4

Czyli wszystkie mecze madryciakow z finałem będzie sędziował

0

@michal26 Jos to by tych makaroniarzy na wizji batożył. Oni są niereformowalni.

0

Statua już oficjalnie stracił 1 czy jeszcze nie?

1

Hamilton równie dobrze mógłby się ścigać z psem.
W ferrari tak jak w redbulku nigdy nie będą mieć dwóch dobrych kierowców.

0

Jestem ciekaw, który z nich zgodzi się na 1500minit w roku bo raczej więcej nie pogra.

1

Oby Lance Strulovitch syn swojego ojca Lawrence Sheldon Strulovitch wygrał ten wyścig i uciszył hejterów.

0

Są tutaj jacyś kuloznawcy i wyjaśnią?

0

Wety to chyba od 3 sezonów pirellu próbuje naprawić i coś im nie idzie, że nikt tego g0wna nie chce założyć. Wolą wypuścić SC niż dać się ścigać.

7

W Le Mans w nocy się jeździ w gorszych warunkach i nikt nawet nie myśli o przerwaniu wyścigu. Bambiki, a nie kierowcy.

2

Rajdówki formuły pierwszej, a boją się kilka kropel. Kubica by jechał i nawet nie hamował. Teraz rajdowcy nie mają jaj, żeby się ścigać w deszczu.

0

My każde euro 3 razy obracamy i liczymy czy wszystko się zgadza, a PSG ManCity ManU wydaja sobie po 50mln na zawodnika, żeby po pół roku go odsprzedać za 20 i elo.

1

@Rifek tak, bo i tak nic nie robi

0

Żebyśmy nie skończylinz 4 bramkarzami.
Jeszcze ręcznik nie znalazł sobie klubu, a on też jakąś niezłą kasę dostaje to mu się nie widzi nigdzie odchodzić.

9

Ciekawe kiedy pozbędą się kolejnego brazylijskiego flopa. Nasz już wrócił kontenerem do siebie.


1

@Mordzia97 frajer kejn i wszystko jasne xD

0

Dziękujemy Tomaszowi Młynarzowi za wszystkie asysty do Robercika. Dla osób oglądających Bajern to ty jak prawdziwy Polak byłeś.

3

Podobają mi się te tłumaczenie i tak powinno zawsze wgylądać.

1

I tak wyszliśmy na tym transferze jak zabłocki na mydle.

0

Powinien karnego oddać Tomaszowi Młynarzowi.

2

Niemieckie frajerstwo, a dumbele ze zlotym balonem xD

23

G0wniany turniej zbiera żniwo.

4

@Kessie dziad im załatwił największy transfer ostatnich 150 lat. To nie jego wina, że pracuje z makaroniarzami, którzy nie potrafią grande machiny zbudować.

10

Upokorzył brytoli na ich ziemii.

5

Hahaha oskarek znów zgnębił vifoniarza.
Król jest tylko jeden. Nawet w taczce by poskładał tych amatorów.

0

@mekston i tak już za długo był w rajdach formuły pierwszej. Czas na wywalenie go. Gdyby nie honda to by go nie było po pierwszym roku.

2

Czyli jak rok temu i dwa lata temu. Wezmą co jest, żeby nie wyszło, że nic nie zrobili w tym okienku xD
Pamiętacie jak 2 lata temu defensywnego pomocnika szukaliśmy? Zaczynaliśmy od Kimmicha, a skończyliśmy na Oriol Romeu XD Teraz będzie to samo.

1

Powinniśmy sprowadzać białe czekolady, albo czekolady o niskiej zawartości kakao. Dlaczego? Bo zawartość kakao jest przeciwproporcjonalna do wysokości IQ.
Z czekoladami o dużej zawartości kakao są tylko problemy, jest straszanie gorzka.

1

Ta dziennikarka to rozumiem, że z Jamalem była na wakacjach i wszystko od niego wie? Jamal lubi starsze to jest to prawdopodobne.

8

Oby nie wygrał. Bagieciarze zabrali Bobusiowi trofeum, bo przestraszyli się grypy i wcześniej zakończyli ligę, a że ich liga jest najważniejsza to nie dali złotego balona xD

0

@Guillegavira czyli jak Felix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?