12

Nic dziwnego, bo eta jonga wyciągniesz za 15-20mln, a nie za 150-200 xD

4

Tak bez rocznych dram? Eryczek trzeba się szanować i to klub ma za tobą latać z workiem kasiorki.
To ty jesteś panną na wydaniu, to powinni o ciebie zabiegać xD

0

@CPuyol Rashford ma 28 lat i gra w barcelonie. Jamal w tym wieku może skończyć na jachcie nejmara jak nie zmieni otoczenia.

0

@Soetie
W tym sezonie
Jamalek 1237 minut
Rashford 1248 minut
Próbuj dalej soetie z aliexpress

3

@Maker0 to dach zrobią za 5 lat, ale do skończenia stadionu turcy nam płacą 1mln€ odszkodowania dziennie, to jak skończą dach będziemy na plusie ;)

3

@Matheu12 raszford niby skończony i nie chciemy go wykupić za 25-35mln, a liczby takie jak największy talent la masii.

9

Kiedy oni mają zamiar zrobić te góre trybuny jak co chwile jest jakis mecz i trzeba robote przerywać na 2 dni, żeby na kogos cegłówka nie spadła.

6

Chłop gra dosłownie wszystko 90 minut, a nosi młodzi zdrowi obrońcy grają wtedy jak sraczki nie maja albo jak im się humor poprawi.

40

Prawdziwy bohater nie nosi peleryny, tylko 9



1

@WojtekCh10 tylko oni go mają za "darmo" i ich stać na takich olmo, a nas nie xD

16

Ten Trent to im się udał. Przyszedł i co chwile szpital.

1

Balde to dobrze pracował w obronie. Najbardziej wtedy kiedy nie trafił bramki i zamiast sie cofać bo leciał kontratak to przeżywał pudło w polu karnym przeciwnika.

1

Madrycioki jak zwykle płaczą, że materace rozłozyli nogi, a z nimi grają mecz życia XD
Może, dlatego bo madrycioki przed nimi nogi rozkładają xD

0

Flicku nie płacz, wszystko jest dobrze.

0

Czemu jajogłowy nie podał do płotki

0

Ale jamal dziś padake klepie. Dużo wiatru z któego nic nie ma.

0

Taki mecz i Dro dostaje minuty, a nie dawał mu minut w poprzednich meczach ze słabszymi druzynami kiedy wynik był przesądzony wtf

0

Olmo znów połamany. Ja pienie.

0

Karnego trafił w trybuny a taką główkę by miał.

1

O kurva co on odwalił. Jezu trzeba bylo zatanczyc ciabate jak zawsze.

0

Czy lewego nakarmia karnym? Jemu też się należy, a nie tylko żółw wszystko je

0

@RobsonPL zeby widzieli drugą strone boiska xD

0

Ci kibice pod daszkiem to coś widzą czy mecz ogolądaja na monitorze?

0

Co ten balde robi. Uposledzony jakis czy co

5

Oczywiście balde zamiast wracać to przeżywa ostatnią akcja w polu karnym przeciwnika xD

1

Wojtuś by to obronił.
Kiedyś może my zagramy z kontr jak nie będzie grać tak wysoko.

1

@Who_you_mam jeszcze w łeb dostał od lizodupca tuszola

1

@MesQueUnClub_87 i będzie dłużej na l4 niż lewy grał xD

4

Za rok na szpicy będziemy grac Ferranem to za drewnianym lewandowskim zapłaczemy jak za Inigo xD

8

Teraz dziewczyny zamiast wygrywać 6:0 będą tylko wygrywać 5:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?