Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Oby się nabrał na niego jakiś wąsaty arab.
0
@Norbiidolyamal w sensie, że dostanie więcej czasu na oglądanie telewizora?
4
Wróci na jakiegoś ogórka nic nie pokaże i znów się połamie. Mieli rok, żeby go doprowadzić do użytku i nic z tego nie wyszło.
Kolejny gracz widmo.
1
@ShawnC no kutinio za 3mln, który w zeszłym sezonie rozegrał 3200 minut może byłby lepszy niz leżący w szpitalu olmo.
14
Niesamowite jest to, że winicjusz jest 8 sezon w realu, a niektórzy ciągle go bronią i dają mu czas na aklimatyzację xD
7
@ShawnC wiesz, że jakbyśmy wydali te 60mln na kogoś innego to pewnie też by nam dupę ratował i jeszcze nie leżał pół sezonu w szpitalu.
6
Hiszpański Milik. Gdyby nie kontuzje byłby gwiazdą.
8
Najlepiej wydane 60mln. W takim stanie to nawet arabia go nie kupi za 30mln.
0
Ta druga bramka to jest jakaś beka XD One stoją a barca sobie biega między nimi xD Przeciez 30 lat temu na boisku podwórkowym to my mieliśmy więcej chęci do grania niż one xD
13
Oby dojechał do końca sezonu z dobrymi liczbami i go sprzedać. Może jakiś głupek by się na niego połasił.
1
Na sucho nas jadą, bez poślizgu i najwidoczniej naszym się to podoba.
0
Pedri do schowka, on musi odpocząć.
0
@mint pokaż mi gdzie w chinach, korei i japonii rządzą żydzi. Jeszcze powiedz, że u arabów mają się dobrze.
0
Przecież nikt go tam na łańcuchu nie zaciągnie. Wystarczy nie pojechać i nikt mu za to nogi nie odetnie. Zrobiłby szum i łysego dziada by utemperowali. Przecież to jest teraz największa hiszpańska gwiazda, a łysy chce go wykończyć powołując połamanego na mecze z ogórkami.
0
Ta porażka z PSG była do przewidzenia. Później jeszcze chelsea może być trudne, ale z resztą to już musimy wygrać.
1
@RoberDzik ale druga strona też jest w rękach wielkonosych. Wystarczyłoby, żeby wszyscy oprócz marionetek napletosceptyków się postawili i ich odcięli od wszystkiego. Jakoś północną koree potrafią.
Europa zamkneła oczy i nie widzi co się dzieje. Azja też ma to gdzieś.
0
Pitok piecze od zabaw z milfetkami. Może młody nauczy się na błędach.
0
Przeciez kibice barcy to są piknikowcy. Pewnie garstka kibiców z Polski czy Niemiec czy zagłuszyła cały stadion.
0
@derus endrick dostał karnego upadajac metr od pola karnego i jeszcze skoczyłze 2 metry
0
euro wprdol
brak drugiej żółtej
brak karnego
niewykorzystane setki
0
@derus
od czasu kiedy grubasowi dali karnego 2m za linia
1
Ani kartki ani karnego xD
Liga Pereza xD
0
Hahah endricka sfaulowali 3m za polem karnym i madrycioki dostały 11stke xD
1
Wojtuś bez szans
6
Penalti a Favor del Real Madrid
mekambe dawaj strzelaj
0
Nic lewą stroną nie idzie.
0
Vifon z bandażem i wszystko jasne. Czekam na robercika i rafinie z bandażem
2
Lewy by to strzelił
2
XD vifon co ugotował xD a szark jak zwykle
18
Przecież materace sobie krzyknął za niego 150mln albo i więcej, bo szedłby do rywala.
No chyba, że oni chca go sprowadzić za darmo w 2030.