Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez polaków to nie to samo.
0
Nico to już byłby w samolocie do Realu albo do Anglii xD
2
@Frankinho oni dobrze wiedzieli jaką mają dziure w budżecie i bali się podpisać, że może odejść za darmo jak nie zostanie zarejestrowany.
1
@Rifek to chyba rolex daytona le mans, ogóle rashford to jest zegarkowy świr
0
@addept śledzę drugiego najlepszego piłkarza na świecie i jego konkubinę
0
A kristiano ronaldo ma 76mln subskrybentów. Jego konkubina ma 1.4 mln wyświetleń na filmiku gdzie ją malują i mówi, że śnieg pada.
0
@BORO_12 czytać nie potrafisz poprzednich swoich wypocin?
2
@BORO_12 a olmo to kot w szpitalu, który też nie błyszczał w tamtym roku jak grał.
0
@BORO_12 mogliśmy mieć Gyökeres, wzięliśmy połamanego olmo.
0
@Nightraider nie puści, bo ręcznik ma wysoką pensje, a ich na niego nie stać.
0
@Murazor niech zacznie utożsamiać się z pieniędzmi
13
Tym się różni Bobuś z ambicjami od przegrywów łasych na hajs.
0
Może by tak się pozbyć dywizji, które są na minusie i nie są perspektywiczne? Czemu męska piłka ma wszystkich sponsorować, to jakiś socjalizm?
30
Na siłę kupili olmo zamiast trzymać tę kasę w skarpecie to teraz płaczą xD
4
@FloroFloro nikt z kadry nawet nie był blisko miejsca, w którym miesiąc wcześniej spał lewy. On jest z innej ligii w prównaniu do pozostałych kadrowiczów.
9
Jak się jest jedynym piłkarzem poziomu światowego to zawsze będzie wina na tego najlepszego.
5
Dziwie się, że po takich grajków nie siegają arabusy i nie dadzą kilka baniek.
Taki oriol kraken romeu to jest idealny grajek na tą ich ligę, jeszcze podwyższył by średni poziom tej ligii, bo byłby lepszy od wszystkich tych arabusów.
0
Dobrze, że mamy nowego gibkiego bramkarza inaczej byłoby słabo w tym roku.
Ciekawe czy znów będziemy grać tak wysoko, bo jak tak to skończy się tym co pod koniec roku Roland Makdonald będzie łamał linie spalonego i znów będą sytujacje 1v1 lub 2v1 z bramkarzem. Ile razy tak Wojtuś gola stracił.
0
Było mówione, że będzie oddany w połowie 2026 to tak będzie xD gruby na siłe próbuje sie wprowadzic do domu bez okien i kibla.
0
@regatta52 wziął po tacie
1
Rashford piękny człowiek, ale on będzie podawał do Bobusia.
2
@barteq dobrze, niech sie uczy podawać do robercika
1
Psychicznie chory pontoniarz idealnie pasuje do mentalności madrycioków.
1
@PachoHerrera pedri wiecznie połamany, rekin, który się łamie, olmo, który jest tylko połamany i tak można wyliczać. Oni rozumiem, że się dobrze czują na swój wiek?
2
@Hadim my nie mamy pieniędzy na zarejestrowanie grajków, których kupiliśmy, a ty chcesz kolejnych kupic? Za co? XD
0
Kolejny rok w którym to nie real jest prawdziwym przeciwnikiem, tylko deco i gruby.
Real, tebas i sędziowie są na drugim miejscu.
7
Pozdrawiam wszystkich, którzy kupili koszulki day1 xD
3
Sabotażysta. Chciał bronić LM i kolejny sezon kosztem drużyny. Chciał zarobić premię.
Mam nadzieję, że w szatni to widzą, a te ich poklepywanie po ramieniu to tylko dla dobrego PR.
Wiadomo, że taki digi dong czy roland makdonald będą go bronić, bo sami byli/są w podobnej sytuacji. Duża kasa, mało grania i też fochy z odchodzenie.
2
@Eklerek to są ci co narzekali na Kurskiego, a robią dokładnie to samo.
Żadna partią nie odda TVP. Gorzej, bo jak PiS dojdzie znów do władzy będą mieć TVP i republikę.
1
Zaraz kristensen się połamie, roland makdonald się połamie albo nie będzie dowoził i skończymy z ręka w nocniku. Roland makdonald nonstop linie spalonego łamał.