Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypożyczyć to można wertykulator na wiosne, żeby trawnik ogarnąć.
Statua, tylko na sprzedaż.
4
@FC33 Na meczach krystyny dużo więcej osób nie ma. Tam mało kto nosi jakiekolwiek koszulki, wszyscy chodzą w tych białych prześcieradłach i turbanach.
0
Krytyka czy dobra rada, a może po prostu powiedział prawdę.
Będzie się tak prowadził tak długo jak nie zmieni otoczenia.
Klepie go po pleckach lapcio i tatuś, który mentalnie jest na jego poziomie albo i niżej.
1
Nie było wstydu dziś meczu oglądać.
5
Ale by u nas grał taki Matty Cash
0
Zamiast rzucać race mogli wszyscy się odwrócić i dupę pokazać.
0
Lewy biegnie na lewą zabiera ze sobą obrońców robi miejsce w środku, a potem szybko schodzi do środka.
Najlepsza 9 wszechczasów na emerutyrze.
1
U nas gra drużyna, a u nich pieniądze.
1
@kanver_ "the club will NOT sign a 'top' striker."
Nawet jak Lewy odejdzie, laporta przestanie żreć, a deko zacznie tańczyć na rurze to i tak nie będzie nas stać na topowego napadziora XD
1
@bart_azz on robi kółka bo szuka pedriego xD
0
@Barceloniarz987 az musze wyjsc zobaczyc jego wylew na wczorajsza czerwona dla krystyny
4
@LeszekFCB cztery fabregas cztery już pewnie harnasia pije na uspokojenie
4
Lewy jak zwykle ratuje repke
6
Lewy by to dupą strzelił.
1
@Derpowsky tygrysek to jego ksywka "'El Tigrinho"
26
Teraz czekam aż ktoś wrzuci na instagrama drogę asfaltową i pójdzie siedzieć.
18
Słuchajcie jak mnie wybierzecie to będziecie mieć znów messiego na camp nou.
Messi na camp nou:
0
@ousmanedembele10 szkoda, że nasza drużyna o tym zapomniała po pierwszym rankingu złotego balona rok temu.
0
Już widzę jak anka przeprowadza sie z barcelony do turcji xD
Najlepsze wyjscie to Bajern przeprasza lewego, oddaja nam harego i biorą lewego.
Lewy z bajernem robią znów sekstet i odchodzi na emeryturę.
0
Zagrasz z nim conajwyżej na mistrzostwach świata jak cie wpuszczą do bramki hiszpanii.
0
Już widzę jak bajern znów puści swoją największą gwiazdę XD
Drugi raz takiego błędu nie popełnią. Ostatni raz jak to zrobili to prawie majstra przegrali.
0
@partymaker dał się wykorzystać, czy dobrze wiedział co robi skoro to jego były sponsor z innych projektów
0
naczelny barceloniarz przemówił
0
"ale jest znacznie dojrzalszy niż inni chłopcy w jego wieku"
XD
Nejmar też jest dojrzalszy niż inni "chłopcy" w jego wieku.
0
@Guillegavira u nas 3/4 ligi miało problemy z rejestracją zawodników, a tam beniaminek sobie robi zakupy jak w biedronce.
3
Czyli zdrowy i niemiec ukrytnik nie jest przekonany do niego.
0
Sunderland awansował do PL i nie mają problemu wyciągnąć 80mln z kieszeni.
Mistrz hiszpanii i półfinalista LM jest na minusie, musi puścić najlepszego obrońcę i jedyny transfer to bramkarz za pół darmo i problemy z rejestracją zawodników.
1
Chłop już jest spalony.
A tego szkodnika powinni się pozbyć już dawno temu.
2
Jak to? Przecież grał wszystkie mecze od deski do deski, a teraz go boli?
Przynajmniej mógł coś zasymulować pod koniec spotkania.
Jak inwazyjny zabieg falą radiową? Raczej to jest nieinwazyjny, chyba że go rozcinali i mu jakąś sonde przykładali bezpośrednio do miejsca bólu.
0
Bardzo dobrze, niech odejdzie w najlepszym klubie a nie będzie się ośmieszał i biegał po jakiś pastwiskach z kozami czy hamburgerami.