Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że odnajdzie tam taka formę, że go kupią i skończy się saga Fatiego.
0
Widzę, że madryciok w nocy znów gnębił mesjasza, tak jak gnębił nas.
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/marciniak-bez-litosci-dla-messiego-nie-wahal-sie-ani-chwili-wideo/273533
3
@Vegeta88 deco ma słabość do brazylijskich chłopców
0
@Kengo to od mleka sojowego, które zawiera estrogen
4
@Alek23 to ta siła przyjaźni o której tak wiele się mówiło, którą wprowadził karletto
0
@aspr1me Pamiętam, któryś klasyk w którym strzelił nam gola podleciał do tyczki rożnego i pała mu stała jakby jakieś transa zobaczył na trybunach xD
nawiązanie do
https://www.marca.com/en/football/psg/2022/09/24/632f2cc622601d09458b45c9.html
1
@Kapitan hawk dodałem do ulubionych xD
0
@Maker0 To było wywierani presji, po takich ogłoszeniu on już był spalony w klubie. Jedynym rozwiązaniem było przedłużenie kontraktu, ale jakby krzyknął większą kasę to by znów był w złym świetle, że gra na swoją korzyść a nie klubu.
0
@Gall to miałem na myśli xD
0
@lincoln25 Jakbyś zobaczył statystyki to lewy ma najlepszy procent strzelonych goli do oddanych strzałów.
0
@July_6_BcN ze mną jeszcze gorzej xD
0
@messi33 chciałbym zobaczyć takiego Pepe w meczu przeciwko kobietom. Ciekawe czy w połowie meczu czy dopiero po zakończeniu zabrałaby go policja, bo tyle kobiet by uposledzil ruchowo xD
1
@Riol zobacz sobie mecze jak lewy grałw bajernie. Poza tym o jakich latach suareza mówisz? Niech ten suarez teraz pobiega między obońcami LL to po 15 minutach będą go na noszach znosić.
0
@D10SLEO Jaki docięty dzik. Lewy w wieku 50 lat dalej będzie wyglądał jak grecki bóg, chyba że go anka kopnie w dupe zabierze pół majątku i zacznie chlać.
0
@Filipem niektóre to tam mają mordy zdrobione na 30 stki xD
Potem taka wejdzie do klubu i jakiś przypadkowy mirek będzie siedział za majty xD
2
Kobiecy sport w pigułce.
0
@Pustelnik dzieciak może szybko skończyć karierę i będzie miał czas na zabawę z wujkiem nejmarem i tatusiem hustle hard 304
0
@gohan77 który miał usadzić bobusia na ławie. Wszyscy wiemy jak to się skończyło.
1
Czas się uczyścić ze zgniłych jaj i szklanek. Roland makdonald nie jest wart swojego miesięcznego wynagrodzenia i jest często chodzi na L4 tak samo jak kristensen.
Czas pozbyć się rolandów ansów fatich i innych grzaczy ławek i sprowadzić grajków gotowych do gry 3000+ minut.
0
@MichuZ44 Oby nie wrócił. Toto Wilk nie bez powodu mu dawał roczne kontraktu, bo jak sauber mu dał 3 letni to od razu mu się odkleiło i tylko denerwuje. Na końcu to już nawet chińczyk do złomował.
0
Haha. Kiedyś mu się uda.
0
@novy1899 jakby tak zrobił to byłby
1
@Litman oprócz wylewu to jeszcze nie ma jaj przyznać się do błędów.
1
@tbas ja to bym go wsadził do tej bańki dmuchanej i niech w niej żyje od meczu do meczu, tylko na mecz go z niej wypuszczać.
0
Jeden to szklanka, a drugi to szklanka zarabiająca dwa razy za dużo. Najlepiej pozbyć się obydwu i sprowadzić jednego.
1
@JordiAlbion Ja to pamiętam, że wtedy mówiono właśnie, że najebani grali w siatkonogę xD
2
@Mokaczino widać od razu, że ma polskie geny.
3
Idealna zabawa na połamanie się. Nasi kadrowicze kochają siatkonogę.
A i jamal powiedział dziękuje obsłudze xD
0
Ja trochę żałuję, że na to nie pojechaliśmy. Dobra kasa, ogralibyśmy tych co grali najmniej a nasze gwiazdeczki wpuszczalibyśmy na ostatnie 15 minut, żeby sobie trening zrobiły.
8
@kanver_ Czyli kiedy wchodził jako podstawowa 9 i ludzie prosili o powrót roberta?