1

Jakby się leczył zamiast imprezować to by był zdrowy.
No taki już z niego grajek. I tak długo jechał na tym, że był młody i ciało jeszcze się trzymało. Jak się rozpadł to już na dobre, bo nigdy nie przykładał się do rehabilitacji.

0

@kanver_ jamalek znów pełne galoty od gwizdów.

12

Ferran 2 za akcje z samobójem.
Lewy 2.5 za to, że nie dostawał piłek i wracał się do obrony xD

0

@lajcior wstydu to nie ma ten grubas, który zamiast się leczyć wolał imprezować

4

Przypominam, że tego grubasa urojeni La bambiarze chcieli sprowadzić do nas na last dance xD


0

Jak ktoś ogląda mecze na sofascore i innych to później wypisuje głupoty na la bambli.

1

Człowiek, którego nie powinno być w zespole od 2 lat, ale zamiast sie go pozbyc to dali mu podwyżkę xD

1

Lewy biegał bez piłki, bo skąd miał ją mieć skoro cała pomoc schowana do kieszeni xD
Przecież sam tej piłki nie będzie wyprowadzał.

0

Kurkuma schował jamalka do kieszeni i nawet z takim ciężarem w spodniach ciągle był lepszy od balde i kunde.

0

@Filipem bez pedriego nie istnieje, on tylko potrafi dostać piłę od piedriego i od razu odegrać do niego.

2

Jamal był sobą. Jak mówił tak zrobił.
Pełne gacie jak na bernabeu.

0

@Pin0chet barcelona podaje niedokładnie piłkę*

0

Dzis jedny składny atak na bramkę to był stworzony przez kune i ferrana na własną bramkę.

0

Nikt tam nie próbuje nikogo zatrzymać. Digi dong to ładnie przez cały mecz podaje do przeciwników i nie wraca się po stratach ;)))

0

Kurkuma schował jamala do kieszeni.

0

HAHAHA Roland Makdonald xDDDDDD

To jest nasz mistrz ligi mistrzów

1

Co ten digi dong robi i jeszcze się nie cofa.

4

Rzut karny dla madrycioków

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Kolejny rok ciągnął za uszy madrycioków.

14

Galaktyczny atak ma 12 goli mniej niż FC szpital XD
Za nami trudniejszy okres, teraz może byc tylko lepiej.
Jak w tym roku nie zdobędą majstra to tam nie jest problem z trenerem, tylko z pewnymi zawodnikami.

3

@pax ale 5 to ocena wyjściowa, a 5.5 to już wytęp na minimalny plus.
Tam u niego to chyba same minuty są.

1

@Comentateiro nie ważne jak głosują ważne kto liczy głosy.

0

@Kozinho. Ja olmo dałem 2. Przecież go po przerwie nie powinno być na boisku.

20

Olmo 6, Lewy 6.5.
XD

1

@RichardWinters coś jeszcze? Teraz możesz przeprosić i się nie wygłupiać jak zwykle.


2

Kiedy będzie minuta ciszy dla mężczyzn, którzy są ofiarami przemocy przez kobiety?

2

@Greg1991 Mullera w bajernie pewnie w szatni bił, dlatego mu tak ładnie podawał xD

0

@CATALUNYA1308 nawet w 1/3 nie ma statystyk lewego

1

Kto niby przed tą dekadą był lepszy od lewego i kręcił liczby na poziomie lewego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?