0

Czyli tylko w egipcie oglądają nasze mecze.

1

Strzelam, że większość z nich nawet nie ogląda meczy. Możliwe, że pojedyńcze spotkania LM i głosują tak jak gdzieś usłyszeli/przeczytali, dlatego tak ważny jest PR przy tych nagrodach popularności.

0

Haaland 48 meczy 34 bramki i jest 26, a białe brązowe spodenki w podcaście mówiły, że winicjusz powinien być w top10 xDDDD

2

Gdyby barcelona postawiła i pchała PR Rafinii to miałby większe szanse niż Jamal.
Postawili na złego konia.

2

Co się dzieje? Rehabilitanci i lekarze od xaviego wrócili? Przeciez to jest jakas plaga ostatnich dni.

0

Taki młody i kończy karierę? Jeszcze nie jedną asystę by zaliczył w LM.

2

Bobuś jak zwykle wyjaśnia amatorów w ataku

1

Brakuje Lewego, którego 3 typów broni. Ferran niewidoczny bez lewego

0

Uszaty mógł wybić

1

@Sekstet2009 tam grali o coś tutaj grają o nic.

0

To Flick powinien mu zakazać wyjazdów na reprezentacje do tego rzeźnika.
Przede wszystkim to w ogóle czemu pojechał z bólem na zgrupowanie.

2

Oni tam mówią o kurva japrdole? XD

1

Żeby tak strzelać to trzeba otrzymywac podania. Tomasz Młynarz wiedział jak Bobusiowi podać.

0

Co to jest za mutant? XDDD chłop wygląda na 25lat. Oni mają czelność podważać wiek jamala.


3

Ale Dzik 9

0

Robercik jeszcze młody, ma czas na zdobycie takich nagród.

9

Jak zwykle rzetelny obiektywny materiał, coś czego nie można znaleźć u fanów rządowych.

3

Paskudne, że im tak po prostu nie jest wstyd takie badziewie wypuszczać. Jestem ciekaw który wujaszek te fonty zatwierdzał. Przecież to się kupy nie trzyma.

0

Ciekawe czy jamalowi fujarka zwiędnie jak zobaczy, że ma jakaś konkurencje na swojej pozycji i mozna grać i wygrywać bez niego. Co najważniejsze nie tracąc, tyle piłek i dostawać kontry co chwile.

7

Lewy najwięcej goli w europie bez karnych, ale i tak niżej od krzykacza xDD
Skorumpowany plebiscyt na księżniczkę roku, a nie na najlepszego piłkarza.

3

Dumbele pod batem Pana Niemca to by śmigał.

11

Lewandowski za winicjuszem xDDDDDDDDD
XDDDDDDDDD

3

Złota piłka to plebiscyt popularności, a nie nagroda dla najlepszego, dlatego prawdopodobnie Pderi nigdy takiej nie dostanie.

0

Ciules i tak dadzą się zrobić w bambuko. Messiego im obieca, Haalanda, Alvaro i każdemu lekcje baciaty.

14

Ferran w ogóle nie był kryty. On odbiegał na 2m od obrońcy i ten już się nim nie interesował. Lewy nonstop miał przyklejonego jednego zółtego fraglesa i jeszcze jeden do niego dochodził. On był wyłączony z gry. Do tego te pacany nonstop biły Polaka rodaka.

26

Lewy to miał zimną głowę. Nikt by tyle nie wytrzymał i wreszcie, któremu z tych żóltych śmieci walnął w cymbał.

0

Po co on tak szarżował. Posiedzi sobie z Gavim na L4.

21

Na miejscu lewego już bym nie wytrzymał i komuś wjbał

0

Czemu bobus gra na skrzydle?

1

@Comentateiro samolub z wozu barcy lżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?