika xD
1
Wojtuś by to obronił.
Kiedyś może my zagramy z kontr jak nie będzie grać tak wysoko.
1
@Who_you_mam jeszcze w łeb dostał od lizodupca tuszola
1
@MesQueUnClub_87 i będzie dłużej na l4 niż lewy grał xD
4
Za rok na szpicy będziemy grac Ferranem to za drewnianym lewandowskim zapłaczemy jak za Inigo xD
8
Teraz dziewczyny zamiast wygrywać 6:0 będą tylko wygrywać 5:0.