2

@Greg1991 Mullera w bajernie pewnie w szatni bił, dlatego mu tak ładnie podawał xD

0

@CATALUNYA1308 nawet w 1/3 nie ma statystyk lewego

1

Kto niby przed tą dekadą był lepszy od lewego i kręcił liczby na poziomie lewego?

3

U nas dziś tak powinny wyglądać trybuny. W bundeslidze to jest na każdym meczu atmosferka.
https://imgur.com/a/7MdXxfO

4

PGE zamiast wydawać pieniądze na reklamę, w których liżą sobie jajka to by mogli ceny prądu dać taka jak dla Ukraińców

5

@marcin62 a Lewy to ławkowy emeryt xD

0

Jakby strzelił leżąc i uznaliby tego gola to byłby to najlepszy gol ferrana

1

@PatrychoO tzw earrape

2

Olmo to się nadaje do przyjęcia piłki i podania do tyłu.

11

Ten olmo to się nadaje do Wieczystej a nie do Barcelony.

2

Jest 3:0 może by tak dać odpoczać Jamalowi, który przeszedł zabieg a wpuścić Runiego Bardadżiego?
Może dać szanse pobiegać trochę Bernalowi.

2

Olmo po tym sezonie powinien być pierwszy na liście do sprzedaży. On kompletnie nic nie daje zespołowi i lepiej nie będzie.

1

Jamal jak zwykle nie wie kiedy podać

0

@Cule6173737377171 czasem? Od 2 lat to samo

0

Raszford by dobiegł

0

@FCB_dimiC no ostatnio pokazał xD

1

Nico niech się cieszy, że na stadionie jest taka gastka osób a nie cały stadion, bo by miał pełne majty jak jamal u madrycioków

1

Mogliby to połączyć z jakimś jego wnukiem czy tam prawnukiem, a nie że tylko dziadek kopie.

5

To byłby chyba najgorszy kierunek. Ani to prestiż ani kasa.
W Milanie to jeszcze jakiś prestiż, au arabów kasa. W turcji to takie podrabiane biedne turbany xD

1

W najlepszym wypadku skończymy z jakimś Roque, który okaże się flopem i będziemy ściągać Bobusia z emerytury xD

0

@BORO_12 kasy to może tan starczy na rashforda i to przy dobrych wiatrach.

1

@MirusAmisz
1/ Nie ma powodu, żeby odchodził.
2/ Nas na niego nie stać.
3/ Wreszcie zodbywa trofea i cieszy się z gry u nas nie wiadomo jakby to było. W Bajernie to ma praktycznie zagwarantowanego majstra co roku.

0

Po podcaście kupiłem ebooka. Książka fizyczna jest w atrakcyjnej cenie jak na dzisiejsze premiery, bo można ją dostać na allegro za 38zł, a zazwyczaj te sportowe ksiażki sa po ~60zł.

11

Żółw czasami kiedyś nie mówił, żeby go nie powoływali na bezsensowne mecze i on będzie grał, tylko w turniejach?

0

@Lanosss @Kessie na wykopie pisali, że nie płaci się u niej za godzinę, tylko za UNIESIENIE XD więc jak dojdziesz w 5 minut to koniec i się zwija XD

11

Moim marzeniem jest, żeby Messi ustał przy piłce i chwilę przed kopnięciem wbiegł Wojtuś ze szlugiem i kopnął ją w trybuny.

0

Kolejny fawelarz. Jednego my już odesłaliśmy do faweli, a drugi ten madrycki też na wylocie.

37

Oby lewy go dojechał. Nawet matka z roksy i gruzini mu nie pomogą.
Drugiego cymbała Rafonixa też powinno dojechać na promowanie tych nielegalnych kasyn.

1

Sprowadzasz najlepszego piłkarza na świecie w danym momencie i zakazujesz mu strzelać goli, bo jesteś bankrutem xD
To samo było z ilością rozegranych spotkań czy tam minut też bajern miał dostać jakąś premie.
Lewemu to powinni postawić pomnik kuli mocy za to, że wytrzymał tyle lat tutaj przechodząc z niemieckiej maszyny i mu jeszcze nie odbiło. No chyba, że te tiktoki na których tańcował można zaliczyć za odklejkę.

0

@Kasy do sztabu trenerskiego to raczej kogoś kto ma głowę, a on głowy nie ma. Dalej w wieku prawie 40 lat podgryza i bije ludzie na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?