Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Nikt go nie kupi, nigdzie nie odejdzie. Będziemy mu płacić do końca kontraktu tak jak Fatiemu i Rolandowi Makdonaldowi.
Trzeba było definitywnie zamknąć temat jego grania u nas kiedy był na to czas i nie patrzeć się czy ktoś z szatni kręci nosem. To samo z nowym wyborem kapitanów.
5
@yoli gryzek odchodził z barcelony w wieku, w którym lewandowski przychodził i xaviniatą robił trofeum panini.
Gryzak to może buty sznurować Panu Piłkarzowi.
1
Oni mają problem z dolną połową ligi, co dopiero jak trafią na kogoś lepszego.
Zaraz grają z materacami mam nadzieję, że kotleciaki ich dojadą.
3
Pewnie nie wiedział jak mu pół bańki z konta zniknęło xD
2
Gracjan powinien grać, bo grał mało w tym sezonie. Albo Wojtuś początkowe mecze z ogórasami, a od półfinału Gracjan.
Ter rorysta powinien być odsunięty od zespołu.
1
Pewnie spróbował zupkę, którą przygotował Ter Statua dla wojtusia.
3
Bobuś nie martw się. Tak się traktuje legende, która podniosła z kolan bankruta.
W PK sobie brameczki nastrzelasz z CD Guadalajara. Runi też sobie pogra i piłeczkę Ci popodaje, a ty sobie z konara hatricka strzelisz.
3
Dawaj Runiego. Pokazał, że potrafi i che grać.
0
Ale padlina dzis grana.
Jamal na 10 i wprowadzić Runiego z Lewym
5
Jamal ma za mało minut. Dajcie jamalkowi więcej minut jego pubalgia wytrzyma.
2
Toksyk już miesza i nie tylko za kulisami ale też zupę z fortransem xD
1
Za mało, żeby kogokolwiek skorumpować za dużo, żeby zamieść pod dywan.
Mam nadzieję, że to skończy się jak najszybciej, ale na to się nie zapowiada.
1
Najlepsi ultrasi to tacy co sobie piórka w dupę wsadzą i bedą pośladkami klaskać.
Niestety do tego to zmierza.
Nikt normalny nie chce patusów na trybunach rodem z niemiec czy ekstraklasy, ale przydałby się jakiś doping z flagami i przyspiewkami, a nie z orkiestrą dętą.
38
Zabawne jest to, że winicjusz i belingham, którzy od 1.5 roku nic nie grają mają wycene wyższą od Pedriego xD
6
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Już widzę jak Klopp, który nie da sobie na głowe wejść przez dziada pereza i cieszy sie z pracy, która teraz wykonuje pójdzie do białego burdelu użerać się z gwiazdkami z aliexpres.
19
Na tych filmikach wyglądają jak małpy. Jakbym oglądał filmiki z polskich stadionów.
Mam nadzieję, że za ten incydent legia dostanie karę.
1
Wcześniej grali u Helmuta. Najwidoczniej helmet już nie jest fajny.
7
Niemieckiemu pozerowi to powinni odebrać opaskę jak była na niego nagonka medialna a sam robił wszystko przeciwko klubowi.
Roland makdonald to już powinien zostać przy tej ścianie płaczu jak mu tam jest tak dobrze. Przynajmniej pensji nie bedziemy musieli płacić.
0
Brać zamiast rashforda i dac mu się rozegrać.
2
Wygląda jakby siedział na nocniku i miał zatwardzenie.
Łaskawy Xabi na pożegnanie dał kilka minut gry Bobiemu.
https://x.com/i/status/1998878858402214241
1
@blakkudium
0 złotych balonów xD
0
Belingham wygląda jakby miał flashbacki z wojny
1
Kolejny wprdol w nocniku. Tak się cieszyli na powrót na własny "stadion".
Xabi zostań! Xabi Zostań!
0
Oho liga pereza xD terorysta już powinien być w szatni.
4
Winicjusz XD Jak nie rainbow kick to przewrotka. Rasowy brazylijczyk
1
Bobiego to by mogli trochę odchudzić, bo biega jak beczka
2
Wchodzi boby XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika