Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wy też macie taki głos słaby w c+?
0
Turbany już się ślinią, żeby zarzucić sidła na takiego kozaka
21
Coś czuję, że to będzie niezły ulepiec i z czasem wyjdą kwiatki. Ciekawe jak szybko zacznie się sypać.
1
Bardzo dobrze. Niech wreszcie zapadnie wyrok w jedną lub drugą stronę.
0
@RoberDzik jeszcze młody. W ekstraklasie byłby juniorem. Ma czas się rozbrykać chłopak.
3
@Coveta Przecież żaden trener nie poda składu na konferencji xD
Takie pytania zawsze są z dupy.
4
@RoberDzik On do prawdziwej piłki wszedł mając 25 lat jak poszedł do bajernu. Mekambe 7 lat wcześniej, Haaland 3 lata wcześniej.
10
Mati jeszcze się zdziwisz. On do 40 będzie pykał, bo nikogo lepszego na razie nie ma na horyzoncie.
0
@Uven jak grasz na stadionie nawet na swoim to przeciez musisz go opłacić. Jak wrócą na camp nou to ktoś musi opłacić to.
1
@yoli Jestem ciekaw co znaczy, że zarabia na siebie. Czy starczy, tylko na pensje piłkarek czy na wszystko. Jak widzę ile przychodzi osób na mecze, bilety często są 1+1 i kosztuja po 10-15 euro to nie wiem czy one są wstanie opłacić wynajęcie stadionu.
12
W przypadku kobiecego futbolu to klauzula wykupu to 2 paczki cipsów i 3 paczki czokoszoków.
Gdybyb to były jakieś duże kwoty to by to napisali i by się tym chwalili.
11
To jest ściek dla takich półgłówków na tabletkach jak Galson.
Jakoś nie widzą przekręconych karnych z ręką w polu karnym.
25
W tamtym sezonie pompowali żółwiowi statystyki karnymi teraz to samo xD
Oni nawet sie z tym nie kryją, że z czapy wyciągają im karne tak jak w turbanowej lidze krystynie xD
5
Troglodyci i bandyci. Nic nowego.
11
Endrick to tam żyje? Czy on już na dobre siedzi w domu i z kaset VHS ogląda stare mecze?
8
Ciekawe jak zagrają z lewym bez Jamalka. Może wtedy koledzy zaczną podawać jak nie będzie największego samoluba na boisku.
3
Oby był zdrowy. Podoba mi się jak tupta po boisku i wierzę, że coś może z niego być. Byle by dostał minuty.
11
@lukmrz ja Lewemu życzę, żeby grał jak najdłużej. Widać jak odżył jak zaczął grać z dzieciakami i widać, że brakuje mu syna, z którym mógłby pograć w piłkę. On by się odnalazł w takiej akademii.
10
Lewego powinni po tym sezonie zostawić, ale nie w pierwszej drużynie, tylko wysłać go do la masia, żeby pomgół wyszkolić jakąś 9-tkę. Żaden trener nie da tyle co najlepsza 9 wszechczasów, bo nigdy nie był w jego butach.
Nie stać nas na żadną 9 to kogoś znów musimy wyciągnąć z kapelusza. Granie fałszywą 9, albo z nijaką 9 jak ferran to nic nie osiągniemy.
0
@catalanian09 i nie podałbo Bobusia jak był czysty z potencjalną setką, a sam z czuba zapakował w obrońcę.
7
Szkoda, że nic nie ma o ferrani, który kolejny raz pokazuje, ze nie nadaję się do grania od 1 minuty. Gdyby Lewy setek zmarnował co wczoraj Ferran to by dziś był krzyżowany na głównej.
1
Gdyby fermin nie walił na pałę na bramkę, tylko podał do wolnego bobusia to już byłby hattrick.
22
Lewy właśnie spakował ferrana do pudełka z napisem ekstraklasa xDDD
Lewy 2 techniczne bramki, a tamten do pustej nie potrafi trafić xD
3
Lewemu gole odbierają, a mekambe dostaje karne z dupy xD
0
@JohnKennedy wszystko na jamala i 95% czasu traci piłke i kontra dla przeciwnika
0
@nuevojugador bez ćwiąkały nie idzie słuchać komentarza na c+
0
Sprzedajemy olmo i ferrana, i wpłacamy pierwszą ratę za hallanda.
0
Jeżeli Flick znow wpuści od 1 minuty plotkę to będzie sabotaż.
0
Hahahah płotka może się chować. Jedno podanie, jeden strzał i jeden gol.
0
Samoluby nigdy niczego nie osiągnął tak grając.