0

@Danny Gaucho tak z nim porozmawiał, że dalej nie podaje i do etosu pracy lewego mu bardzo daleko. Bliżej do Sławomira Peszki niż do Roberta Lewandowskiego.

0

Przecież Bajern przedłuży mu kontrakt tutaj nawet nie ma żadnego ale.
To nie jest sytuacja w której był lewy vs zarząd.
Nawet jak odejdzie lewy to dalej nie będziemy mieć pieniędzy na kogokolwiek.
W tym sezonie możemy być na duży minus patrząc co się dzieje na boisku i w szpitalu.
Szybciej Harrego ściągnie angielski średniak niż my, bo oni mają pieniądze.
Hipotetycznie mamy pieniądze i ściągamy kolejny raz emeryta za gruby hajs, żeby pograł 2 lata to jest jakaś psychoza.

4

Jak nie wygra szczęsny to będę zawiedziony.
Chłop uratował nas przed upokorzeniem dekady przez madrycioków.

0

A to co nie mają własnej szkółki i nie wyciągnął z kapulusza kilku dzieciaków do grania?

3

Jak my mamy źle to co mają powiedzieć zespoły biorące udział w KMŚ? Oni 2 czy 3 tygodnie po zakończeniu turnieju zaczynali już sezon.
Nam ta azja była potrzebna jak dziura w moście. Zamiast coś zorganizować w europie i zarobić mniej to ciągnęło grubego po kasę, a w ostatecznym rozrachunku możemy więcej stracić.
W 2023 gruby też sobie wymyślił mecz w meksyku i wtedy rozegraliśmy 5 meczy w 12 dni.

1

Dopiero co był news, że obija się z rehabilitacją. Zaraz będziemy mieć fatiego 2.0.
Może zamiast skakać z nikolą niech poskacze z rehabilitantem.

7

Niech wróci po przerwie reprezentacyjnej, żeby nie było, że wejdzie i znów skończy na L4.
Chłop ma być tutaj na co najmniej 10 lat, a nie na 2 i kierunek arabia.

0

Jeszcze nigdy nie widziałem żadnego mema ani nić, żeby wojtusia porównali do kapibary. Od kiedy kapibara jest niestabilna?

0

@Maker0 skoro wszyscy to widzieli jak podpiera się przez 100 minut to po co go wystawiali?
Może już ma taki status i protekcje przez grubego, że tupnie nóżką i wyjdzie.
Jeżeli wychodzi w takim stanie na klasyk to czemu miałby nie wyjść do PSG jak się spóźnił na trening? ;)

5

XDDDD
Dłuższe artykuły piszecie o niki nikole i jamalku niż o meczach xD
Michał Gajdek to powinien coś z tym zrobić, bo się coraz większy burdel tu robi.
Napiszecie też artykuł o tym, ze niki pokazywała jakiego ma jamal?


27

Niech trenuje, bo w styczniu pan arab przyjeżdża zobaczyć nowych kopaczy.
Musi się dobrze zaprezentować.

8

Jamalek nie miał siły biegać, bo miał pełne gacie. Taka prawda.
To był pierwszy w życiu jego mecz kiedy 80tys madrycioków siedzi mu w głowie i tego nie dźwignął. Sam sobie na to zapracował swoimi tekstami.
Jak nie ma psychy to niech siedzi cicho.
W zeszłym sezonie rafinia też sobie pogadał na argentynę i mu psycha padła na kilka miesięcy jak w łeb dostali 1-4.
Mniej gadać, więcej robić.

5

Czyli będzie to co pisałem od razu, wróci po nowym roku.
Tylko Lewy wraca w terminie, a zazwyczaj nawet wcześniej.

2

Na radarze też znajduje się haaland.

0

No to do stycznia go nie będzie.

0

@Adi123456789 dla beki to niki pokazywała jakiego ma jamal

1

Jamal się sam odciął figlami z nikolą.
W ataku były same noname. Widać w meczech gdy gra lewy to obrońcy go kryją za samo nazwisko, a jak gra ferran to mają go gdzieś i lata sobie wolno. Dlatego jak lewy gra to robi miejsce innym, którzy wchodzą w pole karne.

0

@Soetie zobacz sobie skoki pressingowe lewandowskiego z tego roku i tamtego.
Lewy ma więcej takich skoków w tym roku, i ma więcej kich na mecz od jamala czy rafinii. Lewy jest 3 pod tym względem w drużynie.

3

Skoro z trudem przychodzi mu poruszanie po boisku to w ogóle po co na nie wychodzi?

1

@fotohobby jeszcze zostają hamburgerowe pastwiska z messim

1

@th@les laporta mu nie da wielkiej kasy, bo nawet teraz takiej nie zarabia

1

Jamal trenował w łóżku z nikolą.

1

"Lamine podpiera się podczas akcji, a bliżej bramki rywala jest 8 (!) jego kolegów."
Tak wyglądał jego cały mecz. Czemu w takich sytuacjach go się nie zmienia, tylko stoi 100minut na boisku?
Po przerwie powinien wejść Roony i może by dał impuls do rozruszania ataku.

7

Gdyby nie poszedł do PSG to by mógł jeszcze coś zwojować w klubowej piłce.

1

@Filipem jeszcze gorsze jest to, że ci pseudodziennikarzyny są tłumaczeni i postowani tutaj.

1

Jak będzie chciał zwolnić Flicka gruby to wypuści psy dziennikarskie z klatki i zaczną masowo pisać gnioty na niemca.

1

Jak jamalowi się noga powinie to będzie reklamował polskie energetyki przed 30.
Majk Tajson potrafił przebimbać 400mln.

0

Zdjęcie sportu pokazuje idealnie jak wyglądał klasyk w wykonaniu jamala.

3

Jamalek zachowuje się jak 18letni patus z blokowiska, czyli tak jak jego ojciec.
Jakby mu dziadek Courtois w łęb strzelił to by się nakrył zapałkami.
To jest dopiero początek z jamalem będzie tylko gorzej.

2

Sezon się nie zaczął, jamal więcej leży niż gra a ci dają mu top4 XD
Skoro wstawiacie takie gnioty na główną to równie dobrze możecie wstawiać pudelkowe newsy o nikoli i jamalku, pewnie więcej byśmy się wtedy dowiedzieli o jamalu i jego chorobach niż po newsie o złotej piłce w październiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?