Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli tylko w egipcie oglądają nasze mecze.
1
Strzelam, że większość z nich nawet nie ogląda meczy. Możliwe, że pojedyńcze spotkania LM i głosują tak jak gdzieś usłyszeli/przeczytali, dlatego tak ważny jest PR przy tych nagrodach popularności.
0
Haaland 48 meczy 34 bramki i jest 26, a białe brązowe spodenki w podcaście mówiły, że winicjusz powinien być w top10 xDDDD
2
Gdyby barcelona postawiła i pchała PR Rafinii to miałby większe szanse niż Jamal.
Postawili na złego konia.
2
Co się dzieje? Rehabilitanci i lekarze od xaviego wrócili? Przeciez to jest jakas plaga ostatnich dni.
0
Taki młody i kończy karierę? Jeszcze nie jedną asystę by zaliczył w LM.
2
Bobuś jak zwykle wyjaśnia amatorów w ataku
1
Brakuje Lewego, którego 3 typów broni. Ferran niewidoczny bez lewego
0
Uszaty mógł wybić
1
@Sekstet2009 tam grali o coś tutaj grają o nic.
0
To Flick powinien mu zakazać wyjazdów na reprezentacje do tego rzeźnika.
Przede wszystkim to w ogóle czemu pojechał z bólem na zgrupowanie.
2
Oni tam mówią o kurva japrdole? XD
1
Żeby tak strzelać to trzeba otrzymywac podania. Tomasz Młynarz wiedział jak Bobusiowi podać.
0
Co to jest za mutant? XDDD chłop wygląda na 25lat. Oni mają czelność podważać wiek jamala.
3
Ale Dzik 9
0
Robercik jeszcze młody, ma czas na zdobycie takich nagród.
9
Jak zwykle rzetelny obiektywny materiał, coś czego nie można znaleźć u fanów rządowych.
3
Paskudne, że im tak po prostu nie jest wstyd takie badziewie wypuszczać. Jestem ciekaw który wujaszek te fonty zatwierdzał. Przecież to się kupy nie trzyma.
0
Ciekawe czy jamalowi fujarka zwiędnie jak zobaczy, że ma jakaś konkurencje na swojej pozycji i mozna grać i wygrywać bez niego. Co najważniejsze nie tracąc, tyle piłek i dostawać kontry co chwile.
7
Lewy najwięcej goli w europie bez karnych, ale i tak niżej od krzykacza xDD
Skorumpowany plebiscyt na księżniczkę roku, a nie na najlepszego piłkarza.
3
Dumbele pod batem Pana Niemca to by śmigał.
11
Lewandowski za winicjuszem xDDDDDDDDD
XDDDDDDDDD
3
Złota piłka to plebiscyt popularności, a nie nagroda dla najlepszego, dlatego prawdopodobnie Pderi nigdy takiej nie dostanie.
0
Ciules i tak dadzą się zrobić w bambuko. Messiego im obieca, Haalanda, Alvaro i każdemu lekcje baciaty.
14
Ferran w ogóle nie był kryty. On odbiegał na 2m od obrońcy i ten już się nim nie interesował. Lewy nonstop miał przyklejonego jednego zółtego fraglesa i jeszcze jeden do niego dochodził. On był wyłączony z gry. Do tego te pacany nonstop biły Polaka rodaka.
26
Lewy to miał zimną głowę. Nikt by tyle nie wytrzymał i wreszcie, któremu z tych żóltych śmieci walnął w cymbał.
0
Po co on tak szarżował. Posiedzi sobie z Gavim na L4.
21
Na miejscu lewego już bym nie wytrzymał i komuś wjbał
0
Czemu bobus gra na skrzydle?
1
@Comentateiro samolub z wozu barcy lżej