23

Nawet jak to fake to nawet śmieszny xD

0

Hiszpański Mateo Kopyto to musi tam nieźle pluć jadem, że 34 latek w kwiecie wieku nie ma siły jechać i grać dla kraju.

2

@Rifek Czy to nie umiesz czytać. Nikt nie zmusi kontuzjowanych piłkarzy do grania, ani nikt nie zmusi ich do wystawienia określonej wyjściowej 11.

0

@Rifek Nikt nie zmusi jamala, rafinii czy lewego wystawiać na ostatnie 10 minut. Nie moga ingerować w strategie trenera.
Połowa realu siedzi na L4 i nigdzie nie pojedzie. Nikt ich z łóżek nie wyciągnie.

0

@Marcelinho132 Z jednej strony dobrze, a z drugiej można było wysłać tych co mniej grali + dzieciaków. Byłoby to dla nich dobre przygotowanie i jeszcze kase byśmy dostali. Za sam udział by nam dali 30 melonów.

7

W Asie to chyba wąchają getry winicjusza i dochodzą do takich wniosków.

4

O jeden most za daleko to jest wysyłanie swojego kopyta tajce jak w domu ma się dziecko i żone. Jak nie są wstanie wygrać z dwoma ogórkami to równie dobrze możemy na tę imprezę nie jechać.

8

Daj bóg, żeby statua i ręcznik odeszli. Wojtuś + jakiś kozak na #1.

0

Jestem ciekaw czy on w ogóle bylby gotowy grać jako 2. Przeciez po takim sezonie Rafinia pozwoli na usadzenie siebie na ławe. Rafinia na 10 to dobry pomysł, ale my tam mamy pół składu. Trzeba by było się kogoś pozbyć.

0

Bardzo dobrze. Możliwe, że ktoś mu w klubie powiedział, że czas sobie dać spokój i skupić się na jednym, bo to prawdopodobnie jego ostatni rok w wielkim klubie i potem emerytura.

0

Niech po bułkę idą. Barca musi zostać polska.

1

@BorzyKrzys kolejna lampucera, która ma tylko tzipe i nic więcej.
Ta baba leklerka swojej przyjaciółce podebrała chłopa. Przecież tam praktycznie nie ma normalnych kobiet w sporcie. Wszystko to worki między nogami na pieniądze.

9

O co w tym chodzi?

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.

Jaka prywatność? Co wy znów wymyśliliście. Prywatnośc, bo jakiś messi108 napisze komentarz? xD

21

Prawda jest taka, że nawet Wojtuś stał się legendą. Przyszedł z wakacji i zdobyl hiszpański tryplet. Gdyby nie sędziowie mielibyśmy jeszcze finał LM. Takie postacie zapisują się w historii klubu.

1

Znów lewemu zabrali karnego. Gdyby nie sędziowie i za wczesne zmiany to miałby że 35 goli w tym roku

0

Komentarz usunięty

1

@norbi77 mekambe na 1 asyste wiecej

0

@Patro98 prawda, jakoś od stycznia jest z tym kicha

0

@MirusAmisz jeszcze 5

0

Jeszcze 5. Szkoda, że koledzy tak cały sezon nie podawali.

9

@Flyingbetoniarka muszą lewemu podawać, bo dziś idzie po 7 bramek

23

Mam nadzieję, że na drugą połowę do bramki wejdzie Mats, żeby go godnie pożegnać.

0

@addept tak zatańczył na linii bramkowej, że mógłby występować w jeziorze łabędzim.

2

Będę się śmiał jak Wojtula nie zostanie, nowego bramkarza nie kupimy, a niemiec na początku sezonu się znów połamie i będziemy grać jakimś dzieciakiem, bo wątpie, żeby Wojtuś znów chciał tak wrócić.

1

Sprzedać niemca, zostawić Wojtusia na 2. Wojtuś jest darmowy i pokazał, że jest lepszy niż nasz kapitan, który co akcje musi się oświadczać.

8

Dla żółwia grają nie tylko koledzy, ale też sędziowie.
Musieli zrobić wszystko, żeby najlepszy piłkarz na świecie nie okazał się flopem.
https://x.com/echoboss2/status/1926317703020642330

1

@AlvaroHanso w cyrku można zobaczyć wytrenowanych akrobatów, a na boisku żeńskiej piłki nożnej nie

0

@Ramon_Villaverde jak ktoś ma czas obejrzeć finał ligi mistrzów kobiet albo mecz ząbkovia ząbki vs tygrys huta mińska to raczej obejrzy ten drugi, bo będzie więcej emocji i lepszej piłki.

2

Zabawne, że nasze panie trafiły na konkurentki, które potrafią choć trochę bronić i już nie strzeliły 8 goli w meczu.
Zimny prysznic im się przydał, bo wygrywanie nonstop meczy po 5:0 nie zachęci ich do rozwoju.
20 strzałów na bramkę w tym 2 celne.

0

Zabawne, że nasze panie trafiły na konkurentki, które potrafią choć trochę bronić i już nie strzeliły 8 goli w meczu.
Zimny prysznic im się przydał, bo wygrywanie nonstop meczy po 5:0 nie zachęci ich do rozwoju.
https://www.sofascore.com/pl/football/match/barcelona-arsenal/TzksOhG#id:13823933

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?