1

@LeoMessiiBarcaPepa Prawda. Widać to po lewym, jak stachurska wrzuca zdjęcie z alwaro to wiadomo, że lewy zagra słaby mecz.

1

@marcin62 lisowi wieczorem włącza się wiertarka udarowa od mieszkanki leków i whisky

3

Widzieliście jak teraz wyglądają 15latkowie? XDDDD


1

@kryhaa to niech sobie puka koleżanki z biblioteki, a nie jakieś stare ropuchy z wiadrem między nogami, które go na hajs zrobią, bo jest głupi

1

@Deathwing112 niedługo dzieciak sobie zrobi dzieciaka, tak jak jego zrobił jego stary.

0

@urbipl mógłbyś dać wyniki ankiety? Mam bana u świniaka

4

Jamalek erosoman. Jamal za swoje erotomańskie wybryki powinien został odsunięty od składu a w jego miejsce powinien zostać powołany Nicola Zalewski.


0

@Filarrr11 Przechodził najlepszy piłkarz na świecie to i dostał dobrą wypłatę.

0

To są kolejny ścmieciowe artykuły sondujące opinie publiczną dla agencji, która zajmuje się Lewym, oni chcą na nim jak najwięcej zarobić, a przy takich kontraktach dostają swoje. Lewy powiedział nie raz, że karierę skończy w wielkim klubie, a arabskie raczej takie nie są. Miał już na stole oferty z ogromnymi pieniędzmi, a poszedł do katalońskiego bankruta.

1

Nie przejdzie do arabów. Jakby chciał to by już tam przeszedł za ogromne pieniądze.

2

@Messiankaramessi bobuś zostanie w katalonii i pokaże dzieciakom kiedy i gdzie trzeba sęka dostawić i będą 9 rosnąć jak dęby

14

Dajcie komunikat o wojtusiu, bo on nic nie kosztuje, a będzie to kolejny sygnał dla ter toksyka, że jego miejsce jest na trybunach.

10

Chichot losu bajern 3 lata temu mówił, że barcelona za rok nie będzie istnieć, a teraz piłkarz, który był dla nich priorytetem odrzuca ich oferty i idzie za mniejszą kasę do barcelony xD Jeszcze 3-1 w LM xD

6

Chciałbym, żeby Inter Miami trafiło na real w kmś i żeby Messi strzelił gola madryciakom.
Trzask dup byłoby słychać na Marsie.

12

Te mecze wyglądają jakby rozgrywali trening. Tam w ogóle nie ma biegania bez piłki.

9

Żebyśmy za kilka lat nie żałowali kontraktu Jamala. Oby nie okazał się zgniłym jajem.

0

@Blugrn nie prawda. Mekambe piszę się, rzułf

9

Rzułf zdrówka, lepiej cie pokonać na boisku niż w szpitalu.

6

Powinniśmy po prostu go gdzieś oddać za darmo. Nawet grosza za niego nie brać, bo tracimy grube miliony co roku przez niego. On nigdy nie chce iść, woli siedzieć na dupie zamiast próbować się odbudować.

0

@sciahoo jak ktos ma dzień wolny to od razu brak kultury? kiedy mam tym napierdalać?

14

Szkoda, że trafił on i felix w czasie trenowania nas przez wuefistę, któremu głowa siadła od czytania gazet. Gdybyśmy wymienili trenera luty-marzec to jeszcze byśmy coś pograli.

1

Można dziś samochód myć myjką, czy to grzech bo idę zaraz napirdalać.

16

Ter Pijawka. Taki kapitan, że nawet koledze nie da się pożegnać z drużyną i kibicami.

0

@wolnyninho grubcio i deko wiedzą co robią. We wrześniu będą sprzedawać klozety vip

1

W La Lidze to by karnego przyznali madryciakom. Nawet kozojeźdźcy biją białasów po głowie xD

0

Jamal surfuje ma milfetkach z niebieskiej platformy

0

@lysy1015 kobiety wierdzą, że nie istnieje coś takiego jak k0bieta p3dfil

22

Jamalek to będzie większy ananas niż Nejmar.
Nie zdziwię się, że alimentów to on trochę popłaci w życiu.

1

On piłkę nogą kopie, a nie ręką odbija. Cubarsi biegał z pozszywaną twarzą, to on może pobiegać z ręką.

0

Jak sprowadzimy Nico i rafinia zejdzie na środek, to w środku już mamy takie tłumy, że kogoś trzeba się pozbyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?