0

Jeżeli lewy w meczach tupta to co robi teraz jamal? Do obrony się nie cofa, a do ataku nawet nie biegnie. Zjedź i przeproś kubiców.

1

Gdzie ten jamal był? co on nie potrafi do ataku nawet biec? Spóźziony cały mecz.
Ferrana i jamala nie powinno już być na boisku

2

Co on zrobił. Mógł podać.

2

Haha po co wam Gracjan jak jest Wojtuś.

1

Więcej błędów obrony Wojtuś wytrzyma.

1

Jamal powinien dostać po dupie od trenera zmiana w połowie. Może się obudzi i wstanie z łóżka na następny mecz.

2

Powinno być 1:1, ale gdyby patrzeć pod względem piłkarskim to powinno być 4:1

0

@Miszcz Textu FCB pitok go piecze od zmieniania milfetek. W głowie mu siedzi hustlehard i wujek nej

0

Jamal w przerwie zjazd do bazy. Nie ma siły i chęci na grę to niech idzie do pobawić się w łóżku.

0

Hahaha. Czyli można faulować jak się jest madryciokiem

1

Gdzie obrona? Chłop sobie sam stał.

0

Pedri co ty zrobiłeś. Mogłeś puścić.

0

Jamal to nawet nie ma siły biec z akcją xD
To już lewy więcej biega.
Tragedia.

1

Haha kibel ucieszony.
Fermin w tym sezonie daje więcej niż krzykacz Jamal.

0

Jamal kings league czeka.

7

Wojtuś mvp u nas. A wy narzekacie.

0

Jamal to mocny w kiwaniu spadkowiczów. Jak co do czego dochodzi to ma miękkie nogi.

2

Wojtuś najlepszy na boisku w naszym zespole.

0

@PatrychoO gdyby to zrobił żółw to bym nic nie miał przeciwko, bo to on teraz nosi koronę.

3

Głowa jamalka ciągle między udami milfetki a nie na boisku

4

Wojtuś wiecznie wystawiony na 1na1, bo defensywe w chipsach znaleźliśmy

1

Perez linie rysował to nie ma spalonego

0

Hhuehuehue żółw znów spalił XD

0

Za dobrze piłki podajemy. Szkoda, że nie naszym.

0

Do zagrody białasów tam gdzie ich miejsce.
Won!

1

Zabrali nam trenera, chcieli nam wklepać karnego w 2 minucie.
Liga pereza.

1

Niesamowie jest to jak bez zastanowienia od razu im dał karnego xD
Gdyby nie var to już by było po ptakach.

2

Liczę na jakieś dymy od zbrodniarza boiskowego rudigera i naszą wygraną na ich kartoflisku.

0

Gdybysmy mieli szczujnie BarcaTV i wyprodukowali 10 materialów w których Flick głaszcze kotki, a arbiter z poprzedniego meczu to zwyrol to by zniesli tę karę.

1

Bardzo fajna jak czarnuch z zeszłego roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?