1

Wy też macie taki głos słaby w c+?

0

Turbany już się ślinią, żeby zarzucić sidła na takiego kozaka

21

Coś czuję, że to będzie niezły ulepiec i z czasem wyjdą kwiatki. Ciekawe jak szybko zacznie się sypać.

1

Bardzo dobrze. Niech wreszcie zapadnie wyrok w jedną lub drugą stronę.

0

@RoberDzik jeszcze młody. W ekstraklasie byłby juniorem. Ma czas się rozbrykać chłopak.

3

@Coveta Przecież żaden trener nie poda składu na konferencji xD
Takie pytania zawsze są z dupy.

4

@RoberDzik On do prawdziwej piłki wszedł mając 25 lat jak poszedł do bajernu. Mekambe 7 lat wcześniej, Haaland 3 lata wcześniej.

10

Mati jeszcze się zdziwisz. On do 40 będzie pykał, bo nikogo lepszego na razie nie ma na horyzoncie.

0

@Uven jak grasz na stadionie nawet na swoim to przeciez musisz go opłacić. Jak wrócą na camp nou to ktoś musi opłacić to.

1

@yoli Jestem ciekaw co znaczy, że zarabia na siebie. Czy starczy, tylko na pensje piłkarek czy na wszystko. Jak widzę ile przychodzi osób na mecze, bilety często są 1+1 i kosztuja po 10-15 euro to nie wiem czy one są wstanie opłacić wynajęcie stadionu.

12

W przypadku kobiecego futbolu to klauzula wykupu to 2 paczki cipsów i 3 paczki czokoszoków.
Gdybyb to były jakieś duże kwoty to by to napisali i by się tym chwalili.

11

To jest ściek dla takich półgłówków na tabletkach jak Galson.
Jakoś nie widzą przekręconych karnych z ręką w polu karnym.

25

W tamtym sezonie pompowali żółwiowi statystyki karnymi teraz to samo xD
Oni nawet sie z tym nie kryją, że z czapy wyciągają im karne tak jak w turbanowej lidze krystynie xD

5

Troglodyci i bandyci. Nic nowego.

11

Endrick to tam żyje? Czy on już na dobre siedzi w domu i z kaset VHS ogląda stare mecze?

8

Ciekawe jak zagrają z lewym bez Jamalka. Może wtedy koledzy zaczną podawać jak nie będzie największego samoluba na boisku.

3

Oby był zdrowy. Podoba mi się jak tupta po boisku i wierzę, że coś może z niego być. Byle by dostał minuty.

11

@lukmrz ja Lewemu życzę, żeby grał jak najdłużej. Widać jak odżył jak zaczął grać z dzieciakami i widać, że brakuje mu syna, z którym mógłby pograć w piłkę. On by się odnalazł w takiej akademii.

10

Lewego powinni po tym sezonie zostawić, ale nie w pierwszej drużynie, tylko wysłać go do la masia, żeby pomgół wyszkolić jakąś 9-tkę. Żaden trener nie da tyle co najlepsza 9 wszechczasów, bo nigdy nie był w jego butach.
Nie stać nas na żadną 9 to kogoś znów musimy wyciągnąć z kapelusza. Granie fałszywą 9, albo z nijaką 9 jak ferran to nic nie osiągniemy.

0

@catalanian09 i nie podałbo Bobusia jak był czysty z potencjalną setką, a sam z czuba zapakował w obrońcę.

7

Szkoda, że nic nie ma o ferrani, który kolejny raz pokazuje, ze nie nadaję się do grania od 1 minuty. Gdyby Lewy setek zmarnował co wczoraj Ferran to by dziś był krzyżowany na głównej.

1

Gdyby fermin nie walił na pałę na bramkę, tylko podał do wolnego bobusia to już byłby hattrick.

22

Lewy właśnie spakował ferrana do pudełka z napisem ekstraklasa xDDD
Lewy 2 techniczne bramki, a tamten do pustej nie potrafi trafić xD

3

Lewemu gole odbierają, a mekambe dostaje karne z dupy xD

0

@JohnKennedy wszystko na jamala i 95% czasu traci piłke i kontra dla przeciwnika

0

@nuevojugador bez ćwiąkały nie idzie słuchać komentarza na c+

0

Sprzedajemy olmo i ferrana, i wpłacamy pierwszą ratę za hallanda.

0

Jeżeli Flick znow wpuści od 1 minuty plotkę to będzie sabotaż.

0

Hahahah płotka może się chować. Jedno podanie, jeden strzał i jeden gol.

0

Samoluby nigdy niczego nie osiągnął tak grając.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?