0

I tak znajdą się ci, którzy zapomną po tym meczu czemu ferran nie powinien grać jako wyjściowa 9.

0

@Gibbon_FCB skrzydła samolubne

0

@Cobra303 bo nike xD

0

Wojtuś by wyjął.

0

Rafinia narazie niewidoczny na środku.

7

Dostał najlepszą kasę. Dostał najlepszą drużynę, najbardziej napompowaną, a i tak nic nie może ugrać xD

0

Czyli w 1 meczu osiągnął więcej niż kane przez całą karierę poza bajernem xD

0

@slayer połamał się w momencie kiedy wiedział, że nic nie ugra i poszedł sie operować. Gdyby był choć cień nadziei, że bedzie grał to by skakał jak kózka teraz na treningach i by go plecki nie bolały.

2

@bulo Co ty gadasz? Lapcio widzi i już w grudniu chciał grać xD

7

1

Jesteśmy bankrutem od kilku lat i będą od nas wyciągać perełki za paczkę cipsów.
Nawet nie potrafiliśmy grosza od arabów wyciągnąć za inigo.

11

Przyszedł najlepszy piłkarz na świecie w tamtym okresie do gnijącego trupa, za to powinien mu każdy dziękować a gruby z deko powinni go po rękach całować.

11

Gdyby odszedł Ter Statua nie byłoby takich problemów.

2

Przecież jesteśmy w zasadzie 1:1 od conajmniej roku od czasu podpisania lukratywnego nowego dealu z nike.
Ja tam Lapciowi i Deko wierzę ;))))
Nie byłoby tych plotek gdyby odszedł Ter Rorysta, przez niego cierpią teraz dzieci, które muszą zostać sprzedane i opuścić swój dom rodzinny.

7

Nie wyobrażam sobie, żeby uszaty był na środku. On nie zgina kolan jak 40 letni suarez. Tam to go każdy zrobi jak chce.

1

Sabotażyści. Nie wiadomo w jakim stanie wróci Bernal. Zamiast pozbyć się digidonga i jego wypłaty to pozbywają się graczy, którzy mogą jeszcze z 10 lat u nas pograć.
Sprzedajcie tego olmo, który nam jest niepotrzebny i zaraz się połamie.

1

@cules100pro właśnie widziałem ten filmik xD on to powinien w jakimś kick boxingu brać udział a nie grać w piłkę nożną

0

Boże ile on setek zmarnował w tym meczu xD


3

2024/25: 14 karnych RM, 3 karne przeciwnicy;
Ale szprycowali żółwia golami xD

15

Żółwia już szprycują karnymi xD

0

Jezu czytam nagłówek, że Digi Dong nie trenuje i już myślałem, że znów się połamał.

3

@SelloutCrowd "abu dał więcej przez pół roku niż lewy przez 3 lata"
XD

5

Tylko wypożyczenie. Nie powinni nawet myśleć o sprzedaży Casado, bo w każdej chwili może digi dong się połamać i tyle będzie z jego grania.

3

Ale bym kupił taką koszulkę barcy z logiem drutexa z przodu. Ale to byłby sztos.

27

Jeszcze kilka miesięcy temu psychofani wsadzali grubaska do nas na last dance xDDD

22

Za rok znów się widziemy z tym goacikiem na trybunach xD

1

Robercika aż swiezbi w domu teraz noga do strzelania

0

Roland Makdonald robi błędy i fauluje. Zaraz zarobi kartkę i skończy się granie kozaka

0

@Lordzi on urósł chyba 10cm przez rok. Oni go tam chyba szprycują czokoszokami

0

Bez polaków to nie to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?