0

Wypożyczyć to można wertykulator na wiosne, żeby trawnik ogarnąć.
Statua, tylko na sprzedaż.

4

@FC33 Na meczach krystyny dużo więcej osób nie ma. Tam mało kto nosi jakiekolwiek koszulki, wszyscy chodzą w tych białych prześcieradłach i turbanach.

0

Krytyka czy dobra rada, a może po prostu powiedział prawdę.
Będzie się tak prowadził tak długo jak nie zmieni otoczenia.
Klepie go po pleckach lapcio i tatuś, który mentalnie jest na jego poziomie albo i niżej.

1

Nie było wstydu dziś meczu oglądać.

5

Ale by u nas grał taki Matty Cash

0

Zamiast rzucać race mogli wszyscy się odwrócić i dupę pokazać.

0

Lewy biegnie na lewą zabiera ze sobą obrońców robi miejsce w środku, a potem szybko schodzi do środka.
Najlepsza 9 wszechczasów na emerutyrze.

1

U nas gra drużyna, a u nich pieniądze.

1

@kanver_ "the club will NOT sign a 'top' striker."
Nawet jak Lewy odejdzie, laporta przestanie żreć, a deko zacznie tańczyć na rurze to i tak nie będzie nas stać na topowego napadziora XD

1

@bart_azz on robi kółka bo szuka pedriego xD

0

@Barceloniarz987 az musze wyjsc zobaczyc jego wylew na wczorajsza czerwona dla krystyny

4

@LeszekFCB cztery fabregas cztery już pewnie harnasia pije na uspokojenie

4

Lewy jak zwykle ratuje repke

6

Lewy by to dupą strzelił.

1

@Derpowsky tygrysek to jego ksywka "'El Tigrinho"

26

Teraz czekam aż ktoś wrzuci na instagrama drogę asfaltową i pójdzie siedzieć.

18

Słuchajcie jak mnie wybierzecie to będziecie mieć znów messiego na camp nou.
Messi na camp nou:

0

@ousmanedembele10 szkoda, że nasza drużyna o tym zapomniała po pierwszym rankingu złotego balona rok temu.

0

Już widzę jak anka przeprowadza sie z barcelony do turcji xD
Najlepsze wyjscie to Bajern przeprasza lewego, oddaja nam harego i biorą lewego.
Lewy z bajernem robią znów sekstet i odchodzi na emeryturę.

0

Zagrasz z nim conajwyżej na mistrzostwach świata jak cie wpuszczą do bramki hiszpanii.

0

Już widzę jak bajern znów puści swoją największą gwiazdę XD
Drugi raz takiego błędu nie popełnią. Ostatni raz jak to zrobili to prawie majstra przegrali.

0

@partymaker dał się wykorzystać, czy dobrze wiedział co robi skoro to jego były sponsor z innych projektów

0

naczelny barceloniarz przemówił

0

"ale jest znacznie dojrzalszy niż inni chłopcy w jego wieku"
XD
Nejmar też jest dojrzalszy niż inni "chłopcy" w jego wieku.

0

@Guillegavira u nas 3/4 ligi miało problemy z rejestracją zawodników, a tam beniaminek sobie robi zakupy jak w biedronce.

3

Czyli zdrowy i niemiec ukrytnik nie jest przekonany do niego.

0

Sunderland awansował do PL i nie mają problemu wyciągnąć 80mln z kieszeni.
Mistrz hiszpanii i półfinalista LM jest na minusie, musi puścić najlepszego obrońcę i jedyny transfer to bramkarz za pół darmo i problemy z rejestracją zawodników.

1

Chłop już jest spalony.
A tego szkodnika powinni się pozbyć już dawno temu.

2

Jak to? Przecież grał wszystkie mecze od deski do deski, a teraz go boli?
Przynajmniej mógł coś zasymulować pod koniec spotkania.
Jak inwazyjny zabieg falą radiową? Raczej to jest nieinwazyjny, chyba że go rozcinali i mu jakąś sonde przykładali bezpośrednio do miejsca bólu.

0

Bardzo dobrze, niech odejdzie w najlepszym klubie a nie będzie się ośmieszał i biegał po jakiś pastwiskach z kozami czy hamburgerami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?