3

@Cule1234 chłop codziennie w innym klubie. Ze 2 dni temu czytałem, że do wieczystej kraków idzie xD

0

Powinniśmy pozbyć się każdego, kto miał poważną kontuzję. Ona zawsze wraca. Najgorzej będą mieli młodzi, którzy już byli połamani i pauzowali rok czasu.
Nie wiadomo jak długo pogra Bernal po swoim powrocie. Co innego jak się połamie dojrzały zdrowy chłop, a co innego dorastający dzieciak.

0

@333tricampeones333 z tymi specjalistami z katalonii to nie ma co przesadzać xD
Ale chłop porównuje sportowca, który ma opieke lekarska 24/7 do swojej żony, która pewnie wszystko co miała to rehabilitacje na nfz 10 dniową w tym 4 zabiegi.

12

-Wujku Hansi pacz co potrafię
-Mnie to bardziej interesuje czy ty Rashford potrafisz kiwać obrońców Girony

0

Gracjan z 13 to nieśmieszny żart.

0

Z nim to taka telenowela. Przychodzi na miesiąc później są jakieś problemy, znów ma przyjśc i nie przychodzi xD

3

@krefi10 Gdyby nie taka cena to już dawno by go tu nie było. Po prostu gruby i deko by się przyznali do błędu sprzedając go po 2 latach za 1/3 ceny, bo nikt więcej za niego by wtedy nie dał.

2

Żegnaj Krakenie. Mam nadzieję, że zawitasz do najlepszej ligi nad wisłą.

5

Jamal ból pleców, digi dong bół posladków. Nie wiem co w tej szatni się dzieje.

10

Pewnie bolą go plecy od noszenia karlów na imprezie.

0

Mam nadzieję, że stary dziad w połowie zdejmie naszych i niech sobie grają jakieś czopki.

2

Carsh to gra w PL czy w 3 polskiej lidze?

0

Z połowy przeciwnika oni podają do własnego bramkarza XD

0

@Pablozeusz dobrze, że na języku a nie w tajce

0

@luna666moon trzymają to na wizji jak chłopy stoją i sobie zdjęcia robią.

0

Borkowi powinni ustawą zakazać komentowania. Jego nie da się słuchać.

4

On chyba jeszcze nic nie rozumie, że on sam nic nie wygra, bo to jest gra drużynowa, a on cały czas gra na siebie.

2

Agenci Ronalda Araujo otrzymali telefony od klubów z Premier League, gdy klauzula odejścia zawodnika była jeszcze niższa. Stoper odmówił odejścia, ponieważ te drużyny nie oferowały mu wystarczająco dużej kwoty.
W to potrafię uwierzyć, bo nikt nie jest tak głupi jak nasze szwagry i płacić, tyle połamańcowi z ptasim móżdżkiem.

1

Nieźle sezon się zaczyna. Niedość, że kadra się pomniejszyła to dzieciaki się rozsypują. Trzeba było forta trzymać.

6

Trudne się wylosowało. Może łatwiej wybrać klapę miesiąca?

0

Jamalek z takim podawaniem i traceniem piłek, po której lecą kontry to ty możesz powąchać puchar tymbarku, a nie złotego balona i puchar LM.

7

1+.
Powinni zrobić wszystko, żeby pozbyć się Fatiego, Peña, ter Stegana za kasę albo za darmo, bo i tak wszyscy nas robią w bambuko. Trzeba zrzucić ich pensje, a nic już z nich nic nie będzie.

3

Nigdy nie zrozumiem takich dzikich zwierząt w piłce nożnej.
W f1 każdy siada obok siebie i jeszcze nikt nikomu po mordzie nie dał, w siatkówce, baseballu czy footballu amerykanskim też, cała śmietanka patusiarstwa skondensowała się w piłce nożnej.

0

@fenix1983 to samo było z ajaxem 19/20, którego rozkradli.

1

Czemu nie było newsów o tym meczu na głównej?

2

@Hadim te problemy są od zeszłego roku, ale wtedy przykrywaliśmy je wynikami. Oni są samolubni. Jednemu wkręcili, ze jest drugim nejmarem czy kimś, a drugi jest samolubnym dzieckiem postawionym na piedestale, którego nie można dotknąć.

0

W styczniu wróci i będzie mącił. Gracjan szybko przekona do siebie szatnię. Ważne, żeby szybko pozbyć się ręcznika i statuy na dobre.

2

Nie ważne jaki kozak by przyszedł do nas na 9 to nic nie ugra jak jamelek i spółka nie będą podawać.

2

@AbelKabel on idealny na 9, bo nie podaje i wszystko próbuje wykończyć samemu

0

@Coveta będzie spokój do przyszłego roku i jak zaczną się ranking to znów zacznie się granie na siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?