Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ter rorysta pakuj walizki. Gracek Liga i Liga mistrzów, a Wojtuś PK i puchar tymbarka.
17
Wojtula dużo zyskał u Flicka siedząc cicho i trenując. Ter Terrorysta działa w odwrotny sposób i mu to nie wyjdzie na dobre.
0
@suszini Spytaj się kogokolwiek kto jeździł prawdziwym gokartem co robi większe wrażenie super samochód czy gokart.
Jak nie masz kogo się spytać to sobie sprawdź odpowiedzi kierowców F1, chyba lepszego wyznacznika nie znajdziesz.
Sam Kubica, który ścigał się we wszystkim powiedział, że gokart daje największą adrenaline i najlepsze ściganie. Jedź 120km/h 4 kółkami, kierownicą i kilkoma rurkami.
0
@spacer nie wiadomo czy wygrał. Przecież to jest 0.5%, a tak naprawdę to 0.25% bo jednemu odejmujemy, a drugiemu dodajemy. Tutaj będzie się liczyć jedno małe miasto.
1
@The Game 10 Polak Polakowi taki los zgotował, że trzeba na niemca głosować.
1
@spacer nic nie jest zliczone, bo beda zliczac od 21.
5
Ja mogę się przyznać, że nie zagłosowałem na żadnego. Nie mam krwi na rękach tego narodu.
Dopisałem do karty Hansiego Flicka i przy nim postawiłem X.
0
@Dari0G messi i nejmar też
0
sprawdzajcie czy na bliskim wschodznie nie rozpoczeli jakieś wojny, bo tam to pewnie teraz kałachy poszły w dłoń ze szczęścia xD
1
@RafiVeB jeżeli ten garnitur to addidas trio to idealnie by pasował
6
Czyli inter w tym roku nic nie wygrał i za kazdym razem zesrał się przed kiblem? xD
1
@syngoku1 każdy ma inny próg bólu. Ja jak zakładam koszulę to z automatu zakładam zegarek.
0
Lewy nie ma jaj na rajdy czy wyścigi. Małysz co skok mógł się zabić, czegoś takiego lewy nigdy nie doświadczył.
Jakby lewy pojechał prawdziwym gokartem to by mu faja zmiękła.
1
@Bykunn może, żeby wyglądać elegancko? Nie założysz smartwatcha do garnituru. Bez zegarka to troche wstyd.
1
@prokofiew dobrze, że moda na oversize już umarła. Nasz maraszałek rotacyjny z takim biega. Zero gustu.
1
@Eric_Abidal_22 nieliczne zegarki to inwestycja. Praktycznie, tylko rolex wychodząc z salonu zyskuje na wartości.
Nic dziwnego, że tak sobie ta marka dobrze radzi, bo stworzył ją marketingowiec a nie zegarmistrz.
2
@damian16161212 bo gra drużyna a nie gwiazdy. Może u nas się tego wreszcie nauczą, że nie grają statystyki na złotą piłkę, tylko gramy o puchary.
0
Zamknelibyśmy ich w polu karnym i strzelali jak do kaczek.
1
@Kuchar rozłożyli przeciwko nim nogi jak przed nami real
4
Gdyby nas nie przekręcili to byśmy mieli tryplet. 2 tygodnie wolnego mieliśmy do finału, a wcześniejsze mecze graliśmy co 3 dni. Do tego wszyscy by wrócili do pierwszego składu.
1
U nas by nie podali, tylko by strzelali.
0
Brązowe spodenki i tak napiszą, że przyszedł za darmo xD
5
Jak na siłe zostanie to mam nadzieję, że będzie grzał ławę i zobaczy mundial jak świnia niebo.
Jeszcze te kosmiczne zarobki dla tej połamanej baletnicy.
0
@Hosh o jezu. oczy szczypią. pomocy
3
@BezglutenowyPedri ja ide na kartę odpisać
[X] Hans-Dieter „Hansi” Flick zdobywca potrójnej korony hiszpanii 2025
6
Maksymilian od małego był ciules, a lulu madryciok. Czyli wszystko pasuje.
6
Kraken wróci i będzie pykał w przyszłym sezonie jak 2 lata temu w presezonie.
8
Roland Makdonald to ma łeb. Najpierw połamał się, żeby nie iść do Bajernu. Jak był połamany to mu dali podwyżkę i teraz nikt go nie chce kupić xD w międzyczasie jeszcze zawalił nam znów ligę mistrzów.
0
Jest końcówka maja wszyscy kończą pierwsze zakupy, a my nawet nie wiemy czy jesteśmy w zasadzie 1:1 i ile mamy kasy xD
Pamiętacie jak rok temu szukaliśmy defensywnaego pomocnika? Nikogo nie kupiliśmy za to kupiliśmy połamanego olmo.
1
W tym sezonie gwiazdki pokazały jak się nie strzela rzutów karnych. Do nich niech podchodzą specjaliści.