Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Niesamowite jest to, że taki skład za taką kasę gra takie g0wno, karmiony karnymi i przegrywa z bankrutem w lidze, którego trener płacze, bo nie może patrzeć jak gra jego drużyna xD
3
180mln a nawet w światło bramki nie potrafi trafić xD
1
Ci co karne wymuszają xD
5
Karmią żółwia karnymi.
Żółty dawaj więcej karnych mekambe wytrzyma.
1
Nie mam pytań, ale chciałbym pozdrowić polskiego Gaviego, czyli Macieja Miko.
Czekam na oranko madrycioków.
0
@Ptasior Nawet Robercik ma dość w WECu, a żyje wśród makaroniarzy od 30 lat.
0
@Ptasior księżniczka lulu psycha siadła od makaroniarzy xD
3
Maksymilian Werstapenowicz pokazuje, że jest najlepszym kierowcą w historii.
Sennna, Prost, Szumacher i inni mogą mu pedały czyścić.
1
Jak lewy tak mówił jak rafinia z tytułu to był hejtowany w szatni xD
4
@Ghostface Nawet Steve Wonder by to zobaczył. Ale nie clues, którzy są zaślepieni ściągniętymi do połowy portkami jamala.
0
@addept Za mecz z chelsea rafinia i kristensen dostali noty za 28 minut gry.
Z athleticiem Bernal dostał ocenę za 16 minut gry. Dalej już mi się nie chce szukać.
8
Jak to Ferran 30 minut bez oceny? XD Za to pedri za tyle samo minut dostaje ocene.
Rashford ocena prawie jak lewy, za to lewy ma asyste i miałby asyste, gdyby jamal potrafił strzelać xD
"Lewy 2 strzały, 2 w światło bramki.
Jamal 7 strzalów 1 celny.
Rafinia 3 strzały 1 celny.
Ferran 0 jakichkolwiek strzałów. Rashford przez 45 minut to samo.
18 razy strzelaliśmy, 6 razy celnie."
0
@Eto'o9 R10 na preseason będzie, później się połamie, żeby w oknie nie mozna było go sprzedać.
44
Po hiszpańskim tryplecie i półfinale LM naszym jedynym wzmocnieniem jest bramkarz na przecenie, ale za to tracimy obrońcę.
My jesteśmy bankrutem, a tak nie można funkcjonować w wielkim footballu.
Flick zrobił wyniki ponad stan i teraz znów się oczekuje cudów.
Tak teraz jest dobrze widząc jakie zakupy robią rywale w LL, a jakie my.
Deko i gruby mają łzy flika na swoich rękach. Gdyby nie bezsensowe sprowadznie połamanego Olmo to byśmy nie byli w takiej czarnej dupie, że musimy się wszystkich pozbywać, że zarejestrować podstawowych piłkarzy.
Danie podwyżki rolandowi makdonaldowi, a w zamian pozbywamy się inigo.
Ciekawe na jakim minusie wszliśmy sprowadzając tygrysa z faweli.
Głowa ryby dawno się już popsuła, tylko drgawki zostały i jakoś macha ogonem.
10
Lewy asysta plus druga setka asysta zmarnowana przez jamalka.
Lewy 2 strzały, 2 w światło bramki.
Jamal 7 strzalów 1 celny.
Rafinia 3 strzały 1 celny.
Ferran 0 jakichkolwiek strzałów. Rashford przez 45 minut to samo.
18 razy strzelaliśmy, 6 razy celnie.
0
@FCB24 skoro ma znaczenie to czemu nie miało przy jamalu? Jego ojciec latał w szmatach realu i im kibicował.
1
Niesamowie. Wpompować tyle kasy w klub i inne ogórki biją cie po głowie xD
To samo się dzieje u turbanów z al nassrał.
9
XD
Znów się zacznie kwas i łażenie za Flikiem.
5
Pewnie pewien duńczyk sprzedał mu sraczkę.
4
Najpierw połamany i nie można go sprzedać do Bajernu.
Później wraca tak na mniej niż półgwizdka, odwala cyrki i znów jest niezdolny do grania xD
Deko i gruby będą go nańczyć do końca kontraktu jak fatiego.
3
Lepiej jak ojcuje mu 23 latek niż Hustle_Hard_304.
14
Niech ich zaczną faszerować schabowymi, ziemniaczkami i mizerią to wreszcie może któryś urośnie wyższy niż 170 i o budowie dębu a nie zapałki.
13
Czyli miesiąc.
Fermin widzimy się po nowym roku.
11
Bo u nas nie gra zespół tylko indywidualności.
Kadra jest zbyt młoda, żeby zrozumieć, że piłka to gra zespołowa a nie indywidualne statystyki.
Nawet jak wyciągniemy ze składu "drewnianego lewego, któremu nie chce się pressować" i wsadzimy tam ferrana, olmo czy z tyłu fermina to i tak nie wygląda to lepiej, bo dalej wszyscy biegają jak kurczaki z obciętymi głowami.
Do dane z meczu z chelsea
- Przebiegnięte kilometry w przeliczeniu na 90 minut:
Lewy - 10,16 km
Yamal - 9,25 km
- Liczba sprintów:
Lewy - 8
Yamal - 7
- Maksymalna prędkość:
Lewy - 29,1 km/h
Yamal - 28,5 km/h
- Procent czasu spędzonego w biegu:
Lewy - 15%
Yamal - 15,2%
- Procent czasu spędzonego w szybkim biegu / sprincie:
Lewy - 9,7%
Yamal - 8,3%
1
@Gaz
"Ojcem Messiego jest Jorge Horacio Messi – z zawodu kierownik w stalowni, później przez lata prowadził interesy syna i został jego menedżerem. Twardo stąpał po ziemi, jak to kiedyś bywało w rodzinach robotniczych: praca, obowiązek i żadnego gwiazdorzenia.
Matką Messiego jest Celia María Cuccittini – pracowała w fabryce magnetycznej. To ta spokojniejsza, bardziej ciepła strona domu, ale równie zasadnicza. To ona woziła małego Leo na treningi i pilnowała, żeby nie odleciał za bardzo z marzeniami."
Ojciec Jamalka - patus z najgorszej dzielnicy.
Matka - mało o niej wiadomo, ale jak zrobiła sobie dziecko z takim patusem to też musi być niezłe ziółko.
Go nie miał kto wychować, a teraz nie ma nikogo kto by pokazał mu drogę jaką ma podążać, bo buja się z ojcem i brygadą.
1
Jakby się leczył zamiast imprezować to by był zdrowy.
No taki już z niego grajek. I tak długo jechał na tym, że był młody i ciało jeszcze się trzymało. Jak się rozpadł to już na dobre, bo nigdy nie przykładał się do rehabilitacji.
0
@kanver_ jamalek znów pełne galoty od gwizdów.
12
Ferran 2 za akcje z samobójem.
Lewy 2.5 za to, że nie dostawał piłek i wracał się do obrony xD
0
@lajcior wstydu to nie ma ten grubas, który zamiast się leczyć wolał imprezować
4
Przypominam, że tego grubasa urojeni La bambiarze chcieli sprowadzić do nas na last dance xD