1

Powinniśmy sprowadzać białe czekolady, albo czekolady o niskiej zawartości kakao. Dlaczego? Bo zawartość kakao jest przeciwproporcjonalna do wysokości IQ.
Z czekoladami o dużej zawartości kakao są tylko problemy, jest straszanie gorzka.

1

Ta dziennikarka to rozumiem, że z Jamalem była na wakacjach i wszystko od niego wie? Jamal lubi starsze to jest to prawdopodobne.

8

Oby nie wygrał. Bagieciarze zabrali Bobusiowi trofeum, bo przestraszyli się grypy i wcześniej zakończyli ligę, a że ich liga jest najważniejsza to nie dali złotego balona xD

0

@Guillegavira czyli jak Felix

0

Ktoś kto się zna na PL może powiedzieć, który lepszy? Diaz czy Rashford?
Według transfermarkt Rashford może grać na lewej i prawej stronie, czyli bardziej uniwersalny.

0

Boję się, że zaraz kupimy jakiegoś Daniego Olmo, który przez 3/4 sezonu będzie leżał w szpitalu.
Deko i gruby muszą przykryć tego flopa i kupią coś na szybko, coś czego nie potrzebujemy.

0

@Coutinho007 oni mają finanse, a my mamy dziury w skarpetach.

21

Wy się cieszcie, że Lewandowski w swoim prime przyszedł ratować ten klub wizerunkowo i sportowo, bo nawet taki bambik jak Nico nas olał.
Nawet po takim sezonie w którym trochę kasy zarobiliśmy nie jesteśmy wstanie dać gwarancji rejestracji. To jest chore.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Za rok odejdzie. Kibice mu tego nie wybacza.
Wybrał najgorszą możliwą opcje. Mógł iść do bajernu. Kolejny, który na własne życzenie zniszczy sobie karierę. Niech tam gra z bilbao ogony.
Widać, że gruby i deko coś wiedzą skoro nie chcieli mu dać gwarancji rejestracji.

0

@LinekMichal 50mln na ławce to tak średnio.

2

Ja bym go zostawił i wolał sprzedać Digi Donga.
Casado jest tańszy w utrzymaniu, jeszcze się rozwija i pokazał, że ma potencjał. Nie wiadomo czy po podpisaniu nowej umowy Digi Dongowi znów nie odechce się grać i nie zacznie robić fochów, albo się połamie.

6

Problem z Ferranem jest taki, że on ani skrzydłowy ani 9. Na 9 sobie lepiej radził niż na skrzydle, ale to dalej nie ktoś kto powinien tam docelowo być.
Ferran miał dopiero pierwszy dobry rok OD ZAWSZE. Nie wiadomo czy to jednorazowy wyskok czy początek dobrej formy.

1

@Who_you_mam Przed sezonem, 24/25 to byśmy go oddali za 25 jakby ktoś się po niego zgłosił, bo on przecież padakę grał. Po prostu deco i gruby nie mogli go wcześniej sprzedać ze względu na swój wizerunek. Kupili za 55 i po 2 latach sprzedają za 25.

3

@hubertbro17 To lepiej wypożyczyć prawdziwą 9, a nie nikogś kto nią udaje. Ferran nie nadaje sie do gry od 1 minuty.

0

@olav czyli chcącego krzywda się nie dzieje.

1

@Luccas Przed tym sezonem wyciągneliśmy im najlepszych zawodników. Grali tym czym mieli.

4

Oni żyją w limbo. Niby są w Barcelonie, ale grają w 4 lidze. 99% z nich nigdy nawet nie zagra na treningu z dorosłą drużyną, a co dopiero założy koszulkę na oficjalny mecz.
Lepiej odejść grac z kozami na pastwisku za dobre pieniądze, niż grać z gazpacho w 4 lidze za głodową stawkę.

0

Teraz pytanie, elektryk? Czemu nie wyszli, pewnie te klamki bezdotykowe, które żeby otworzyć, trzeba odłączyć akumulator.

1

Zlatan dość mocno o Suarezie


0

@partymaker prawda. Odeszli od polityki małych płac i teraz im się to odbija czkawką.

2

Trzeba wygrać tę batalię i pokazać środkowy palec niemiaszkom. Za to co mówił ich zarząd kilka lat temu trzeba ich upokorzyć na każdym froncie.

1

@Dracco absolutne kino

1

@Bernard777 przecież ta klauzula to powinna być ustawowo zagwarantowana. Jak nie możesz zarejestrować zawodnika to może za darmo odejść. To twoja wina, że kupujesz nie mając pieniędzy, a nie wina zawodnika, że ma siedziec na ławie przez rok.

18

@RezerwowyWojtus czyli nie można mieć własnej opinii? Wszystko co klub daje należy pokornie przyjmować i dziękować?

0

Pozbycie się Eryka nie ma sensu, bo on ma 24 lata i nikogo nie kupimy w jego miejsce. On zaprabia pewnie gorsze u nas. W Ferminem jest inaczej, bo w jego miejsce mamy cały wagon innych graczy i trzeba się kogoś pozbyć z środka pola.

0

@Maker0 czarnuchów praktycznie w ogóle nie było.

1

Ale on będzie chodził. Flick obudzi w nim busiego.

0

Śmialiście się koziej ligi, co? Gole Krysztyny do rakingu powinny się liczyć x3.

1

Jaki maradonna jaki ronaldinio? Krychowiak grał z 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?