Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marusek tyle to za dużo dla jamala
2
Tutaj zespołu nigdy nie było. Wystarczyło, ze szło gorzej i wszyscy zaczynali grać na siebie. Wystarczyły pierwsze plotki o złotej piłce i nikt nikomu nie podawał.
To się zaczęło od stycznia ostatniego sezonu Xaviego. Poprzedni sezon prześlizgnęliśmy się na inwywidualnościach i przeciwiniach, którzy nie potrafili grać na tak wysoko ustawioną linie obrony.
Wystarczyło, że trafiliśmy na słabszy ale zgrany zespół i były problemy.
16
Klasy się nie kupi. Robercik nigdy by czegoś takiego nie zrobił
1
Po mistrzostwach. Do widzenia.
Jak nasi wrócą z przerwy reprezentacyjnej to będą znów bez sił albo połamani.
0
Fermin też wszedł na boisko i go nie widać.
0
Szczęsny pewnie daje ciumciać szluga grscjanowi, bo taki wyluzowany
0
Gracjan co robi xD on sobie myślał, że miał mieć 1-2 interwencje na mecz, a nie 10 xD
3
Może powinniśmy kilku karłów zatrudnić z imprezy przynajmniej byłoby śmiesznie na boisku.
0
Lewy przy różnym idealna pozycja.
0
Uszaty ufam tobie
0
Robochłop wchodzi
0
Dziś tylko gracjan i pedri coś grają. Ferran równie dobrze mógłby zejść do szatni sobie gorący kubek zjeść.
0
Co ten imprezowicz tak macha łapami. Ty też bobusowi nie podajesz, zobacz jak to jest jak ci koledzy nie podają.
1
@Gibbon_FCB głowa już na nastepnej imprezie
1
Jamal w rok urósł 10cm dzięki bandażowi i rzuca przeciwnikami jak pachołkami.
2
Lewy niedługo w klasyku
2
Kredyt na 60mln to olmo osobiscie powinien splacac.
2
Halo robercik wchodz na karnego
0
Robercik to potrafi konar dostawić, nie to co płotka.
2
Murawa łatana jak polskie drogi
10
Tylko Pedri kręci tam korbą, reszta śpi albo traci piłkę.
1
Ale młody kręci aż się sam zakręcił.
0
Najwidoczniej wypożyczenie fatiego to był jakiś deal, albo pójście na ręke w pszyszłości. On tam w ogóle nie będzie grał.
2
Brakuje bobusia i obrona dziurawa.
1
@kuz kontuzje by złapał xD
0
Dziurawa obrona
4
Haha okrążenie wcześniej myślałem o awarii norisa.
Dawaj oskarek po mistrzostwo!
1
aj karamba xD mama mia
0
Ciekawe czy jakby u nas został to by teraz dostał szansę na granie.
1
Niestety klub wiedzą, że jesteśmy bankrutami i można nas zrobić w bambuko. Do tego już mamy rękę w nocniku i potrzebujemy na wczoraj kasy.