0

Pedri mógł sobie odpocząć, bo mu się należy.

0

Kwintesencja występu jamala xD

1

Madrycioki biegną w 5 do ataku, a my 1-2, bo reszta śpi.

0

Nicki niech się uczy od Wojtusia, żeby być na chillku i zamknąć jadaczkę.

0

Gdybyśmy mieli normalne zmiany to jeszcze byśmy to wygrali.
Tutaj były szanse, ale my mieliśmy nicki i ferrana, którzy tylko przeszkadzali.

0

@adamek20151 i tak dostanie 6-7 od redakcji.

2

Kunde jak biegał z dredami spiętymi na bokach to grał najlepiej.
Musi inaczej tarantule uczesać.

0

Anna Lewandowska jakby weszła na boisko to by więcej niż Nicki.
Ona przynajmniej miała by siłe biegać po boisku. Umiejętnościami piłkarskimi wiele by nie odbiegała od złotego chłopca.

2

Runej przynajmniej próbuje, a nicki nonstop się opiera o kolana xD

0

Jamal sabotażysta i tak dostanie min 6 od redakcji.

5

HAHAH patrzcie na akcje pedriego. On ruszył jest przed polem karnym, a jamalek ciagle stoi i się nie rusza xDDDDD
Drewno w tartaku szybciej się rusza niż on.

0

Runej na ławce robi więcej niż jamal na boisku.
Oni chcą dociągnąć 2:1 na kolanach, żeby przegrać jak najniżej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Vini bierz jamalka i do arabii. Akurat jeden na lewa drugi na prawa strone i nie beda sie klocic.

4

Hahaha spłakał się XD xabi krótko go trzymaj tam.

0

Madrycioki robią zmiany, a my nic. To jest jakiś skandal.
Runej i roland makdonald powinni wejśc już kilka minut wcześniej.

0

6

Wojtuś 9.2 na sofascore. Jak nie dostanie dzis mvp to bedzie skandal.

0

@EvenepoelRemco00 z faweli xD

1

Gdyby roque wszedł to by dał lepsza zmianę za jamala. Po co oni go trzymają?
Czyżby plotka z tym, że jamalek się spóźnił a i tak grał od pierwszej minuty to jednak prawda?

0

@Wojtek84 to niech poprosi o zmiane a nie ciagnie w dol cala druzyne

0

Gdzie ten jamal bioega? On on jest na lini z obrońcami. Po co on jest na boisku?

0

Jeżeli lewy w meczach tupta to co robi teraz jamal? Do obrony się nie cofa, a do ataku nawet nie biegnie. Zjedź i przeproś kubiców.

1

Gdzie ten jamal był? co on nie potrafi do ataku nawet biec? Spóźziony cały mecz.
Ferrana i jamala nie powinno już być na boisku

2

Co on zrobił. Mógł podać.

2

Haha po co wam Gracjan jak jest Wojtuś.

1

Więcej błędów obrony Wojtuś wytrzyma.

1

Jamal powinien dostać po dupie od trenera zmiana w połowie. Może się obudzi i wstanie z łóżka na następny mecz.

2

Powinno być 1:1, ale gdyby patrzeć pod względem piłkarskim to powinno być 4:1

0

@Miszcz Textu FCB pitok go piecze od zmieniania milfetek. W głowie mu siedzi hustlehard i wujek nej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?