Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri mógł sobie odpocząć, bo mu się należy.
0
Kwintesencja występu jamala xD
1
Madrycioki biegną w 5 do ataku, a my 1-2, bo reszta śpi.
0
Nicki niech się uczy od Wojtusia, żeby być na chillku i zamknąć jadaczkę.
0
Gdybyśmy mieli normalne zmiany to jeszcze byśmy to wygrali.
Tutaj były szanse, ale my mieliśmy nicki i ferrana, którzy tylko przeszkadzali.
0
@adamek20151 i tak dostanie 6-7 od redakcji.
2
Kunde jak biegał z dredami spiętymi na bokach to grał najlepiej.
Musi inaczej tarantule uczesać.
0
Anna Lewandowska jakby weszła na boisko to by więcej niż Nicki.
Ona przynajmniej miała by siłe biegać po boisku. Umiejętnościami piłkarskimi wiele by nie odbiegała od złotego chłopca.
2
Runej przynajmniej próbuje, a nicki nonstop się opiera o kolana xD
0
Jamal sabotażysta i tak dostanie min 6 od redakcji.
5
HAHAH patrzcie na akcje pedriego. On ruszył jest przed polem karnym, a jamalek ciagle stoi i się nie rusza xDDDDD
Drewno w tartaku szybciej się rusza niż on.
0
Runej na ławce robi więcej niż jamal na boisku.
Oni chcą dociągnąć 2:1 na kolanach, żeby przegrać jak najniżej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Vini bierz jamalka i do arabii. Akurat jeden na lewa drugi na prawa strone i nie beda sie klocic.
4
Hahaha spłakał się XD xabi krótko go trzymaj tam.
0
Madrycioki robią zmiany, a my nic. To jest jakiś skandal.
Runej i roland makdonald powinni wejśc już kilka minut wcześniej.
0
@EvenepoelRemco00 runeja
6
Wojtuś 9.2 na sofascore. Jak nie dostanie dzis mvp to bedzie skandal.
0
@EvenepoelRemco00 z faweli xD
1
Gdyby roque wszedł to by dał lepsza zmianę za jamala. Po co oni go trzymają?
Czyżby plotka z tym, że jamalek się spóźnił a i tak grał od pierwszej minuty to jednak prawda?
0
@Wojtek84 to niech poprosi o zmiane a nie ciagnie w dol cala druzyne
0
Gdzie ten jamal bioega? On on jest na lini z obrońcami. Po co on jest na boisku?
0
Jeżeli lewy w meczach tupta to co robi teraz jamal? Do obrony się nie cofa, a do ataku nawet nie biegnie. Zjedź i przeproś kubiców.
1
Gdzie ten jamal był? co on nie potrafi do ataku nawet biec? Spóźziony cały mecz.
Ferrana i jamala nie powinno już być na boisku
2
Co on zrobił. Mógł podać.
2
Haha po co wam Gracjan jak jest Wojtuś.
1
Więcej błędów obrony Wojtuś wytrzyma.
1
Jamal powinien dostać po dupie od trenera zmiana w połowie. Może się obudzi i wstanie z łóżka na następny mecz.
2
Powinno być 1:1, ale gdyby patrzeć pod względem piłkarskim to powinno być 4:1
0
@Miszcz Textu FCB pitok go piecze od zmieniania milfetek. W głowie mu siedzi hustlehard i wujek nej