0

Napiszcie newsa kiedy on nie jest kontuzjowany.
Czemu pseudo fachowcy nie wypychali go z klubu a wypchneli inigo.
Deko ma krew obrony na rękach.
Trzeba było parę eurogąbek dac martinezowi po tym jak kasa z tych kalek się znalazła.

12

Jamal powinien mieć mniej od ferrana, bo ten przynajmniej biegał, a nie co chwile opierał się o kolana. Nie wracał ani do defensywy, ani nie biegł do ataku. Kwitensencja pachołka treningowego.

0

@Eklerek wreszcie gra z chłopakami na swoim poziomie

0

@JanuszKorwinMikke na lewej kłopoty i na prawej kłopoty.
Wystarczy nam jamalek, który cyrki odwala. Drugiego klauna nie potrzebujemy w cyrku.

0

Bardzo dobry ostatni odcinek ćwiąkały. Powiedział prawdę o chłopaczku, który nie potrafi gaci do końca założyć. Pewnie mu spadają na widok madrycioków.

2

Kiedyś odejdzie, a za tego półgłówka przyjdzie 3 innych, ale dobrych piłkarzy.

4

A to hiszpańscy zawodnicy barcy, którzy jeżdżą na reprezentacje i się nie sprzeciwią łysemu też nie stawiają grania dla hipszanii wyżej od barcy?
XD

5

Odpowiadam na pytanie z tytułu.
Magia jamala znajdowała się w łóżku niki nikole dzień wcześniej.

0

Skandal. Wojtek powinien dostać mvp.

2

Jak mają mu tworzyć akcje jak on nawet za atakiem nie biegł i często był na wysokości obrony.
On gra 3-ci rok ile będziemy jeszcze usprawiedliwiać go wiekiem. Jak nie jest gotowy to niech siedzi na ławce albo wraca do drugiej drużyny. Przy okazji niech kontrakt zmieni na taki dla juniora.
Jak był po urazie to czemu grał 100+minut. Jak nie czuje się na siłach to niech zejdzie, bo Runej przez 10 minut dał więcej niż on przez cały mecz.

7

Czemu mvp dostał żółw a nie Szczęsny?
Żółw był łapany na spalonych, nie strzelił karnego. On nawet nie był najlepszy u madryciaków.

27

Jak jamalowi psycha siada przy całym stadionie, który na niego gwiźdże to niech nie klapie dziobem.
Taki Gavi to sobie może pozwolić na gwizdy madrycioków, bo to miód na jego uszy.

0

@MichuZ44 ostatnią akcją to nas pociągnął w dół ;))

2

Może to go nauczy żeby na klepać dziobem.
Najlepiej innych graczy ucisza się na boisku a nie poza nim.

0

Gdyby laporta miał hajs to byśmy mieli transfery pokroju olmo i roque

0

@Luciano99 o jamalku tylko dobrze albo w ogóle. Co?

0

@Czyhrynski chłop na 10, a i tak u nas dostanie 7-7.5 czyli tyle ile Jamal za średni występ.

0

@MichuZ44 tylko, że Pedri ciągnie ten burdel od 1.5 sezonu.

0

@turhiay Czy flick go ustawi czy flicka ustawi laporta? ;)

0

@Foton bardziej niż ferran i jamal to już nie można było sabotować.

1

Skoro taki Jamal nie zostaje ściągnięty z boiska, to pomyślcie czy jamal w formie, który się spóźnił na trening nie wchodzi od 1 minuty ;))

1

Jeżeli Jamal i Ferran nie dostaną 1 za ten mecz to nie wiem co musi zrobić pupilek Laporty, żeby kibice "docenili" taką postawę w meczu.
Jamal nie powinien wejść na drugą połowę, a bronienie go, że ma kontuzję to jest głupota.
Gdyby był kontuzjowany to by nie rozegrał 100+ minut.

3

Polskie emeryt na wakacjach w Hiszpanii.
https://i.imgur.com/qhJ4DwN.png

0

Powinien być remis, ale naszym się nie chciało.

0

@cchesterr43 mają za dużo meleniny

0

Przeproście Wojtusia, a Jamalek przeproś kibiców.
Gdyby był kontuzjowany to by nie grał ponad 100 minut.

0

@Foton fermin? Co robił ferran.

0

Rudiger pewnie tam maczetę już wyciąga xD

0

Pedri mógł sobie odpocząć, bo mu się należy.

0

Kwintesencja występu jamala xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?