Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahah wojtula. Szlug i gitara
1
dobre odegranie olmo
pierwsza akcja i bylaby kontra xD
0
Strzelaj strzelaj koniku, pan arab czeka z petrodolarami
1
grają na czarno a nie na biało to nie ma karnego
0
Czemu oni atakują w 5, a my w 2 i nikt nie biegnie? xD
0
Czemu w tym sezonie gramy bez bandaży?
Brakuje im witaminy b12.
0
Zawsze tak samo xD
Zawsze wojtusia zostawiają 1v1 albo 2v1 xD
1
Kunde źle tarntule ustawił
0
Wszystko zrobił fermin
0
@wyrek bo nie mamy armaty jak mekambe czy haland
0
Balde traci piłkę i macha łapami zamiast biec.
0
@Filipem w ostatniej reklamie bedzie na tajlandii, a potem znów cyk w studio
3
Po poprzednim dborym sezonie kupiliśmy bramkarza za bezcen, który się połamał i sprowadziliśmy jajogłowego.
Po tym sezonie coś czuję, że u księgowych będzie wszędzie na czerwono i sprzedamy jakis leszczy i "pozbędziemy" się Lewego, Wojtusia i Flicka.
Nikogo nie sprowadzimy i będziemy znów tak dziadować przez kilka lat.
39
W zeszłym sezonie nie mieliśmy ławki rezerwowych, teraz nie mamy nawet 1 składu.
3
Czemu jajogłowy nie biegł, żeby to dobić tylko się zatrzymał?
1
Jak te pachoły stoją. 0 ruchy bez piłki.
1
@blakkudium złoty chłopiec. On lekko dotyka piłke i leci petarda
0
Abdul Ahmed dawaj 300 i bierz tego jamalka do koziej ligii. My sobie sprowadzimy złotego norwega i jakiegoś skrzydłowego.
1
Gruby ma krew na rękach naszej obrony za sprzedaż Inigo zamiast dać mu parę eruogąbek więcej, żeby jeszcze te 2 sezony do emerytury pograł.
1
Jamalek gra z kontuzją, dlatego zagra kolejny mecz 100 minut ;)))
4
Zabawne jest to jak my zawsze tracimy tak samo gole i nic nie zmieniamy xD
Nawet ogóry nas rozgrywają jak chcą.
1
No no ten kontuzjowany jamal znów w wyjściowym składzie xD
Niech pakuje walizu do łysy już na niego czeka na zgrupowaniu reprezentacji.
0
Rozczarowany to może być bobuś 2 razy, a nie rafinia, który zgasł i nie miał podjazdu do dumbele.
0
@partymaker poczytaj sobie książki co robiły kierowcy, "włodarze" i mechanicy f1 za zamkniętymi drzwiami. To takie jeżdżenie melexem to by było dla nich jak pójście na siku.
10
Młody rozwali szatnie od środka.
Teraz zatrudnia trenera, który będzie tańczył jak laleczka na sznurkach Jamalka i laporty.
O złotym chłopcu dobrze albo w ogóle.
Czy kiedykolwiek takie newsy były o lewym? Wręcz przeciwnie, że to sztywniak i pracuś jedzący kulki mocy.
Młody na prawo, winicjusz na lewo, w środku kristiano i sobie może jakieś pucharki u Arabów wygrają.
3
Oskarżył klub, że ten nie interesuje się dalszym losem pracowników, którzy prawdopodobnie zostaną deportowani do kraju pochodzenia (Turcji).
A czy u nas januszex jak cie zwalnia to ci zapewnia jeszcze socjal i mieszkanie?
Poza tym to nie barcelona ich zatrudniała, tylko ten TURECKI Limak xD
Czyli zatrudnili swoich i teraz ich wysyłają do domu, czyli wszystko ok.
23
Liverpul się przekonał jak wygląda la liga xD
0
@AnalnaGrawitacja przeciez to zapis z konferencji, a nie od madryciaków xD
2
XDDDDDDDD
oni dostają, ale już przeciwnicy nie xDDDDD
2
@Esteban_ serio wierzysz trenerowi w to co mówi na konferencjach?
Co miał powiedzieć? Młodego pjebało i ktoś musi go naprostować, ale ma protekcje od grubasa?
Gdyby coś takiego powiedział to jutro by stał na anfield albo na old trafford.