0

@Marusek tyle to za dużo dla jamala

2

Tutaj zespołu nigdy nie było. Wystarczyło, ze szło gorzej i wszyscy zaczynali grać na siebie. Wystarczyły pierwsze plotki o złotej piłce i nikt nikomu nie podawał.
To się zaczęło od stycznia ostatniego sezonu Xaviego. Poprzedni sezon prześlizgnęliśmy się na inwywidualnościach i przeciwiniach, którzy nie potrafili grać na tak wysoko ustawioną linie obrony.
Wystarczyło, że trafiliśmy na słabszy ale zgrany zespół i były problemy.

16

Klasy się nie kupi. Robercik nigdy by czegoś takiego nie zrobił

1

Po mistrzostwach. Do widzenia.
Jak nasi wrócą z przerwy reprezentacyjnej to będą znów bez sił albo połamani.

0

Fermin też wszedł na boisko i go nie widać.

0

Szczęsny pewnie daje ciumciać szluga grscjanowi, bo taki wyluzowany

0

Gracjan co robi xD on sobie myślał, że miał mieć 1-2 interwencje na mecz, a nie 10 xD

3

Może powinniśmy kilku karłów zatrudnić z imprezy przynajmniej byłoby śmiesznie na boisku.

0

Lewy przy różnym idealna pozycja.

0

Uszaty ufam tobie

0

Robochłop wchodzi

0

Dziś tylko gracjan i pedri coś grają. Ferran równie dobrze mógłby zejść do szatni sobie gorący kubek zjeść.

0

Co ten imprezowicz tak macha łapami. Ty też bobusowi nie podajesz, zobacz jak to jest jak ci koledzy nie podają.

1

@Gibbon_FCB głowa już na nastepnej imprezie

1

Jamal w rok urósł 10cm dzięki bandażowi i rzuca przeciwnikami jak pachołkami.

2

Lewy niedługo w klasyku


2

Kredyt na 60mln to olmo osobiscie powinien splacac.

2

Halo robercik wchodz na karnego

0

Robercik to potrafi konar dostawić, nie to co płotka.

2

Murawa łatana jak polskie drogi

10

Tylko Pedri kręci tam korbą, reszta śpi albo traci piłkę.

1

Ale młody kręci aż się sam zakręcił.

0

Najwidoczniej wypożyczenie fatiego to był jakiś deal, albo pójście na ręke w pszyszłości. On tam w ogóle nie będzie grał.

2

Brakuje bobusia i obrona dziurawa.

1

@kuz kontuzje by złapał xD

0

Dziurawa obrona

4

Haha okrążenie wcześniej myślałem o awarii norisa.
Dawaj oskarek po mistrzostwo!

1

aj karamba xD mama mia

0

Ciekawe czy jakby u nas został to by teraz dostał szansę na granie.

1

Niestety klub wiedzą, że jesteśmy bankrutami i można nas zrobić w bambuko. Do tego już mamy rękę w nocniku i potrzebujemy na wczoraj kasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?