0

Niesamowite jest to jak obsrańców i mekambe pompują karnymi od zeszłego sezonu, a nam wszystko zabierają xD

26

Penalti a favor del Real Madrid

0

CO ONI ROBIĄ. Jajogłowy nie trafia, a digi dongowi nie chce sie doskoczyc

2

Jamal jeszcze tylko 30 minut i lecisz do milfetki, nie ma co tracić sił na boisku.

0

Ryba psuje się od głowy. Nie ma lewego to nic nie działa. Proste.

0

@Faro głowa pewnie miedzy nogami milfetki, a nie na boisku

0

Ale rozkładamy nogi.

0

Co ten vifon robi. Weź przyjmij i podaj, a nie walisz w trybuny

4

Gruby i deko są odpowiedzialni za to co się dzieje. Zamiast zatrzymać Martineza to go puścili za frajer, żeby się budżet zgadzał.

0

@messicocacola jeżeli nie jesteś wstanie sobie wyobrazić czegoś tak prostego to ja tego nie rozumiem.
Piłakrze nie są aż tak głupi, zeby nie mogli się dogadać między sobą po której minucie mają zatrzymać grę i postać.

1

Chciałem tego balde zobaczyc na skrzydle xD

0

No bo piłkarze nie są zbyt bystrzy dogadaliby się, że nagle stają w danej minucie i już.
Na jakiś znak by się umówili.

0

@norbi77 skąd wiesz, że nie zgłaszał? W szatni za ręcznik robiłeś?

1

Czyli my zaczniemu 30 sekund wczesniej, a oni będą stać na boisku jak pachołki?

8

Ciekawe czy barcelona jest zła na ferrana i innych, że grali mając już awans w kieszeni.
Czy tylko jest zła na starego lewandowskiego, który pomógł swojej reprezentacji awansować.

5

@Guillegavira w tym samym kołchozie od 30 lat

1

@LjakRoberciik filk to sam nam pomacha, bo już ma dość tej szopki

0

Lewy powinien po tym sezonie przejść na emeryturę. Powinien się ładnie pożegnać i zostać ambasadorem barcy i pomagać w szkółce.
Lewy, Wojtuś i Flick ładne pożegnanie po tym sezonie.

0

Ciekawe czy jak nie zagra to też będą wszędzie krzyczeć, że mógł poprosić o zmianę! mógł nie grać! Czy tylko do lewego tak

0

300-350 od ręki, a nie w ratach na 10 lat i możecie go brać.
Razem z nim możecie wziąć grubego i deko.

19

Czemu jamal nie poprosił o zmianę, czemu pedri wszystko gra?
Ale doprdalanie się do lewego na siłe i usprawiedliwianie innych xD
Machina propagandowa grubego ruszyła, ciekawe kiedy zaczną wychodzić brudy na Flicka.

0

@4Fabregas4 sluchales wypowiedzi lewego? Mówił, że najbardziej męczą podróże, spanie po hotelach i aktywności poza sportowe, a nie kopanie piłki.

0

Gdyby dali rzeczywiście 400-500 to ja bym sprzedał.
Wychodzimy z długów i jeszcze jesteśmy w wstanie kupić 9, skrzydłowego, obrońce i jeszcze nam zostaje.
Jamal to tykająca bomba. Rozbroimy ją teraz i ktoś wreszcie zacznie mu wpajać profesjonalizm albo za skończy karierę szybciej niż nejmar i figę z makiem zarobimy.
Flick odejdzie po sezonie, przyjdzie jakiś trener ciepłe kluchy i jamal będzie tańczył na tiktoku z ojcem i milfkami, a nie trenował na treningach.
W nim nie widać jakieś iskry profesjonalizmu i nie można tłumaczyć tego młodym wiekiem, bo są inni gracze w jego wieku, którzy tak nie odwalają.

0

@4Fabregas4 powiedz to innym, którzy wracają ze zgrupowań tak jakby wracali co najmniej w wojny.

3

Tragedia. Oni powinni zrobić tak jak w siatkówce raz dwa razy do roku okienko, tylko na reprezentacje i koniec. Teraz mamy 5-6 okien reprezentacyjnych, w tym czasie się nie zgrają, tylko muszą latać tracić czas i i się kontuzjować.
Nie wiem czemu nie mogą zrobić miesiąc reprezentacji i wtedy gramy wszystko co jest w roku.

9

Oni to tam grają w piłkę czy ich wysyłają na front? xD
Oni co zjazd to wracają połamani jakby ich łysy lał przez sen xD

3

Młody się niczego nie nauczy i rozwali szatnie od środka.
PSG pokazało, że nie da się grać samymi gwiazdami i lepiej się ich pozbyć.

0

@adamek20151 mocny stejtment

10

cztery fabregas cztery już rozsierdzony

0

Barca Femeni w lidze ma teraz goli 37 goli strzelonych i 1 gol stracony.
Przecież to nawet nie jest śmieszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?