Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czyli wszystkie mecze madryciakow z finałem będzie sędziował
0
@michal26 Jos to by tych makaroniarzy na wizji batożył. Oni są niereformowalni.
0
Statua już oficjalnie stracił 1 czy jeszcze nie?
1
Hamilton równie dobrze mógłby się ścigać z psem.
W ferrari tak jak w redbulku nigdy nie będą mieć dwóch dobrych kierowców.
0
Jestem ciekaw, który z nich zgodzi się na 1500minit w roku bo raczej więcej nie pogra.
1
Oby Lance Strulovitch syn swojego ojca Lawrence Sheldon Strulovitch wygrał ten wyścig i uciszył hejterów.
0
Są tutaj jacyś kuloznawcy i wyjaśnią?
0
Wety to chyba od 3 sezonów pirellu próbuje naprawić i coś im nie idzie, że nikt tego g0wna nie chce założyć. Wolą wypuścić SC niż dać się ścigać.
7
W Le Mans w nocy się jeździ w gorszych warunkach i nikt nawet nie myśli o przerwaniu wyścigu. Bambiki, a nie kierowcy.
2
Rajdówki formuły pierwszej, a boją się kilka kropel. Kubica by jechał i nawet nie hamował. Teraz rajdowcy nie mają jaj, żeby się ścigać w deszczu.
0
My każde euro 3 razy obracamy i liczymy czy wszystko się zgadza, a PSG ManCity ManU wydaja sobie po 50mln na zawodnika, żeby po pół roku go odsprzedać za 20 i elo.
1
@Rifek tak, bo i tak nic nie robi
0
Żebyśmy nie skończylinz 4 bramkarzami.
Jeszcze ręcznik nie znalazł sobie klubu, a on też jakąś niezłą kasę dostaje to mu się nie widzi nigdzie odchodzić.
9
Ciekawe kiedy pozbędą się kolejnego brazylijskiego flopa. Nasz już wrócił kontenerem do siebie.
1
@Mordzia97 frajer kejn i wszystko jasne xD
0
Dziękujemy Tomaszowi Młynarzowi za wszystkie asysty do Robercika. Dla osób oglądających Bajern to ty jak prawdziwy Polak byłeś.
3
Podobają mi się te tłumaczenie i tak powinno zawsze wgylądać.
1
I tak wyszliśmy na tym transferze jak zabłocki na mydle.
0
Powinien karnego oddać Tomaszowi Młynarzowi.
2
Niemieckie frajerstwo, a dumbele ze zlotym balonem xD
23
G0wniany turniej zbiera żniwo.
4
@Kessie dziad im załatwił największy transfer ostatnich 150 lat. To nie jego wina, że pracuje z makaroniarzami, którzy nie potrafią grande machiny zbudować.
10
Upokorzył brytoli na ich ziemii.
5
Hahaha oskarek znów zgnębił vifoniarza.
Król jest tylko jeden. Nawet w taczce by poskładał tych amatorów.
0
@mekston i tak już za długo był w rajdach formuły pierwszej. Czas na wywalenie go. Gdyby nie honda to by go nie było po pierwszym roku.
2
Czyli jak rok temu i dwa lata temu. Wezmą co jest, żeby nie wyszło, że nic nie zrobili w tym okienku xD
Pamiętacie jak 2 lata temu defensywnego pomocnika szukaliśmy? Zaczynaliśmy od Kimmicha, a skończyliśmy na Oriol Romeu XD Teraz będzie to samo.
1
Powinniśmy sprowadzać białe czekolady, albo czekolady o niskiej zawartości kakao. Dlaczego? Bo zawartość kakao jest przeciwproporcjonalna do wysokości IQ.
Z czekoladami o dużej zawartości kakao są tylko problemy, jest straszanie gorzka.
1
Ta dziennikarka to rozumiem, że z Jamalem była na wakacjach i wszystko od niego wie? Jamal lubi starsze to jest to prawdopodobne.
8
Oby nie wygrał. Bagieciarze zabrali Bobusiowi trofeum, bo przestraszyli się grypy i wcześniej zakończyli ligę, a że ich liga jest najważniejsza to nie dali złotego balona xD
0
@Guillegavira czyli jak Felix