Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
6 i 5 obrońcy xD
sorry jak jest taka dziurawa obrona to wszyscy powinni dostać po 2.
5 to ocena wyjściowa, a 6 to już występ na plusie.
7
Strzelaj strzelaj. Ładnie się pokaż panu arabowi, bo chcemy procent z przyszeł tranzakcji.
4
Czytam komentarze i niektórym to nostalgia odcina krew do mózgu.
0
Czy Flick ma Plan B? Czy jego plan A wysoko obrona to jedyny plan?
Czemu nie rotuje zawodnikami? Dro na ławie, a Fermina nie widać na boisku przez 90 minut.
Czemu trzyma "konzujowanego" Jamala przez 90 minut zamiast wpuścić Roony?
Jaki sens ma wpuszczanie Bernala na 30 sekund?
Czy niemiecki ukrytnik sabotuje potężną katalońską drużynę?
4
Jaka reakacja? Reakcje na zmiane to odwalił winicjusz a nie nejmar.
Kogo obchodzi ten połamaniec.
News dla bezrobotnych
0
Przypominam, że 5 to ocena wyjściowa a oboma na 5-5.5 chyba różne mecze oglądaliśmy.
Tutaj powinny być 2 max
7
Lewy się rozkręca a jeszcze nia ma bandaża na dłoni jak jamal.
Może być tylko lepiej.
9
Lewy MVP a cztery fabregas cztery dupa cicho xD
3
Fermin dziś niewidoczny. Nie mozna powiedzieć, że go odcięli od gry.
0
Co ten delfin xD
3
O cyk i kristensen znów 2 miesiące na L4
0
Delfina wpuszcza XDDDD Niemiec sabotuje potężną katalońską drużynę
0
Uszaty i kristensen.
RUNIEGO I DRO niemcu okrutniku. Daj im pograć jak mamy 2 bramki zaliczki.
5
Niemcu okrutniku wpuść Dro i Runiego
4
Emeryt hattrick, a jeszcze go do kroplówki nie podłączyli jak Jamala.
Bobek ogień.
0
@BonusKiller dziękuje
1
Olmo to poziom Dro, a nie 60mln eurogąbek.
0
@partymaker dro i runi nie maja haków na niemca
1
Wpuście Runiego. Stypa jest i się nie ruszają
4
Olmo xDDDD pls podaj szybciej
0
Jamalowi i Olmo dostali kroplówki z wiagry i już śmigają. Jak Robercik taką dostanie to w następnym meczu będzie hattrick.
0
Pamiętajcie, żeby wygrać trzeba strzelić 1 gola więcej od przeciwnika.
Niech się bawią niech bedzie i 5:4
0
@BonusKiller cos jeszcze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
okradli robercika z asysty
0
jeszcze dlużej niech z tą piłką lata w polu karnym jamalek
1
30 gol w ten sam sposob stracony xD plan A ciagle nie dziala
1
Olmo i Jamal już dożylna witamina b12, ciekawe kiedy terminatorowi robercikowi dadzą.
0
Koktuzjowany jamal znów w wyjściowym zamiast runi
0
Runi i lewy od 1. Reszta niech odpoczywa, a oni muszą pograć.