17

Nikt go nie kupi, nigdzie nie odejdzie. Będziemy mu płacić do końca kontraktu tak jak Fatiemu i Rolandowi Makdonaldowi.
Trzeba było definitywnie zamknąć temat jego grania u nas kiedy był na to czas i nie patrzeć się czy ktoś z szatni kręci nosem. To samo z nowym wyborem kapitanów.

5

@yoli gryzek odchodził z barcelony w wieku, w którym lewandowski przychodził i xaviniatą robił trofeum panini.
Gryzak to może buty sznurować Panu Piłkarzowi.

1

Oni mają problem z dolną połową ligi, co dopiero jak trafią na kogoś lepszego.
Zaraz grają z materacami mam nadzieję, że kotleciaki ich dojadą.

3

Pewnie nie wiedział jak mu pół bańki z konta zniknęło xD

2

Gracjan powinien grać, bo grał mało w tym sezonie. Albo Wojtuś początkowe mecze z ogórasami, a od półfinału Gracjan.
Ter rorysta powinien być odsunięty od zespołu.

1

Pewnie spróbował zupkę, którą przygotował Ter Statua dla wojtusia.

3

Bobuś nie martw się. Tak się traktuje legende, która podniosła z kolan bankruta.
W PK sobie brameczki nastrzelasz z CD Guadalajara. Runi też sobie pogra i piłeczkę Ci popodaje, a ty sobie z konara hatricka strzelisz.

3

Dawaj Runiego. Pokazał, że potrafi i che grać.

0

Ale padlina dzis grana.
Jamal na 10 i wprowadzić Runiego z Lewym

5

Jamal ma za mało minut. Dajcie jamalkowi więcej minut jego pubalgia wytrzyma.

2

Toksyk już miesza i nie tylko za kulisami ale też zupę z fortransem xD

1

Za mało, żeby kogokolwiek skorumpować za dużo, żeby zamieść pod dywan.
Mam nadzieję, że to skończy się jak najszybciej, ale na to się nie zapowiada.

1

Najlepsi ultrasi to tacy co sobie piórka w dupę wsadzą i bedą pośladkami klaskać.
Niestety do tego to zmierza.
Nikt normalny nie chce patusów na trybunach rodem z niemiec czy ekstraklasy, ale przydałby się jakiś doping z flagami i przyspiewkami, a nie z orkiestrą dętą.

38

Zabawne jest to, że winicjusz i belingham, którzy od 1.5 roku nic nie grają mają wycene wyższą od Pedriego xD

6

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Już widzę jak Klopp, który nie da sobie na głowe wejść przez dziada pereza i cieszy sie z pracy, która teraz wykonuje pójdzie do białego burdelu użerać się z gwiazdkami z aliexpres.

19

Na tych filmikach wyglądają jak małpy. Jakbym oglądał filmiki z polskich stadionów.
Mam nadzieję, że za ten incydent legia dostanie karę.

1

Wcześniej grali u Helmuta. Najwidoczniej helmet już nie jest fajny.

7

Niemieckiemu pozerowi to powinni odebrać opaskę jak była na niego nagonka medialna a sam robił wszystko przeciwko klubowi.
Roland makdonald to już powinien zostać przy tej ścianie płaczu jak mu tam jest tak dobrze. Przynajmniej pensji nie bedziemy musieli płacić.

0

Brać zamiast rashforda i dac mu się rozegrać.

2

Wygląda jakby siedział na nocniku i miał zatwardzenie.
Łaskawy Xabi na pożegnanie dał kilka minut gry Bobiemu.
https://x.com/i/status/1998878858402214241

1

@blakkudium
0 złotych balonów xD

0

Belingham wygląda jakby miał flashbacki z wojny

1

Kolejny wprdol w nocniku. Tak się cieszyli na powrót na własny "stadion".
Xabi zostań! Xabi Zostań!

0

Oho liga pereza xD terorysta już powinien być w szatni.

4

Winicjusz XD Jak nie rainbow kick to przewrotka. Rasowy brazylijczyk

1

Bobiego to by mogli trochę odchudzić, bo biega jak beczka

2

Wchodzi boby XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?