Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak znajdą się ci, którzy zapomną po tym meczu czemu ferran nie powinien grać jako wyjściowa 9.
0
@Gibbon_FCB skrzydła samolubne
0
@Cobra303 bo nike xD
0
Wojtuś by wyjął.
0
Rafinia narazie niewidoczny na środku.
7
Dostał najlepszą kasę. Dostał najlepszą drużynę, najbardziej napompowaną, a i tak nic nie może ugrać xD
0
Czyli w 1 meczu osiągnął więcej niż kane przez całą karierę poza bajernem xD
0
@slayer połamał się w momencie kiedy wiedział, że nic nie ugra i poszedł sie operować. Gdyby był choć cień nadziei, że bedzie grał to by skakał jak kózka teraz na treningach i by go plecki nie bolały.
2
@bulo Co ty gadasz? Lapcio widzi i już w grudniu chciał grać xD
7
1
Jesteśmy bankrutem od kilku lat i będą od nas wyciągać perełki za paczkę cipsów.
Nawet nie potrafiliśmy grosza od arabów wyciągnąć za inigo.
11
Przyszedł najlepszy piłkarz na świecie w tamtym okresie do gnijącego trupa, za to powinien mu każdy dziękować a gruby z deko powinni go po rękach całować.
11
Gdyby odszedł Ter Statua nie byłoby takich problemów.
2
Przecież jesteśmy w zasadzie 1:1 od conajmniej roku od czasu podpisania lukratywnego nowego dealu z nike.
Ja tam Lapciowi i Deko wierzę ;))))
Nie byłoby tych plotek gdyby odszedł Ter Rorysta, przez niego cierpią teraz dzieci, które muszą zostać sprzedane i opuścić swój dom rodzinny.
7
Nie wyobrażam sobie, żeby uszaty był na środku. On nie zgina kolan jak 40 letni suarez. Tam to go każdy zrobi jak chce.
1
Sabotażyści. Nie wiadomo w jakim stanie wróci Bernal. Zamiast pozbyć się digidonga i jego wypłaty to pozbywają się graczy, którzy mogą jeszcze z 10 lat u nas pograć.
Sprzedajcie tego olmo, który nam jest niepotrzebny i zaraz się połamie.
1
@cules100pro właśnie widziałem ten filmik xD on to powinien w jakimś kick boxingu brać udział a nie grać w piłkę nożną
0
Boże ile on setek zmarnował w tym meczu xD
3
2024/25: 14 karnych RM, 3 karne przeciwnicy;
Ale szprycowali żółwia golami xD
15
Żółwia już szprycują karnymi xD
0
Jezu czytam nagłówek, że Digi Dong nie trenuje i już myślałem, że znów się połamał.
3
@SelloutCrowd "abu dał więcej przez pół roku niż lewy przez 3 lata"
XD
5
Tylko wypożyczenie. Nie powinni nawet myśleć o sprzedaży Casado, bo w każdej chwili może digi dong się połamać i tyle będzie z jego grania.
3
Ale bym kupił taką koszulkę barcy z logiem drutexa z przodu. Ale to byłby sztos.
27
Jeszcze kilka miesięcy temu psychofani wsadzali grubaska do nas na last dance xDDD
22
Za rok znów się widziemy z tym goacikiem na trybunach xD
1
Robercika aż swiezbi w domu teraz noga do strzelania
0
Roland Makdonald robi błędy i fauluje. Zaraz zarobi kartkę i skończy się granie kozaka
0
@Lordzi on urósł chyba 10cm przez rok. Oni go tam chyba szprycują czokoszokami
0
Bez polaków to nie to samo.