36

Niesamowite jest to, że taki skład za taką kasę gra takie g0wno, karmiony karnymi i przegrywa z bankrutem w lidze, którego trener płacze, bo nie może patrzeć jak gra jego drużyna xD

3

180mln a nawet w światło bramki nie potrafi trafić xD

1

Ci co karne wymuszają xD

5

Karmią żółwia karnymi.
Żółty dawaj więcej karnych mekambe wytrzyma.

1

Nie mam pytań, ale chciałbym pozdrowić polskiego Gaviego, czyli Macieja Miko.
Czekam na oranko madrycioków.

0

@Ptasior Nawet Robercik ma dość w WECu, a żyje wśród makaroniarzy od 30 lat.

0

@Ptasior księżniczka lulu psycha siadła od makaroniarzy xD

3

Maksymilian Werstapenowicz pokazuje, że jest najlepszym kierowcą w historii.
Sennna, Prost, Szumacher i inni mogą mu pedały czyścić.

1

Jak lewy tak mówił jak rafinia z tytułu to był hejtowany w szatni xD

4

@Ghostface Nawet Steve Wonder by to zobaczył. Ale nie clues, którzy są zaślepieni ściągniętymi do połowy portkami jamala.

0

@addept Za mecz z chelsea rafinia i kristensen dostali noty za 28 minut gry.
Z athleticiem Bernal dostał ocenę za 16 minut gry. Dalej już mi się nie chce szukać.

8

Jak to Ferran 30 minut bez oceny? XD Za to pedri za tyle samo minut dostaje ocene.
Rashford ocena prawie jak lewy, za to lewy ma asyste i miałby asyste, gdyby jamal potrafił strzelać xD
"Lewy 2 strzały, 2 w światło bramki.

Jamal 7 strzalów 1 celny.

Rafinia 3 strzały 1 celny.

Ferran 0 jakichkolwiek strzałów. Rashford przez 45 minut to samo.

18 razy strzelaliśmy, 6 razy celnie."

0

@Eto'o9 R10 na preseason będzie, później się połamie, żeby w oknie nie mozna było go sprzedać.

44

Po hiszpańskim tryplecie i półfinale LM naszym jedynym wzmocnieniem jest bramkarz na przecenie, ale za to tracimy obrońcę.
My jesteśmy bankrutem, a tak nie można funkcjonować w wielkim footballu.
Flick zrobił wyniki ponad stan i teraz znów się oczekuje cudów.
Tak teraz jest dobrze widząc jakie zakupy robią rywale w LL, a jakie my.
Deko i gruby mają łzy flika na swoich rękach. Gdyby nie bezsensowe sprowadznie połamanego Olmo to byśmy nie byli w takiej czarnej dupie, że musimy się wszystkich pozbywać, że zarejestrować podstawowych piłkarzy.
Danie podwyżki rolandowi makdonaldowi, a w zamian pozbywamy się inigo.
Ciekawe na jakim minusie wszliśmy sprowadzając tygrysa z faweli.

Głowa ryby dawno się już popsuła, tylko drgawki zostały i jakoś macha ogonem.

10

Lewy asysta plus druga setka asysta zmarnowana przez jamalka.
Lewy 2 strzały, 2 w światło bramki.
Jamal 7 strzalów 1 celny.
Rafinia 3 strzały 1 celny.
Ferran 0 jakichkolwiek strzałów. Rashford przez 45 minut to samo.
18 razy strzelaliśmy, 6 razy celnie.

0

@FCB24 skoro ma znaczenie to czemu nie miało przy jamalu? Jego ojciec latał w szmatach realu i im kibicował.

1

Niesamowie. Wpompować tyle kasy w klub i inne ogórki biją cie po głowie xD
To samo się dzieje u turbanów z al nassrał.

9

XD
Znów się zacznie kwas i łażenie za Flikiem.

5

Pewnie pewien duńczyk sprzedał mu sraczkę.

4

Najpierw połamany i nie można go sprzedać do Bajernu.
Później wraca tak na mniej niż półgwizdka, odwala cyrki i znów jest niezdolny do grania xD
Deko i gruby będą go nańczyć do końca kontraktu jak fatiego.

3

Lepiej jak ojcuje mu 23 latek niż Hustle_Hard_304.

14

Niech ich zaczną faszerować schabowymi, ziemniaczkami i mizerią to wreszcie może któryś urośnie wyższy niż 170 i o budowie dębu a nie zapałki.

13

Czyli miesiąc.
Fermin widzimy się po nowym roku.

11

Bo u nas nie gra zespół tylko indywidualności.
Kadra jest zbyt młoda, żeby zrozumieć, że piłka to gra zespołowa a nie indywidualne statystyki.
Nawet jak wyciągniemy ze składu "drewnianego lewego, któremu nie chce się pressować" i wsadzimy tam ferrana, olmo czy z tyłu fermina to i tak nie wygląda to lepiej, bo dalej wszyscy biegają jak kurczaki z obciętymi głowami.

Do dane z meczu z chelsea
- Przebiegnięte kilometry w przeliczeniu na 90 minut:

Lewy - 10,16 km

Yamal - 9,25 km

- Liczba sprintów:

Lewy - 8

Yamal - 7

- Maksymalna prędkość:

Lewy - 29,1 km/h

Yamal - 28,5 km/h

- Procent czasu spędzonego w biegu:

Lewy - 15%

Yamal - 15,2%

- Procent czasu spędzonego w szybkim biegu / sprincie:

Lewy - 9,7%

Yamal - 8,3%

1

@Gaz
"Ojcem Messiego jest Jorge Horacio Messi – z zawodu kierownik w stalowni, później przez lata prowadził interesy syna i został jego menedżerem. Twardo stąpał po ziemi, jak to kiedyś bywało w rodzinach robotniczych: praca, obowiązek i żadnego gwiazdorzenia.

Matką Messiego jest Celia María Cuccittini – pracowała w fabryce magnetycznej. To ta spokojniejsza, bardziej ciepła strona domu, ale równie zasadnicza. To ona woziła małego Leo na treningi i pilnowała, żeby nie odleciał za bardzo z marzeniami."

Ojciec Jamalka - patus z najgorszej dzielnicy.
Matka - mało o niej wiadomo, ale jak zrobiła sobie dziecko z takim patusem to też musi być niezłe ziółko.
Go nie miał kto wychować, a teraz nie ma nikogo kto by pokazał mu drogę jaką ma podążać, bo buja się z ojcem i brygadą.

1

Jakby się leczył zamiast imprezować to by był zdrowy.
No taki już z niego grajek. I tak długo jechał na tym, że był młody i ciało jeszcze się trzymało. Jak się rozpadł to już na dobre, bo nigdy nie przykładał się do rehabilitacji.

0

@kanver_ jamalek znów pełne galoty od gwizdów.

12

Ferran 2 za akcje z samobójem.
Lewy 2.5 za to, że nie dostawał piłek i wracał się do obrony xD

0

@lajcior wstydu to nie ma ten grubas, który zamiast się leczyć wolał imprezować

4

Przypominam, że tego grubasa urojeni La bambiarze chcieli sprowadzić do nas na last dance xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?