Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby się leczył zamiast imprezować to by był zdrowy.
No taki już z niego grajek. I tak długo jechał na tym, że był młody i ciało jeszcze się trzymało. Jak się rozpadł to już na dobre, bo nigdy nie przykładał się do rehabilitacji.
0
@kanver_ jamalek znów pełne galoty od gwizdów.
12
Ferran 2 za akcje z samobójem.
Lewy 2.5 za to, że nie dostawał piłek i wracał się do obrony xD
0
@lajcior wstydu to nie ma ten grubas, który zamiast się leczyć wolał imprezować
4
Przypominam, że tego grubasa urojeni La bambiarze chcieli sprowadzić do nas na last dance xD
0
Jak ktoś ogląda mecze na sofascore i innych to później wypisuje głupoty na la bambli.
1
Człowiek, którego nie powinno być w zespole od 2 lat, ale zamiast sie go pozbyc to dali mu podwyżkę xD
1
Lewy biegał bez piłki, bo skąd miał ją mieć skoro cała pomoc schowana do kieszeni xD
Przecież sam tej piłki nie będzie wyprowadzał.
0
Kurkuma schował jamalka do kieszeni i nawet z takim ciężarem w spodniach ciągle był lepszy od balde i kunde.
0
@Filipem bez pedriego nie istnieje, on tylko potrafi dostać piłę od piedriego i od razu odegrać do niego.
2
Jamal był sobą. Jak mówił tak zrobił.
Pełne gacie jak na bernabeu.
0
@Pin0chet barcelona podaje niedokładnie piłkę*
0
Dzis jedny składny atak na bramkę to był stworzony przez kune i ferrana na własną bramkę.
0
Nikt tam nie próbuje nikogo zatrzymać. Digi dong to ładnie przez cały mecz podaje do przeciwników i nie wraca się po stratach ;)))
0
Kurkuma schował jamala do kieszeni.
0
HAHAHA Roland Makdonald xDDDDDD
To jest nasz mistrz ligi mistrzów
1
Co ten digi dong robi i jeszcze się nie cofa.
4
Rzut karny dla madrycioków
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kolejny rok ciągnął za uszy madrycioków.
14
Galaktyczny atak ma 12 goli mniej niż FC szpital XD
Za nami trudniejszy okres, teraz może byc tylko lepiej.
Jak w tym roku nie zdobędą majstra to tam nie jest problem z trenerem, tylko z pewnymi zawodnikami.
3
@pax ale 5 to ocena wyjściowa, a 5.5 to już wytęp na minimalny plus.
Tam u niego to chyba same minuty są.
1
@Comentateiro nie ważne jak głosują ważne kto liczy głosy.
0
@Kozinho. Ja olmo dałem 2. Przecież go po przerwie nie powinno być na boisku.
20
Olmo 6, Lewy 6.5.
XD
1
@RichardWinters coś jeszcze? Teraz możesz przeprosić i się nie wygłupiać jak zwykle.
2
Kiedy będzie minuta ciszy dla mężczyzn, którzy są ofiarami przemocy przez kobiety?
2
@Greg1991 Mullera w bajernie pewnie w szatni bił, dlatego mu tak ładnie podawał xD
0
@CATALUNYA1308 nawet w 1/3 nie ma statystyk lewego
1
Kto niby przed tą dekadą był lepszy od lewego i kręcił liczby na poziomie lewego?