Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie coś powinno być w każdym meczu, że jeden zawodnik drużyny taka kamerkę nosi.
Chciałbym zobaczyć mecz z perspektywy pedriego albo jamala.
18
Zabawne jest to ile wydają brązowe spodenki (kiedyś białe) i materace, a w szczególności materace, które mają pustą gablotkę.
My za to mamy papierowe talerzyki i plastikowe sztućce w klubowej kantynie, i gramy dziećmi z gimnazjum, a i tak ich bijemy po łbach xD
3
Chciałbym zobaczyć tego szejka, który za kilka milionów kupił sobie miejsce VIP. Przylatuje własnym samolotem, jedzie najdroższym samochodem i musi siedzieć w namiocie popijając harnasia albo Warkę strong xD
2
Przecież wiedział co go czeka jak nie zagra meczu. Wiedział co go czeka jak przyjdzie do MLS za kosmiczne pieniądze i co będzie musiał robić.
Za darmo nie robi za maskotkę ligii. Może jak dostanie po uszach to skończy gwiazdorzyć, a jak się nie podoba zawsze może iść grać do turbanów grać z krystyną i się uśmiechać do 2030.
3
Ale jak to bez dramy? Chop a nie drama queen.
0
@kejdzi to był sezon, w którym wszyscy grali tragicznie. W przedsezonie pokazał co nie co. Za mało grał, wrócił do girony i nie znalazł formy. Mam nadzieje, że gdzieś pójdzie, bo romans z barcą mu nie wyszedł na dobre.
2
Jako Polak patriota wybieram Inigo, bo Bobuś nadaje się do strzelania goli, ale nie do kapitanowania.
1
@Herbert niech wybiera presje nosząc cement XD
5
Bardzo dobrze. Opaskę powinien dostać Inigo, nawet zostać pierwszym kapitanem.
1
Czyli to już nie są pierwsze mecze w tym sezonie, to już nie jest ten rok, tylko ten sezon xD
Zaraz się rzucą tutaj wyznawcy grubcia i będą go bronić xD
Czasami sam wykonwca nie określił końca remontu na połowe 2026, a grubcio powiedział, że wracają pod koniec 2024?
3
@Frimpong zabawne są ich zdjęcia. W 90% zdjęc ona patrzy w obiektyw, a on na nią. Ona to chyba nigdy na zdjęciach na niego nie patrzy xD Taki wzrok zobacz jaki beta bankomat znalazłam, a on ucieszony jakby samego boga za nogi złapał xD
1
@Lanosss niech się nie zdziwi, ze gracze będą srać za bramką.
1
@DariaFCB dokładnie, chce faceta a nie feministę. Mu to się od jakiegoś czasu odklejało w wywiadach. Jak chce zrównania płac to czemu od siebie nie zacznie i nie przekaże 80% pensji jakims zawodniczkom?
0
@Azi a w japonii na lotnisku okaże się, że zawracacie do turbanów, bo kitajce jednak przelewu nie zrobili xD
18
Sabotażysta. Wiedział, że nie jest zdrowy a robił wszystko, żeby wymusić granie w LM i w przyszłym sezonie.
Powinien mieć natychmiastowo odebraną opaskę i taka informacja powinna popłynąć ze wszystkich mediów. Za łagodnie go traktowali tyle lat to mu odwala.
6
dzień jak codzień dzień po dniu wciąż się dzieje życia cud
1
@SinMistico nie można krytykować zarządu. Woleli kupić fawelarza i olmo na siłe zamiast z głową kogoś sprowadzić.
2
@Guillegavira kto grał w manu w barcy się nie śmieje można rzec.
0
@Pablozeusz czyli to samo co przeżył Lewy, Gundo i Olmo. Musi się przyzyczaić do cyrku.
1
@kacperFCB_ Chyba nigdy nie pracowałeś. To zarząd odpowiada za to co się dzieje na dole. To oni wybrali tych ludzi i oni za nich odpowiadają. To nie JDG.
Jeżeli dzień przed odlotem nie masz pieniędzy to coś poszło nie tak. Nawet małe imprezy płaci się pół roku z góry, albo wpłaca się zaliczki, a oni do ostatniej minuty czekali na przelew.
7
Ekipa u sterów na poziomie naszych śmieszków w sejmie, którzy powierzyli zakup respiratorów handlarzowi bronią xD
8
XDDDDDDD
No klub staje się memem dzięki tym pseudo zarządzającym. Zaraz się zlecą obrońcy grubasa xD
Trzeba było znów lecieć do usa czy tam do arabów za dobry hajs.
0
@626 nikt nie da za połamanego dzieciaka więcej niż 10. Nie wiadomo w jakiem jest stanie i grał mało u nas.
4
Tylko wypożyczenie. Nawet niech za grosze idzie, byle by grał. Lepsze to niż siedzenie na dupie u nas. My mamy Digi Donga i Casado, a Bernal powinien być gotowy jak odejdzie Digi Dong.
0
Jeszcze rok ma wypłaty, za rok sobie odejdzie gdzieś pograć w dolnej części tabeli.
1
Turbany wyskakujcie z kasy mamy kilkaset nowych vipowskich krzesełek do sprzedania xD
0
@Walpiano Ze strzelaniem z główki może być ciężko, bo nie wiadomo czy się od stożka nie odbije xD
3
Wszyscy się zbroją, a my dalej nie wiemy czy zarejestrują Gracjana xD
0
@Stinger_ dzięki, ale nie mam czasu śledzić zaściankowej ligi.
0
Wiedzieliście, że w Rakowie gra kuzyn Haalanda?
A co jakby sprowadzić kuzyna Haalanda zamiast Haalanda, też gra na 9. Może odziedziczył coś po kuzynie, tylko Herr Flick musi go odblokować.