1

Wolałbym się pozbyć kristensena albo rolanda makdonalda niż Inigo.
Strata dla klubu, ciekawe czy obrona to wytrzyma.
Zamiast wziąć czopka ręcznika albo rolanda makdonalda za dobrą kasę to wzięli kogoś to rzeczywiście sprawdzał się w tej drużynie.
Już lepiej gdyby wzięli sobie takiego olmo za 60mln, bo i tak tam mamy za dużo grajków i kogoś trzeba się pozbyć.

Pewnie by go nie oddali, gdyby sytuacja z pseudo kapitanem się wyjaśniła i pozbylibyśmy się wcześniej ręcznika. Gruby i Deko wszędzie szukają kasy, żeby zarejestrować Gracjana i Raszforda.

2

@Gor94 największe czopki potrafią inne zespoły sprzedać. A my kogoś kto grał w pierwszym zespole nie potrafimy spieniężyć.
Mógłby iść do arabów i w 2-3 zarobić tyle ile nie zarobi w hiszpanii przez całe życie, a jeszcze my byśmy coś za niego dostali. Z niego już nic nie będzie.

0

My go mamy zamiar sprzedać czy po prostu puścić go za darmo?

1

@Kubsoleon dokładnie. Zwykle golddiggerki.

0

Co to za dziecięce dramy w La Przedszkolu?


0

@CLS63AMG Polacy wytrzymują już 20lat z p0-pisem

0

@Faro fawelarz w tym sezonie będzie grzał ławę. Oni się nie przyznają, że to flop.

0

@Encore ona jest w dobrym miejscu, bo to burdel przecież

2

@Azazel_Pazuzu Żyłem w czasach wąłęsy i ten donosiciel był bardziej aktywny niż gługopis duda. Duda to chyba najgorszy prezydent. Drugą kadencje to on zapadł się pod ziemię.
Kaczyński L, oprócz nacisków to był lepszy niż duda i wałęsa.

5

@Darek_Maruszczak Gdyby Ter Statua dostał premię za strzelenia gola to by dopiero był news

24

Teraz zestawcie to z postawą Wojtusia.
Przychodzi, trenuje i grzecznie czeka. Dostaje szansę nawet jak początki były trudne to trener mu ufał i dowieźli 3 koronę Hiszpanii.
A ten Niemiec? Drze się tylko, robi burdy i chce bo mu się to należy i już. Chłop nie ma do czego wracać. Koledzy z szatni muszą tak mówić, bo inaczej nie wypada przed kamerami. Oni nie mają jaj jak Gundo, który wyjdzie i powie jak jest.

5

Sytuacja napięta jak guma w moich majtkach.
Oddaj opaskę i przeproś kibiców.

1

@gumaz jakbym miał kogoś ratować to kolejna osoba musiałaby ratować już dwójkę

4

Potrzebny nam jest nam w przyszłości w kadrze polsko-japonski pomocnik

10

Nie odejdzie. Będzie siedział do końca kontraktu tak jak Fati.

0

@seba8101 powinien w rezerwach obudowywać formę ;))))

22

Toksyk rozwali szatnie od środka.

2

Dro może kogoś pogonić z pierwszego składu. Trzymam za niego kciuki.

3

Dobijać to trzeba umieć. To nie takie łatwe. Bobuś coś o tym wie.

4

Ale puste trybuny. Przecież jakby oni taki mecz zorganizowali z dowolną drużyna w Polsce to by cały stadion był pełny.

0

Gracjan jeszcze nie ogarnia grania u nas. Siedzi na bramce zamiast 40m przed polem karnym

0

Widać, że brakuje potężnego POLAKA na boisku, żeby wystraszył malutkich japończyków.

0

Nasi to wzrostem są na poziomie tych japończyków, a czasami nawet niźsi.

0

Od kiedy w składzie mamy ronaldinho?

1

@mint goli to też nam nastrzelali swoim najlepszych w historii footballu atakiem.

0

Takie coś powinno być w każdym meczu, że jeden zawodnik drużyny taka kamerkę nosi.
Chciałbym zobaczyć mecz z perspektywy pedriego albo jamala.

18

Zabawne jest to ile wydają brązowe spodenki (kiedyś białe) i materace, a w szczególności materace, które mają pustą gablotkę.
My za to mamy papierowe talerzyki i plastikowe sztućce w klubowej kantynie, i gramy dziećmi z gimnazjum, a i tak ich bijemy po łbach xD

3

Chciałbym zobaczyć tego szejka, który za kilka milionów kupił sobie miejsce VIP. Przylatuje własnym samolotem, jedzie najdroższym samochodem i musi siedzieć w namiocie popijając harnasia albo Warkę strong xD

2

Przecież wiedział co go czeka jak nie zagra meczu. Wiedział co go czeka jak przyjdzie do MLS za kosmiczne pieniądze i co będzie musiał robić.
Za darmo nie robi za maskotkę ligii. Może jak dostanie po uszach to skończy gwiazdorzyć, a jak się nie podoba zawsze może iść grać do turbanów grać z krystyną i się uśmiechać do 2030.

3

Ale jak to bez dramy? Chop a nie drama queen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?