Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli lewy w meczach tupta to co robi teraz jamal? Do obrony się nie cofa, a do ataku nawet nie biegnie. Zjedź i przeproś kubiców.
1
Gdzie ten jamal był? co on nie potrafi do ataku nawet biec? Spóźziony cały mecz.
Ferrana i jamala nie powinno już być na boisku
2
Co on zrobił. Mógł podać.
2
Haha po co wam Gracjan jak jest Wojtuś.
1
Więcej błędów obrony Wojtuś wytrzyma.
1
Jamal powinien dostać po dupie od trenera zmiana w połowie. Może się obudzi i wstanie z łóżka na następny mecz.
2
Powinno być 1:1, ale gdyby patrzeć pod względem piłkarskim to powinno być 4:1
0
@Miszcz Textu FCB pitok go piecze od zmieniania milfetek. W głowie mu siedzi hustlehard i wujek nej
0
Jamal w przerwie zjazd do bazy. Nie ma siły i chęci na grę to niech idzie do pobawić się w łóżku.
0
Hahaha. Czyli można faulować jak się jest madryciokiem
1
Gdzie obrona? Chłop sobie sam stał.
0
Pedri co ty zrobiłeś. Mogłeś puścić.
0
Jamal to nawet nie ma siły biec z akcją xD
To już lewy więcej biega.
Tragedia.
1
Haha kibel ucieszony.
Fermin w tym sezonie daje więcej niż krzykacz Jamal.
0
Jamal kings league czeka.
7
Wojtuś mvp u nas. A wy narzekacie.
0
Jamal to mocny w kiwaniu spadkowiczów. Jak co do czego dochodzi to ma miękkie nogi.
2
Wojtuś najlepszy na boisku w naszym zespole.
0
@PatrychoO gdyby to zrobił żółw to bym nic nie miał przeciwko, bo to on teraz nosi koronę.
3
Głowa jamalka ciągle między udami milfetki a nie na boisku
4
Wojtuś wiecznie wystawiony na 1na1, bo defensywe w chipsach znaleźliśmy
1
Perez linie rysował to nie ma spalonego
0
Hhuehuehue żółw znów spalił XD
0
Za dobrze piłki podajemy. Szkoda, że nie naszym.
0
Do zagrody białasów tam gdzie ich miejsce.
Won!
1
Zabrali nam trenera, chcieli nam wklepać karnego w 2 minucie.
Liga pereza.
1
Niesamowie jest to jak bez zastanowienia od razu im dał karnego xD
Gdyby nie var to już by było po ptakach.
2
Liczę na jakieś dymy od zbrodniarza boiskowego rudigera i naszą wygraną na ich kartoflisku.
0
Gdybysmy mieli szczujnie BarcaTV i wyprodukowali 10 materialów w których Flick głaszcze kotki, a arbiter z poprzedniego meczu to zwyrol to by zniesli tę karę.
1
Bardzo fajna jak czarnuch z zeszłego roku.