10

Oby się nabrał na niego jakiś wąsaty arab.

0

@Norbiidolyamal w sensie, że dostanie więcej czasu na oglądanie telewizora?

4

Wróci na jakiegoś ogórka nic nie pokaże i znów się połamie. Mieli rok, żeby go doprowadzić do użytku i nic z tego nie wyszło.
Kolejny gracz widmo.

1

@ShawnC no kutinio za 3mln, który w zeszłym sezonie rozegrał 3200 minut może byłby lepszy niz leżący w szpitalu olmo.

14

Niesamowite jest to, że winicjusz jest 8 sezon w realu, a niektórzy ciągle go bronią i dają mu czas na aklimatyzację xD

7

@ShawnC wiesz, że jakbyśmy wydali te 60mln na kogoś innego to pewnie też by nam dupę ratował i jeszcze nie leżał pół sezonu w szpitalu.

6

Hiszpański Milik. Gdyby nie kontuzje byłby gwiazdą.

8

Najlepiej wydane 60mln. W takim stanie to nawet arabia go nie kupi za 30mln.

0

Ta druga bramka to jest jakaś beka XD One stoją a barca sobie biega między nimi xD Przeciez 30 lat temu na boisku podwórkowym to my mieliśmy więcej chęci do grania niż one xD

13

Oby dojechał do końca sezonu z dobrymi liczbami i go sprzedać. Może jakiś głupek by się na niego połasił.

1

Na sucho nas jadą, bez poślizgu i najwidoczniej naszym się to podoba.

0

Pedri do schowka, on musi odpocząć.

0

@mint pokaż mi gdzie w chinach, korei i japonii rządzą żydzi. Jeszcze powiedz, że u arabów mają się dobrze.

0

Przecież nikt go tam na łańcuchu nie zaciągnie. Wystarczy nie pojechać i nikt mu za to nogi nie odetnie. Zrobiłby szum i łysego dziada by utemperowali. Przecież to jest teraz największa hiszpańska gwiazda, a łysy chce go wykończyć powołując połamanego na mecze z ogórkami.

0

Ta porażka z PSG była do przewidzenia. Później jeszcze chelsea może być trudne, ale z resztą to już musimy wygrać.

1

@RoberDzik ale druga strona też jest w rękach wielkonosych. Wystarczyłoby, żeby wszyscy oprócz marionetek napletosceptyków się postawili i ich odcięli od wszystkiego. Jakoś północną koree potrafią.
Europa zamkneła oczy i nie widzi co się dzieje. Azja też ma to gdzieś.

0

Pitok piecze od zabaw z milfetkami. Może młody nauczy się na błędach.

0

Przeciez kibice barcy to są piknikowcy. Pewnie garstka kibiców z Polski czy Niemiec czy zagłuszyła cały stadion.

0

@derus endrick dostał karnego upadajac metr od pola karnego i jeszcze skoczyłze 2 metry

0

euro wprdol
brak drugiej żółtej
brak karnego
niewykorzystane setki

0

@derus


od czasu kiedy grubasowi dali karnego 2m za linia

1

Ani kartki ani karnego xD
Liga Pereza xD

0

Hahah endricka sfaulowali 3m za polem karnym i madrycioki dostały 11stke xD

1

Wojtuś bez szans

6

Penalti a Favor del Real Madrid
mekambe dawaj strzelaj

0

Nic lewą stroną nie idzie.

0

Vifon z bandażem i wszystko jasne. Czekam na robercika i rafinie z bandażem

2

Lewy by to strzelił

2

XD vifon co ugotował xD a szark jak zwykle

18

Przecież materace sobie krzyknął za niego 150mln albo i więcej, bo szedłby do rywala.
No chyba, że oni chca go sprowadzić za darmo w 2030.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?