0

Takie coś powinno być w każdym meczu, że jeden zawodnik drużyny taka kamerkę nosi.
Chciałbym zobaczyć mecz z perspektywy pedriego albo jamala.

18

Zabawne jest to ile wydają brązowe spodenki (kiedyś białe) i materace, a w szczególności materace, które mają pustą gablotkę.
My za to mamy papierowe talerzyki i plastikowe sztućce w klubowej kantynie, i gramy dziećmi z gimnazjum, a i tak ich bijemy po łbach xD

3

Chciałbym zobaczyć tego szejka, który za kilka milionów kupił sobie miejsce VIP. Przylatuje własnym samolotem, jedzie najdroższym samochodem i musi siedzieć w namiocie popijając harnasia albo Warkę strong xD

2

Przecież wiedział co go czeka jak nie zagra meczu. Wiedział co go czeka jak przyjdzie do MLS za kosmiczne pieniądze i co będzie musiał robić.
Za darmo nie robi za maskotkę ligii. Może jak dostanie po uszach to skończy gwiazdorzyć, a jak się nie podoba zawsze może iść grać do turbanów grać z krystyną i się uśmiechać do 2030.

3

Ale jak to bez dramy? Chop a nie drama queen.

0

@kejdzi to był sezon, w którym wszyscy grali tragicznie. W przedsezonie pokazał co nie co. Za mało grał, wrócił do girony i nie znalazł formy. Mam nadzieje, że gdzieś pójdzie, bo romans z barcą mu nie wyszedł na dobre.

2

Jako Polak patriota wybieram Inigo, bo Bobuś nadaje się do strzelania goli, ale nie do kapitanowania.

1

@Herbert niech wybiera presje nosząc cement XD

5

Bardzo dobrze. Opaskę powinien dostać Inigo, nawet zostać pierwszym kapitanem.

1

Czyli to już nie są pierwsze mecze w tym sezonie, to już nie jest ten rok, tylko ten sezon xD
Zaraz się rzucą tutaj wyznawcy grubcia i będą go bronić xD
Czasami sam wykonwca nie określił końca remontu na połowe 2026, a grubcio powiedział, że wracają pod koniec 2024?

3

@Frimpong zabawne są ich zdjęcia. W 90% zdjęc ona patrzy w obiektyw, a on na nią. Ona to chyba nigdy na zdjęciach na niego nie patrzy xD Taki wzrok zobacz jaki beta bankomat znalazłam, a on ucieszony jakby samego boga za nogi złapał xD

1

@Lanosss niech się nie zdziwi, ze gracze będą srać za bramką.

1

@DariaFCB dokładnie, chce faceta a nie feministę. Mu to się od jakiegoś czasu odklejało w wywiadach. Jak chce zrównania płac to czemu od siebie nie zacznie i nie przekaże 80% pensji jakims zawodniczkom?

0

@Azi a w japonii na lotnisku okaże się, że zawracacie do turbanów, bo kitajce jednak przelewu nie zrobili xD

18

Sabotażysta. Wiedział, że nie jest zdrowy a robił wszystko, żeby wymusić granie w LM i w przyszłym sezonie.
Powinien mieć natychmiastowo odebraną opaskę i taka informacja powinna popłynąć ze wszystkich mediów. Za łagodnie go traktowali tyle lat to mu odwala.

6

dzień jak codzień dzień po dniu wciąż się dzieje życia cud

1

@SinMistico nie można krytykować zarządu. Woleli kupić fawelarza i olmo na siłe zamiast z głową kogoś sprowadzić.

2

@Guillegavira kto grał w manu w barcy się nie śmieje można rzec.

0

@Pablozeusz czyli to samo co przeżył Lewy, Gundo i Olmo. Musi się przyzyczaić do cyrku.

1

@kacperFCB_ Chyba nigdy nie pracowałeś. To zarząd odpowiada za to co się dzieje na dole. To oni wybrali tych ludzi i oni za nich odpowiadają. To nie JDG.
Jeżeli dzień przed odlotem nie masz pieniędzy to coś poszło nie tak. Nawet małe imprezy płaci się pół roku z góry, albo wpłaca się zaliczki, a oni do ostatniej minuty czekali na przelew.

7

Ekipa u sterów na poziomie naszych śmieszków w sejmie, którzy powierzyli zakup respiratorów handlarzowi bronią xD

8

XDDDDDDD
No klub staje się memem dzięki tym pseudo zarządzającym. Zaraz się zlecą obrońcy grubasa xD
Trzeba było znów lecieć do usa czy tam do arabów za dobry hajs.

0

@626 nikt nie da za połamanego dzieciaka więcej niż 10. Nie wiadomo w jakiem jest stanie i grał mało u nas.

4

Tylko wypożyczenie. Nawet niech za grosze idzie, byle by grał. Lepsze to niż siedzenie na dupie u nas. My mamy Digi Donga i Casado, a Bernal powinien być gotowy jak odejdzie Digi Dong.

0

Jeszcze rok ma wypłaty, za rok sobie odejdzie gdzieś pograć w dolnej części tabeli.

1

Turbany wyskakujcie z kasy mamy kilkaset nowych vipowskich krzesełek do sprzedania xD

0

@Walpiano Ze strzelaniem z główki może być ciężko, bo nie wiadomo czy się od stożka nie odbije xD

3

Wszyscy się zbroją, a my dalej nie wiemy czy zarejestrują Gracjana xD

0

@Stinger_ dzięki, ale nie mam czasu śledzić zaściankowej ligi.

0

Wiedzieliście, że w Rakowie gra kuzyn Haalanda?
A co jakby sprowadzić kuzyna Haalanda zamiast Haalanda, też gra na 9. Może odziedziczył coś po kuzynie, tylko Herr Flick musi go odblokować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?