Rupert_Haubica
Dołączył/a: czerwiec 2023
Pcim
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mało kto wchodzi sobie do bramki realu jak do siebie xD
Gała na twiterku wylew, a to dopiero początek nocnej libacji xD
3
Jaki gol xDDDDDD wszedł do chaty ośmiornicy xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Co tam się dzieje u białasów xDDDD
2
Nie wiem co gorsze.
Tygrys z faweli, który nic nie grał, ale został sprzedany z jakimś minusem.
czy
Olmo szklanka, który prawie nic nie gra, a przez sprowadzenie go posypały się rejestracje zawodników i zwiększyła się dziura juz w dziurawej skarpecie Laporty.
0
Jeszcze nalezy wspomnieć, że max jeżdził sam, a oni mogli grać strategicznie.
2
@Chaoss gorszy od keke raczej nie jest, ale mając grande machine przejebał prawie majstra z kolegą, który dostaje worki z ziemniakami i maksymilianem jrzdzacy taczka
3
Norris to najgorszy mistrz od czasu keke rosberga
0
Hamilton poczuj w sobie latifiego i wal w bandę.
0
@Stinger_ dodaj, że jeszcze 29 skoczków
1
Hamilton powinien skrócić męki swoje i vifoniarza i w niego wjechać przy dublowaniu.
0
Daj boziu, żeby vifon przegrał majstra.
0
@Mateonvious już pokazał, że mu bliżej do hustle hard 304 i nejmara niż do lewego i messiego.
19
Wydanie 150mln w okienku to może za mało.
Może chcą wymienić Ferrana na Alvareza? Zobacz kudłaty jak rekin strzela brameczki na zawołanie, a ten chłoptaś alvarez to taki cienki bolek.
0
To te prawilne mistrzostwo? Bo oni to tam mają kilka różnych i część z nich jest nic nie znacząca.
5
Krypto madryciok przyszedł prowokować, żeby później szmatławce mogli źle pisać o wielkiej Barcelonie.
Podobno Mikayil Faye miał toksyczne rodzinne środowisko wokół siebie, a to otoczenie jamalka jest 10 razy gorsze od otoczenia Faye.
0
Wojtuś to chyba nie był największym problemem na tyłach.
Odkąd wrócił już 5 razy piłkę z bramki wyjmował i tylko raz zachował czyste konto.
1
@TaughtMule u nas pierdolec to jest cała defensywa
2
Dobrze, że mamy jakies 6 minut do końca meczu a nie 15, bo jeszcze z remisem byśmy wyjechali.
0
Jajogłowy co odwalił xDDDDDDDDD
Zamiast połozyć bramkarza to ten co odwala.
0
O Flick ściągnął pedriego wcześniej niż w 89 minucie.
4
Białasy piszą, że gdyby grał sreal to by nie dostali karnego xDDDDDDDD
Jacy oni są upośledzeni.
0
Bardzo dobrze, niech łape trzyma w przy sobie a nie zasłania bramkę
0
Ile goli dziś robercikowi odebrali.
0
Rekin poluje na żółwia xD
3
Runi pokazuje, że już wcześniej powinien dostawać minuty. Przede wszystkim wtedy kiedy Jamal był "kontuzjowany" i grał z pełnymi gaciami z madryciokami.
1
Robercika i Rafinie muszą podłączyć pod kroplówki z witaminy B12 i będzie dobrze.
Jamal i rekin na witaminach i widać różnicę między tym co jest teraz w co było jeszcze niedawno.
3
Rekin z chipsów ma 2x więcej goli niż 180mln złoty balon winicjusz xD
9
Pisałem 2 minuty temu, że ferran dziś hattrick, bo ma bandaż xD
Rekin nie musisz mi dziękować.
Runi pokazuje jak się gra z kolegami, a nie kiwa i traci piłkę non-stop haha
1
Gracjan jak ter statua, na kolanko i gol.
2
Wszystko zgodnie z planem, Teraz odrabiamy i wygrywamy.
Ferran jest na wlewach z witamin, bo ma bandaż to dziś hatricka strzeli